ayni haftada 2 sevgili. yanlis mi yaptim?

Bence kendinize haksızlık etmeyin.Size değer veren kendinizi iyi hissettiren birini ayrıldıktan 1 hafta sonra tanımanız tamamen kısmet.Eğer bu kişiyle görüşürken eski sevgiliniz mesaj atınca bundan ayrılıp ona geri dönseniz filan gibi durumlar daha itici bi durum olabilirdi.Kafa dağıtmak için ayrılır ayrılmaz başkalarıyla takılan kızlar bana hep çok basit gelmişlerdir.Ama siz eski sevgilinize hayatınızda yeni biri olduğunu söylemek gibi düzgün bi hareket içinde bile bulunmuşsunuz.Sizin yerinizde ki biri yenisinden hiç bahsetmeyip diğeriylede görüşmeye başlayabilirdi,yeni sevgilisi olduğunu saklayabilirdi.Bence dürüstlük örneği göstermişsiniz.O da bir pazar sabahı hadi kahvaltıya deseydi yani hayret bişey.Benide hadi kalk kahvaltıya diye uyandıran olmadı :KK43: olsaydı mutluluktan yığılır kaç gün önce ayrılmışım diye bakmazdım.Hayret yani.Ona mı sorcaz lan.Yürrrrrrrrrrüsün.Çocuk oyuncağı değil bu işler.Kaçan kovalanır kafaları 17li yaşlarda kaldı.Yetişkin her insan kaçmak kovalamak yerine yan yana yürüyebilmenin önemli olduğunu kavramış insandır.Ergenlerle uğraşma Allahsen.

Merhaba hanimlar,

Gecen hafta pazartesi 1 yillik sevgilimden ayrildim. Beni daha once aldatmisti (eski sevgilisi ile konusmustu ve daha sonra bana onu hala unutamadigini soylemisti. Bir kac gun sonra da yanilmisim ben seni seviyorum demisti) ve hep ilgisizdi. Ben onu cok sevdigim icin her defasinda salak gibi affetmistim ve iliskimiz bitmesin diye elimden geleni yaptim. Ama artik bende daha fazla katlanamadim. Emeginin karsiligini alamamak gercekten cok aci bir sey. Mart ayinin sonlarina dogru ona ayrilmak istedigimi soyledim ve sebeblerini de acikladim. Bitirmek istemedigini beni sevdigini ve artik hareietlerine dikkat edecegini soyledi. Benimde isime geldi tabii. Ama bir duzelme olmadigini gorunce tekrar bitirmek istedigimi soyledim bir kac hafta sonra. Hemen karar vermeyelim biraz ara verelim dedi. 2 hafta ara verdik. 3 gun iyiydik. 3 gun sonra bana bunalimdayim galiba su an kendimi piskolojik olarak ciddi bir iliskiye hazir hissetmiyorum lutfen biraz daha ara verelim bir kac hafta falan sonra tekrar deneyelim dedi. Bende afedersiniz s*ktiri çektim. Dalga gecer gibi. Numarani siliyorum dedim. Arkadas kalalim dedi kabul etmedim. Piskolojik rahatsizliklarin gecince hayatina biri girecek, arkadas kalmamiz dogru olmaz dedim peki dedi. Sildim ama o beni hala silmemis (daha sonra tekrar ekleyip kontrol etmistim).

