Aysebru nun diyet serüveni

Merhaba Aysebru :) yoksunuz...bir yaramazlık yok inşAllah:nazar::nazar:
Bugün kahvaltıda 1 dilim ekmek,3 parmak kadar peynir,2 ceviz içi,domates,salata yedim...
Ara olarak 1 kahve içtim...
Öğle yemeğim:1 kepçe çorba,1 dilim ekmek,1 bardak ayran ...
Ara:1 portakal...
Yağmur yağmazsa saat 4 te yürüyüşe çıkmaya düşünüyorum....
Bir kaç gündür nedense iştahım çok açıldı....hayırdır inşAllah:44:
Sevgiler:KK16:[/QU

çok güzel bir menü olmuş süper :)

yürüyüşü evdede yapabilirsin belki duymuşsundur leslie ile evde yürüyüş diye bir program var. ben bir dönem yaptım ve çok etkili. internetten indirebilirsin çok ta keyifli. ben yapamıyorum belim ve bacağım ağrıyor maalesef. inşallah biraz daha kilo verince başlamıyı düşünüyorum. ama sana tavsiye ederim. :KK8:

:) Afiyet olsun :) maşAllah,çok su içiyorsunuz:KK9:

Kardeşinizi tebrik ederim :) peki verdiği kiloları koruyabiliyor mu? en büyük sorun bu....
Teşekkür ederim :) evet,kilo veremeyince moralimiz de bozuluyor..ve yemeğe saldırıyoruz ne yazık ki...
Bu defa sizi çok kararlı gördüm,kolay kolay pes etmezsiniz:KK34:
Anladım...inşAllah:nazar:bu azimle olursunuz:nazar:

Süper:KK9:

Evet,tarçın çok işe yarıyor :)) bende suyuma koyup içiyorum :KK66:

teşekkür ederim. evet çok su içiyorum. içmeye başlayınca gerisi geliyor bende. şimdi bir de kilo verme hırsı var daha bir istekle içiyorum :)

daha önceki yıllarda karbonhidrat diyetiyle çok kilo verdim. çok seri bir şekilde kilo veriliyor ve verdiğiniz kilo 2 ise 4 verilmiş kadar çok inceltiyor. bu yüzden geziye kadar bu diyete geçtim. hatta karbonhidrat diyeti topiğinde yıl olarak 2010 2011 sanırım orada paylaşımlarım var.
bu sabah su içerek başladım güne...
hatta şu saat oldu ve nerdeyse 2 litre içtim. suyun fazlasının zararlı olduğunu biliyorum ama günde 5 6 litre içmiyorum tabi. kiloma göre benim 4 litre su içme hakkım var onu bildiğimden içmeye gayret ediyorum.
sabah kahvaltımda karbonhidrat değeri 0 olan ları tercih etti.

2 yumurta omlet tavaya 2 damla yağ koydum ki yapışmasın
1 parça beyaz peynir
2 3 küçük lokma kaşar peyniri ve şekersiz çay tabi.

hiç açlık hissetmiyorum şu saat oldu.
öğlen için gene karbonhidratı düşük

et tavuk balık tabi bunlara ızgara ve haşlama olacak onlardan birini tercih ederim.
yanında 2 kaşık yoğurt.

yoğurt olmazsa olmazım.

çizelgemde ki KELEBEK lütfen lütfen ayın 29 unda 110 un üzerinde ol lütfeeeeennnnn :KK52:

daha önceki yıllarda karbonhidrat diyetiyle çok kilo verdim. çok seri bir şekilde kilo veriliyor ve verdiğiniz kilo 2 ise 4 verilmiş kadar çok inceltiyor. bu yüzden geziye kadar bu diyete geçtim. hatta karbonhidrat diyeti topiğinde yıl olarak 2010 2011 sanırım orada paylaşımlarım var.
bu sabah su içerek başladım güne...
hatta şu saat oldu ve nerdeyse 2 litre içtim. suyun fazlasının zararlı olduğunu biliyorum ama günde 5 6 litre içmiyorum tabi. kiloma göre benim 4 litre su içme hakkım var onu bildiğimden içmeye gayret ediyorum.
sabah kahvaltımda karbonhidrat değeri 0 olan ları tercih etti.

