Ayrıldık ama bitmedi.

Seviyorsa döner mi?

• Döner

• Ayran

Oylama sonuçları oy kullanıldıktan sonra görülebilir.

Buseanil12

Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2018
3
2
31
Merhabalar,
Ayrılalı seneler oldu, ancak bitmiyor bir türlü. O ayrılmıştı. Ben hala seviyorum ama artık ondan emin degilim.

Son düzenleme:
Bir 5 sene daha bekle ki adam evlesin :)

Kizim deli misin bosta kaldigi bir zaman sana yazmis.

Onune bak yeni insanlar tani. Nice erdemli hos erkekler var onlardan birini bul.

Bir 5 sene daha bekle ki adam evlesin :)

Kizim deli misin bosta kaldigi bir zaman sana yazmis.

Onune bak yeni insanlar tani. Nice erdemli hos erkekler var onlardan birini bul.

İşte onu yapamıyorum. Olmuyor, içim almiyor. Bende bunda da vardır bir hayır diyip bir umut bekliyorum. Bu 5 sene içersinde defalarca telefonda gorustuk, kah kavga ettik, kah laf soktuk, tam artık tamam yoluma bakıyorum dediğimde bir şekilde iletişime geçtik:KK43: o zamanlar beni sevdigini o kadar iyi biliyordum ki, belki de bu yüzden unutamıyorum.

Pardon kaç yaşındasınız? Adam ya bu yaz evlense ne yapacaksınız 5 sene bir insan beklenir mi Allah aşkına neden hayatı kendinize zindan ediyorsunuz. Olsaydı zaten 5 sene içerisinde barışır evlenir birde çocuk yapardınız.
Lütfen sıyrılın bu bunalım durumundan.

5 sene boyunca iletisimde oldugunuz icin unutamamissiniz. Kronik bi hale gelmek uzere veya gelmis. Butun iletisimi kesip, kendinize baska yol cizeceksikiz. Degil muslumden affet sarkisi atmayi, kapina kole olsa yuz vermeyeceksin. Anca o zaman hayatina devam edersin. Bu yasadigin durum saglikli bile degil. Takintili hale gelmissin

X