Ayrılırken çirkinlikte sınır tanımayanlar...

Gecen benzer bir konuya da yazdim normal genç bir erkek kendinden 10-13 yas buyuk bosanmis coluklu cocuklu kadin peşinde koşmaz. İstisnalar vardir belki...
Sorunlu olmasina hiç sasirmadim kendi yasitlariyla da anlasamiyordur.

İntihara meyilli ve kiskancligi bu kadar abartili olan insan size de yarin oburgun zarar verebilir. Kendini oldurmeyi dusunen insandan ben korkarim. Kendine yapan size de yapar kaybedecek birseyi yok nasilsa.

Öyle demeliyim haklısınız ama o ergen çocuğu öyle büyük davrandı ki inandım, salakça inandım... Sonra anladım hala bir çocuk olduğunu...
Siz de büyük bir boşluğun içinde olduğunuz ve sevgiye, ilgiye, cinselliğe ihtiyacınız olduğu için öyle gelmiştir sanıyorum.

Özellikle kötü bir deneyim sonrası karşımıza çıkan adamlar bize dünyada eşi benzeri yokmuş gibi geliyor. Ama bir daha bu dengesiz, histerik ergenle iletişim kurmayın. Size iyi geldiyse bir süre ne âlâ, şimdi kurumuş çiçekleri, ayıyı başına çalma vakti.

Ben de gördüm ve sonsuza kadar bitti zaten, sadece acıttı biterken. Beklemiyordum doğrusu bu şekilde çirkinleşmesini :KK43:
Anlıyorum üzüldüm de sizin adınıza. O boşanmanın verdiği duygusal boşluktayken kapıldınız muhtemelen. Erkekleri artık o kadar iyi tanıyorum ki. Sizi elde etmek uğruna ne çabalar harcamıştır kimbilir. Fakat bu inkar edilemez bi gerçek artık, başta büründükleri kimlik asla gerçek kimlikleri olmuyor. Ayrılırken tanıyorsunuz. Yaşınız genç size uygun biri mutlaka çıkacaktır karşınıza. Bu adam da size geri dönmek isteyecek diye düşünüyorum . Öyle bi izlenim aldım. Yalvar yakar ağlayıp sızlayacak belki de. Zira onun da kafası karışık ama ne olursa olsun dönmemenizi tavsiye ederim. Hem kendi iyiliğiniz hem çocuğunuzun iyiliği için. Sizin ve çoçuğunuzun sorumluluğunu taşıyabilecek bi adam değil çünkü. Hediye ettiği çiçeğin bile peşine düşen birinden adam olur mu bilemedim..

Çok direndim aslında ama yazdığım gibi örnekleri var bunun hayatta dedim inandım. Yaşadıklarını anlattı, hayatın onu büyüttüğünü düşündüm ne yazık ki...
Size ne yaşadıklarından? O kadar rezil ki kuru çiçeği isteyip duruyor. Nefret ederim böyle tiplerden. Her yerden engelle defolsun. Gerçi size gelip iki gözyaşı dokse yine onunla olursunuz

İlişki başladığında bu çocuk kaç yaşındaydı?
Hayır anlamıyorum adam psikopat normal bir adam değil yok takip etmeler yok bir paranoyak hareketler
Hayır bir de sizin çocuğunuz var

Ben cidden anlamıyorum çocuğunuz dahi zarar verebilir böyle paranoyak tipler
Nasıl hiç düşünmeden ilişkiyi sürdürdünüz anlayamadım

Bu arada 25 ile 35 yaş arasındaki yaş farkı(çocuğun karakterine bakarak söylüyorum) 10 dan fazla
Hayır yani ilerisi ne olacaktı?

Ben ne okudum
Sosyal medyadan da öyle herkesle konuşmayın yani

Ayrıca git kızın telefonundan kızı takip et diyen hangi psikolog merak ediyorum cidden

Bir hikaye okumuşum gibi geliyor kusura bakmayın 35 yaşındaki kadının bu kadar pervasız davranmasına gerçekçi bakamıyorum

Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer. Siz direkt kaynar süte dalmışsınız çok tuhaf. Boşanmamış olmanız bu olayı daha da iğrenç bir hale getiriyor. Hele 4 yaşında kızınızın olması.. neyse daha fazla konusamayacagım
Neler düşündüğünüzü tahmin edebiliyorum. Ancak siz de şunu unutmayın kimsenin ne yaşadığını bilmeden yargılamayın. Ben çok zorlu bir evlilik geçirdim. Sütten ağzım yandı korktum kaçtım ama insanız, bu kadar sevgisiz bir evlilikten sonra değer verilme sevilme ihtiyacı hissediyor insan. Küçük yaşta kızım olsa da, anne olsam da her şeyden önce ben bir insanım. Duygusal boşluğuma gelebilir bu ilişki, ki bakarsanız boşanma sırasında ya da boşandıktan sonra ya da insanın duygusal boş bir anında hatalara daha açık hale gelebiliyor. Ayrıca boşanmaya nereden baktığınız da önemli. Hukukun hantallığı bana evlilikte sadakat göstermeyen adama karşı evli hissetmemi gerektiriyor diye işler öyle olmuyor. Ben davayı açmadan önce de biten bir evlilik içindeydim. Madem yargılayacaksınız, söyleyeyim, hem şiddet gördüm evlilik boyunca hem de yalanlarıyla ayrı uğraştım. Psikolojik olarak arızalı çıktığım evlilikten sonra sanıyorum çok hatasız yol almam mükemmeli yakalamam beklenemez. Tabi gönül ister ki hiç hata yapmayım ama kimse bir şeye başlarken hata olduğunu bilmez. Durum tam tersi de çıkabilirdi, hayattaki güzel örneklere inanmak istedim belki de. Siz dilerim hiç hata yapmazsınız....

İlişki başladığında bu çocuk kaç yaşındaydı?
Hayır anlamıyorum adam psikopat normal bir adam değil yok takip etmeler yok bir paranoyak hareketler
Hayır bir de sizin çocuğunuz var

Ben cidden anlamıyorum çocuğunuz dahi zarar verebilir böyle paranoyak tipler
Nasıl hiç düşünmeden ilişkiyi sürdürdünüz anlayamadım

Bu arada 25 ile 35 yaş arasındaki yaş farkı(çocuğun karakterine bakarak söylüyorum) 10 dan fazla
Hayır yani ilerisi ne olacaktı?

Ben ne okudum
Sosyal medyadan da öyle herkesle konuşmayın yani

Ayrıca git kızın telefonundan kızı takip et diyen hangi psikolog merak ediyorum cidden

Bir hikaye okumuşum gibi geliyor kusura bakmayın 35 yaşındaki kadının bu kadar pervasız davranmasına gerçekçi bakamıyorum
Başlarda böyle değildi dediğim gibi ayrı şehirlerdeydik zaten. Sonra takip olayını öğrendiğim an son verdim. Bir kişi kendine zarar verebilir diye de yanında oldum böyle kötü ayrılmayalım diye. Size pervasız gelen ne anlayamadım?

Onun bu davranıslarının sebebi sizsiniz maalesef. Her defasında affederek, dönerek, cevap vererek size böyle davranmasına zemin hazırlamıssınız. Herseyi istemesi sizi sogutması lazımdı aslında. 25 yasında cocuk.

Olgunlaşmamış erkek, çiğ tavuk gibi midemi bulandırıyor.

Eş soyadinizla hitap etmesi, kardesinize taktiği çeyreği, hediye ettiği telefonu, kiziniza aldigi ayıyı istemesi...🤮
Bunlar ne kadar bayağı tavırlar. Sanki lise 2 bebesi.

Çabalamaya, kurtarmaya değmezmiş.
Çoluk çocukla uğraşmayin, ne hali varsa görsün ergen.
Kızınıza odaklanin siz.

Erkeklere karsi olumsuz bir yargi gelistirmeyin. Her iliski ayni sekilde sürmez. Yeniden mutlu olabilirsiniz. Allah olgunlarla olmuşlarla karşılaştırsın.

Onun bu davranıslarının sebebi sizsiniz maalesef. Her defasında affederek, dönerek, cevap vererek size böyle davranmasına zemin hazırlamıssınız. Herseyi istemesi sizi sogutması lazımdı aslında. 25 yasında cocuk.
Haklısınız izin verdiklerimiz kadar zarar veriyorlar ama çok yanlış bir tarafım var, aşırı merhamet gösterebiliyorum bazen. Bir şeyi gereksiz uzatıp büyüttüğünde bitmeliydi en başta ama şans vermiş olayım dedim.

Ne olur çiçekleri geri ver🤦🏻‍♀️Daha cocuk bu ya akil hem yaş da hem başta bacim 🙄Bunun yaşı da basida daha olgunlasmamis.Sevgi dediğin saygı varsa guzeldir senin hayatina sana saygı duymamis takip etmis böyle biri icin gercekten değmez bu saatten sonra çoluk çocuk mu oyaliycan bosver ya.Neyi var yok 1 gün dahi bekletmeden gönder kendini bi halt sanmasin
Evet bir an önce telefon işini halledip yollayacağım her şeyini. Annesi salça yapmış onu da vermişti yemeklere kat diye, onu da geri göndereceğim.

Bu çiçeklerde ne var? Dinleme cihazı mi? Neden gelip gidip duruyor? Ne cicekmis arkadaş.
Olay aslında çok basit. Adam dengesiz. Sizin de dengeniz bozulmuş. Bittiği iyi olmuş.
Kendine güveni yok. Telefona o programı koyan kombili bu ruh hastalığıyla daha neler yapar. Bu adam normal değil.

X