AYRILDIM VE KUŞ GİBİ HAFİFLEDİM

Zaman sadece zaman

Sürekli çevrimiçi ve ben girdiğim anda çıkıyor. Galiba benimle mesajlaşma sayfasını açık tutup çevrimiçi olmamı mi bekliyor tesadüf mü bilmiyorum. Önemi yok zaten ama insan merak edip bakıyor
Sen girdiğin anda çıkmıyor sen öyle sanıyorsun. Mesajını yazıp çıkıyor. Seni takip ettiği falan yok.

önceki konunuzu bulamadım ekler misiniz merak ettim

Bu adam kocanız mı sevgiliniz mi anlamadım ama sevgilinizse gizli 2.telefon kullanma geregi neden zaten daha nikahlı falan degilsiniz aleni kullanabilir 2.telefonu sizden niye gizlemiş ki onu anlamadım gizli telefon olayı evliliklerde olursa sıkıntı genelde ama bilemedim.hayırlısı olsun sizi fazlasıyla yok saymıs onun arkadasları olamaz mı takılmaz mı derdim ama sıradan arkadas olsa illaki bi cıtlatırdı hayatım arkadaslarla kahve ıcıcez vs diye sakladıgına gore baska seyler donmuş o terkedilmeyi yedirememşş üste cıkmaya calısmıs ama asla hafife aldırmayın kendinizi noktayı koyduysanız engelleyin ve hiçbir sekilde iletişim kurmayın

Sevgilimdi. 20 yasindayim o çok çok büyük önceki sorumda yazmıştım. Ama çok dolu dolu vakit geçirdik ve yıllardır kocam olan biriymiş gibiydi aramızdaki iletişim öyle söyleyim yok arkadaşlarını felan biliyorum ve bu buluşmalar arkadaşça değildi adım kadar eminim. evet üste çıkmaya çalıştı benim cevap vermemi ve iletişime gecmemizi üste çıkmayı düşündü bence. Bu şekilde sessizliği sürdürecegim konuşmaya felan niyetim yok zaten onun da cabası yok bu konuda, ben bitti deyince yazar çabalar diye düşünmüştüm. Yapmadığına göre şüphelerimde haklıyım

Üste cıkıp aslında o bitirmiş rolü yaptıgı için size yazmıyor aranıyor siz ne kadar önemsememeye devam ederseniz okadar aklına dusecekdinşz.o suan sizin pişman olup yazacagınızı falan dusunuyor nasılsa ben bitirdim pişman olur diye goruyor asla adım atmayın daha önce affetmişsinşz bu defa affı olmadığını gorsun anlasın ne kadar kararlı oldugnuzu olurda yazarsa görun cevap vermeyin degersiz hissetsin

Öyle yapacağım bundan sonra

Bugün mesaj attı. "Melis hanım merhaba. Yengeme sizin oradan getireceğiniz bir şey varmış, unutmasın dedi" diye. Ben de "mrb, evet unutmadım aldım gelince veririm" dedim, bitti konuşma. Yazmak için bahane mi arıyor yoksa yengesi buna melise söyle unutmasın mi dedi bilmiyorum .d ama karşıma çıkan bir Tarot açtırdığım kadının şu saatte bir bahaneyle yazacak dediği saatte yazdı şaşkınım (ilk kez baktırdım normalde genel şeyler izliyordum)
gidip geliyorduk yengesiyle komşu zaten aynı zamanda vs o yüzden yakındık baya, ayrıldığımızı bildiğini düşünmüyorum

Ne getireceksen getirme. Kargo ile gönder.

Önce bi ağlayın sonra yolunuzdan devam edin. Ayni duyguları başka biriyle de ve umarim doğru biriyle tekrar yasayacaksiniz. Sizi aldatan biri için üstünde çok fazla durmaya değmez. Burda okuyorsunuz kimler kimler neler neler yaşıyor. Sizi Allah kurtardı, kurtuldunuz. Şimdi hayatınız sizin ellerinizde. Sıkı bir program yapın kendinize ve vaktinizi dolu dolu degerlendirin

Teşekkürler<3

Kendi ne zamandan razıymış başka kızla görüşürken?

Sizden hiç bitirebilecek bir elektrik alamıyorum. Hala onun çabalamamış olmasını dert ediyorsunuz. Ondan biraz çaba görseniz barışacaksınız. Ama uzun sürmez siz barışsanız da ilişkiniz uzun soluklu olmaz, adamın karakteri gezeyim tozayım hayatı yaşayım. Zaten evlenmiş çocuk sahibi olmuş o defter kapanmış. üniversite ortamında çalışıyor, zaten genç takılıp sosyal faaliyetler peşinde koşuyor, çalıştığı ortam da buna müsait. Siz derslerin yoğunluğundan zaman ayıramazsınız, o da yeni gelen bir çıtır daha bulur, biraz da unla takılır, bu döngü böyle sürer.

Çulsuz amca çabalasa ne olacak, onu da anlamadım ajsjjs

Ben de şuan görünce barışmayacağım konusunda emin degilim. Yani ne kadar kararlıyım desem de bilmiyorum şuan uzak olduğu için bu kadar rahat iletişimi bitiriyorum. Üniversitede her yer o şehrin her adımı bana onu hatırlatacak. Her gün arabasıyla önümden geçecek ne bileyim göz göze geleceğiz vs vs.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…