Ayrildigimiz gunun tarihi 25 mayis pazartesi. Ertesi gun arkadaslarim ile 3 gunluk tatile ciktik doga ile ic iceydik falan. Carsamba gunu disaridan bir arkadasimizda bize katildi ve yaninda bizim tanimadigimiz bir arkadasini da getirdi. (Arkadas grubumuz yas olarak biraz karisik, iclerinde en kucukleri benim. Ben 22 yasindayim en buyukleride 33 yasinda. Ve o aramiza tanimadigimiz bir arkadasi ile sonradan katilan arkadas 33 yasinda iste). Yaninda getirdigi arkadas (ismi engin) zaten beni gorur gormez benimle ilgilenmeye basladi. Cok olgun biri zaten benden 10 yas buyuk. Bir aksam herkes cikti bi biz yalniz kaldik. Saatlerce muhabbet ettik. Ona pazartesi ayrildigim sevgilimdende bahsettim, bana yaptiklarini, benim yaptigim salakliklari kisaca herseyi. Cuma sabahi erkenden ciktik yola evlerimize geldik. Cumartesi sabahi bana erkenden telefon etti hadi kalk kalk kalk seni kahvaltiya gotureyim mis gibi dedi. O an icimde yillardir hatta hayatim boyunca hasret duydugum bir his olustu. Sevgi acligi galiba tam bilemiyorum. Sevgilimden daha once hic bunlari duymadim beni hep oyalardi. Taaa 6 ay once sinema sozu vermisti ama hic gitmedik. Hep bi bahane üretti. Neyse kahvaltiya gittik cok guzel bir yerdi acik hava deniz kenari falan. Kendimi cok rahat ve huzurlu hissediyordum. Bana prenses muamelesi yapiyordu. Kahvaltidan sonra yuruyuse ciktik. Yuruyuste birbirimize acildik. Neyse fazla uzatmayacagim günü sevgili olarak bitirdik :) Cok hizliyim evet ama ben bile hala sasiriyorum ve soktayim.

1 hafta oldu beraber olali ve ayrilali da yarin 2 hafta olacak. Yalniz dün hic beklemedigim bir sey oldu. Eski sevgilim bana mesaj atti, aynen sunlari yazmis; 'merhaba nasilsin? Ayrildigimiz bu surede seni ve iliskimizi cok dusundum ve seni ne kadar cok sevdigimi anladim. Lutfen iliskimize bir sans daha verelim. Bu 2 haftada gercekten cok iyi dusunme firsati buldum ve gercekten devam etmemiz gerektigini dusunuyorum'. Bende ona 'ben 1 yildir seni adam etmeye calistim ama basaramadim. Daha onceden dusunecektin gec kaldin uzgunum artik hayatimda baskasi var ve ben butun sevgimi ve enerjimi onun icin harcayacagim cunku o sonuna kadar hak ediyor' yazdim. Masallah hic vakit kaybetmemissin dedi. Bende sana mi soracaktim en azindan senin gibi aldatmadim falan dedim. Sonra bir sey daha dedi ama o an ki sinir ile hatirlamiyorum bile, yazdiklarini sildim ve onuda engelledim ve sildim. Yalniz kafama takilmadi degil.. ben gercekten basit bir kiz miyim? Ayni haftada once sevgilimden ayrilip bir kac gun sonra yenisini buluyorum. Eski sevgilimi sevmedigime 100% eminim yani onun yoklugunu gidermek icin degil. Bama tekrar yazdiginda hic ozlem falan duymadim, aksine sinir bile oldum neden yaziyor bu bana dedim. Yanlis bir sey mi yaptim ben?
Hahayy normal ya ne taktin kafana. Tut ki normal degil kasarlik etmissin edesek bile takmaman lazim. Nasil mutlu olucaksan oyle yasa. O pislik de kiskancligindan catlamistir. Olene kadar onu birakmiycagini dusunmus.

Ohh iyi yapmıssın oldu paşam o yapsın etsin kafa dinlesin gelsin sen kucak aç.bir olur iki olur gönülde yorulur.bide beyim düşünmüşde karar vermiş senle mutlu olacagına ee bende düşündüm baskasıyla olacagımai:21: ne bozulmuştur ha.keşke herkes sen gibi degmeyen adamlara tekmeyi basa bilse sen ugrasmssn olmayınca olmamış.yanlız su yeni adam iyimi yoksa sen diğerini unutmak içinmi ondan hoşlandın yani boşlukdan. adam büyük sonucda.emin olda senin için doğru insan olduguna.

aynı seyleri yasadım. bazen insan çok sevdiği için her şeyi kabul ediyo. sadece yaptıklarının ne kadar salakça oldugunu sevgin bitince anlıyosun. eski sevgilini gecmişte bırakabildiysen kesinlikle yeni kisilerle denemen çok doğal.

O iç kıpirtısı heyecan çok önemli kalbinizin attıg yer neresiyse oraya gidin basitlik diye birşey aklınıza getirmeyin ne basit insanlar var basit şeyler yapan hersey kaderdır gelmiş geçirmiş kisi de sizi daha iyi anlar erkekler daha geç olgunlaşır emin olun

X