AYRILDIM VE KUŞ GİBİ HAFİFLEDİM

sprusormakicinuye

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2022
165
-39
GÜNCELLEME 2
Pazartesi günü de "x'in annesi ölmüş başsağlığı dile istersen" yazdı mesajı beğendim sadece, saatler sonra saol yazdı. Gece 2de de çevrimiçi oldugun da gözükmüyor yazmış ne alakaysa. Görüldü attım, sabah bananeki pardon yazmış. Sürünüyor bana ama içim iyice soğudu ona karşı.
Akşama doğru da durum koydu bir kahve resmi. Şehir dışında kumda kahve içmek için gittigimiz bize özel(öyle sanıyordum) küçük bir mekan vardı. Orada kahve içiyor kalpli tepside sunum vs. Kiminle gitti İçim içimi yiyor biliyorum unutmam lazım ama aklım kaldı.

GÜNCELLEME
Cuma günü bitirmistim. Pazar günü mesaj attı. "Melis hanım merhaba. Yengeme sizin oradan getireceğiniz bir şey varmış, unutmasın dedi" diye. Ben de "mrb, evet unutmadım aldım gelince veririm" dedim, bitti konuşma. Yazmak için bahane mi arıyor yoksa yengesi buna melise söyle unutmasın mi dedi bilmiyorum .d ama karşıma çıkan bir Tarot açtırdığım kadının şu saatte bir bahaneyle yazacak dediği saatte yazdı şaşkınım (ilk kez baktırdım normalde genel şeyler izliyordum)
gidip geliyorduk yengesiyle komşu zaten aynı zamanda vs o yüzden yakındık baya, ayrıldığımızı bildiğini düşünmüyorum.

Önceki konumu okumuşsunuzdur. Ultra yaş farkı, yaptıkları, gizli kullandığı 2.telefon, kadınlara karşı o gereksiz samimiyeti, okuldan akademisyen arkadaşı kadınla başbaşa saatlerce kahve içmesi ve son olarak da gidip benim üst dönemden tanıdığım bir kızla dışarıya gidip geceye kadar not konuşması (kendi anlatışı böyle ama asla inanmıyorum sadece bu kadar olduğuna) vs vs derken ayrılmam zaten gerekiyordu. Ama o kadar iyi manipule ediyordu ve ben ona o kadar bagliydim ki asla nokta koyamıyordum ne kadar koymak istesem de. 1 aydır konuşmuyorduk yeni yeni konuşmaya başlarken o kızla buluştuğunu benim ısrarım sonucu söyledi ve benim için her şey bitti.

BENİ APTAL YERİNE KOYUYORSUN. BİTTİ. yazdım ve o da "Zaten bahane arıyordun. Hayırlı olsun. Bana güvenmeyen biriyle işim olmaz bu yolda yürümem. Bitti." yazdı. İçimdeki çok şey koptu ona karşı ama ne görsem aklıma geliyor. Telefonumda onla olan resimleri mesajları temizlemiştim ama yine de kaç saattir başka şeye odaklanamıyorum. Bu süreci nasıl hemen atlatırım yorumun nedir

Son düzenleme:
Kadınlar ayrılık acısını,duygusunu hemen yaşayan ve atlatmakta zorluk çeken varliklar.
İçindeki boşluk hissi,acı,öfke bırak aksın ki çabuk geçir bu dönemi.
Herşey geçip bitiyor illaki bu günler de bitecek.
Ölüm acısını da yas tutarak,ağlayarak hafifletiyoruz.
Ayrılık acısı, ölümden daha acı değil en azından.
Hakkında hayırlısı olsun

Daha çok yeni zaten şu an o yüzden başka bir şeye odaklanamaman normal
Ama hemen unutayım bu süreç hemen geçsin diye de düşünme
Üzüntü de bir duygu ve bu duyguyu yaşaman sonrasında azalınca da atlatman lazım, yoksa bastırırsın daha fena şekilde ve hiç beklemediğin yerlerde patlar
Bu süre içerisinde adamın ne kadar karaktersiz olduğunu hatırlatırsan kendine sürekli bu işe yarar diye düşünüyorum

Ayrilik sonrasi duygusal sureç başlar sakın bu duygular sizi vazgeçirmesin. Boyle hissetmenizin çok normal olduğunu, zamanla gececegini, robot degil insan olduğunuzu unutmayin ve kendinize hatirlatin. Sabirla yolunuza devam edin. Anlattiklariniz ihanet elameti bu koşulda affetmek kendine yaptiğin haksizlik olur. Hele karşinda hemen bitirmeye hazir, kendini affettirmeye yeltenmeyen bir insan varken. Değmez de zaten

Adamin umrunda bile değilmişsin cevabını vermis bu konuda msji bile belli. Tipik erkk ayrilmasi yas kac olursa ayni şeyler konuşuluyor bunu bil seni suclamali ki ilerde pisman olup acaba benmi suçluyum diyesin diye..sal gitsin

Benim de açtığım bı konu vardı birini nasıl çabucak unuturum diye.
Çabucak hemen diye birini unutmak yoktur öncelikle bunu söyleyeyim.
Ben çözümü uzulmekte yeteri kadar yas tutmakta canımın yanmasına izin vermekte buldum.
Öyle çıkayım kafam dağılsın diye bir şey yok.
Günlük hayatınıza devam edin ama aglayasiniz geldi mi ağlayın üzülün.
Veya düşünmek istiyorsanız düşünün.
Bir süre sonra zaten hayat akıp gidiyor.

Bu modeller de güven zedeliyor zedeliyor sonra bana güvenmiyorsan diye cümle kuruyor ahahahah salaklar

İlk sevgilim benden ayrıldığında ben de aynı hissi yaşamıştım.
Kuş gibi hafifleme hissi varsa doğru bir şey yapmışsınızdır. Şu an başka bir şeye odaklanamıyorsunuz çünkü ona çok alıştınız. Zamanla kendi yolunuza dönersiniz.

Ne yaparsan yap ama lütfen geri dönme
Adam her türlü manipülasyonla senin kafa karışıklığından yararlanmış bugüne kadar.
Şimdi tutmuş zaten bahane arıyordun diyor.
Daha iyilerine layık olduğuna inan

Böyle yüzsüzü de nadir bulunur.

ortak çevremizden olsun arkadaşlarımdan olsun birkaç kişiyle konuştukça ve bu yorumları okudukça iyi ki dedim. O engellemiş sanırım profil son görülme her şey gitmiş ama bakmayacağım artık, umrumda olmasını istemiyorum gerçekten

Sürekli çevrimiçi ve ben girdiğim anda çıkıyor. Galiba benimle mesajlaşma sayfasını açık tutup çevrimiçi olmamı mi bekliyor tesadüf mü bilmiyorum. Önemi yok zaten ama insan merak edip bakıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…