Aylavyu'nun Başarı Hikayesi

kızlar torrent kullanıyorsanız isohunt diye bi site var.oraya slim in 6 yazınca geliyo hemen. ama kullanmıyosanız torrent parça parça indirmeniz gerekiyo ne yazık ki. o linkler eskiden sitelerde vardı,ben indireli 2 yıla yakın oluyor ama şimdi var mı bilemiyorum. :KK43: arıcam şimdi.

kızlar buldum, hanımefendi sitesinde slim in 6 deyince tüm serileri çıkıyor. oradan indirebilirsiniz. eğer bunları yazmak yasaksa da beni biri uyarsın ceza almak istemiyom hiç :) :KK1:

evet basenlerim ve üst bacaklarım gerçekten sıkılaştı ve düzgünler çok. mesela eskiden mekik çekerken yukarı kalktığımda ıyy ne biçim bacaklarım var diyodum. şimdi aaa bunlar benim mi diyorum :KK70: slim in 6 gerçekten işe yarıyor. üç aşamadan oluşuyor ve ikinci,özellikle de üçüncü aşamada tüm bölgelerin çalıştığını hissediyorsunuz. bir de ek videosu var karın bölgesi için 10 dakikalık. yetmediği durumlarda o da uygulanabilir. ama iç bacak konusunda ben de hala arayıştayım. sanırım en sorunlu bölgeler en son düzeliyor. onları daha tam toparlayamadım ben de.yani yarın bi gün tatile gitsem şortlu bikini giyerim ya da bayanlar için olan deniz şortlarından :KK43: jillian michaels in 30 day shred programı da 30 saatlik ve üstelik çok etkili. onu da deneyebilirsiniz. genelde bacak hareketleri var zaten, toparlıyor hemen düzenli yapınca. umarım hedefinize ulaşırsınız :KK19: teşekkür ederim bu arada :)

inşallah, çok çok tebrik ederim yeniden..
o iç bacak için de iki pilates aleti biliyorum istersen bir dene vücudun spora alışmış olduğu için çok çabuk
sonuç verir sende eminim ben ham halimle işe yaradığını gördüysem sen haydi haydi görürsün
thigh master ve pilates çemberi günde 15 dakika yapınca bile sıkılaştırıyor
youtubeda bir sürü yapılan videolar olduğu gibi google amcadan da bulabilirsin rahatlıkla :KK1:

63 kilo oluşun da dahil olmak üzere aynı benim hikayem yaa.ama ben 53 ü üniversitede gördüm ve şu an 67 kiloyuum.ama karatay diyetine başladım inş. vereceğim ..senin gibi olacağım:KK52:

cnm tebrikler..çok güzel bi duygu ddeğil mi her giydiğinin üzerine süper durması??
bende senle aaynıyım 50 kilo civarındayım..ama ben doğum kilolarımı verdim 75den indim 50 ye...tabiki sporla..bende sporsuz vermeyenlerdenim..kesinlikle sporla zayıflıyınca daha sıkı oluyosun vede kolay kolay geri almıyosun..sende bunu görmüşssündür..ve ben 1 yıldır kilomu koruyorum allaha şükür.hala spora zaman ayırıyorum formumu korumak amaçlı:)))
sağlık için spor şart sonuçta değil mi??yürüyüş yapıyorum zaman buldukça vede plates yapıyorum evde kendim..çok eğlenceli..boyumda 1.65 bu arada

ben Jillian Michaels - 30 Day Shred videosunu bulamıyorum nerden bulduğunu özelden yazabilir misin

kızlar torrent kullanıyorsanız isohunt diye bi site var.oraya slim in 6 yazınca geliyo hemen. ama kullanmıyosanız torrent parça parça indirmeniz gerekiyo ne yazık ki. o linkler eskiden sitelerde vardı,ben indireli 2 yıla yakın oluyor ama şimdi var mı bilemiyorum. :KK43: arıcam şimdi.

çok teşekkur edrım canım.

X