Ayrılık Anı Kargaşası..

meltosh

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2007
1.059
52
31
Sensiz gecelerin kör karanlıklarında kaldım. Anlamsız acılar içindeyim...
o an öyle karışık bir andı ki hem gitmek istiyordum hemde yanında kalmak.İşte karşılıksız aşkın en kötü hali karşında duruyor...
Ben gitmek istiyorum çünkü;
Bana tenin uzun bir zaman için son kez bile olsa değicek, sana sarılabiliceğim,sana dokunabiliceğim,doyamasamda seni koklayabiliceğim ,sende beni öpeceksin yalancıktanda olsa ben bir anlık ama sadece bir anlık mutlu olacağım..Ve sadece bu bir anlık anı ile tam 1 yıl geçiricem bana bu anılar dostluk yapacak.....
Ben gitmek istiyorum çünkü sana dokunabiliceğim.....
Ben gitmek istemiyorum çünkü;
Gece... Artık son anlarımız.... Ben başka yere sen başka yere gideceksin... Kafamın içinde binlerce soru işareti dönüyor...Gitmek istemiyorum çünkü seni seviyorum!Fotograflara bakıp avunmak istemiyorum.Seni kalbimde kopmayan , kopmak istese bile kopamayan bir parça haline getirmişim kolaymı? Arada sırada da olsa kaçamak dokunuşlar ,tenini bana deymesi, bakışların, gülüşlerin......
Ben gitmek istemiyorum çünkü;
Senden ayrılınca içimdeki deniz taşıcak, ruhum ona kap görevinde bulunamıyacak çatlamaya başlıyıcak, bunu üzerime kalbimin acısı eklenince iş cığrından çıkıcak...
Özlemin içimi adece bir zehir gibi kaplamaya başlayacak. Uzun geceler tekrar başlıyacak.Seni özlüyecegim...
Ben gitmek istemiyorum çünkü... Sensiz ben yapamıyorum.......

Berk Payat

X