2 yumurta omlet tavaya 2 damla yağ koydum ki yapışmasın
1 parça beyaz peynir
2 3 küçük lokma kaşar peyniri ve şekersiz çay tabi.

hiç açlık hissetmiyorum şu saat oldu.
öğlen için gene karbonhidratı düşük

et tavuk balık tabi bunlara ızgara ve haşlama olacak onlardan birini tercih ederim.
yanında 2 kaşık yoğurt.

yoğurt olmazsa olmazım.

Merhaba diyet arkadşına ihtiyacın varmı ?

öğlen yemeğimi yediiiiimmmm....

paket döner ısıttım 1 porsiyon
3 yemek kaşığı yoğurt
etten 0 karbonhidrat
yoğurttan 8 karbonhidrat aldım.

1 fincan şekersiz çay içtim şimdide.
suya devam :))

olur tabi neden olmasın birlikten kuvvet doğar :)

Tamam o zaman :))) 3 gündür yediklerime dikkat etmeye başladım böyle sürsün devam etsin istiyorum..Yaza kardeşimin düğünü var o zamana kadar 12 kilo vermem lazım bu arada 72.2 kg ile başladım...

Tamam o zaman :))) 3 gündür yediklerime dikkat etmeye başladım böyle sürsün devam etsin istiyorum..Yaza kardeşimin düğünü var o zamana kadar 12 kilo vermem lazım bu arada 72.2 kg ile başladım...

daha vakit var mutlaka verirsin. vermeye başlamışsın zaten. ben 30 una kadar karbonhidrat diyeti yapıcam en azından 110 a düşmem lazım. her gün yediklerimizi yazalım içtiğimiz suyuda yazalım. azimle devam edersek olur.

daha vakit var mutlaka verirsin. vermeye başlamışsın zaten. ben 30 una kadar karbonhidrat diyeti yapıcam en azından 110 a düşmem lazım. her gün yediklerimizi yazalım içtiğimiz suyuda yazalım. azimle devam edersek olur.

Tamam yazalım...Yalnız ben 10 güne işe başlayacağım o nedenle o zamanlar sadece akşam yazabilirim...

tamam olsun akşamdan akşama yediklerimizi yazıp birbirimizi kontrol ederiz. ben ev hanımıyım bu ara rahatım ama kızımın okulunda hem sınıf annesiyim hem de okul aile birliğindeyim. gündüz yazamadığımda olabilir zaman zaman.
karbonhidrat diyetini de incele eğer et yumurta peynir seviyorsan çok hızlı inceltiyor.

tamam olsun akşamdan akşama yediklerimizi yazıp birbirimizi kontrol ederiz. ben ev hanımıyım bu ara rahatım ama kızımın okulunda hem sınıf annesiyim hem de okul aile birliğindeyim. gündüz yazamadığımda olabilir zaman zaman.
karbonhidrat diyetini de incele eğer et yumurta peynir seviyorsan çok hızlı inceltiyor.

Bir ara inceleyeyim o zaman...Evde misafirlerim var pazar gidecekler bende haftaya salı işe başlayacağım o arada k flakes diyeti yapayım diyorum hazır evdeyken...Bir öğünde normal şeyler yenebiliyor bu diyette...Ondan sonrada karbonhidrat diyetine başlarım İnşallah...Bu arada fırsat bulursam buraya fotomu yüklemek istiyorum motive edeceğini düşünüyorum....

Bir ara inceleyeyim o zaman...Evde misafirlerim var pazar gidecekler bende haftaya salı işe başlayacağım o arada k flakes diyeti yapayım diyorum hazır evdeyken...Bir öğünde normal şeyler yenebiliyor bu diyette...Ondan sonrada karbonhidrat diyetine başlarım İnşallah...Bu arada fırsat bulursam buraya fotomu yüklemek istiyorum motive edeceğini düşünüyorum....[/Q

k.fleks i bende yedim geçen hafta hem misafir varken daha mantıklı olur. ben evde resimlerimi buzdolabına astım. eski halimi gördükçe motive oluyorum. telefonumdada en zayıf resmim var ekranda. inşallah o halime dönücem.

Bir ara inceleyeyim o zaman...Evde misafirlerim var pazar gidecekler bende haftaya salı işe başlayacağım o arada k flakes diyeti yapayım diyorum hazır evdeyken...Bir öğünde normal şeyler yenebiliyor bu diyette...Ondan sonrada karbonhidrat diyetine başlarım İnşallah...Bu arada fırsat bulursam buraya fotomu yüklemek istiyorum motive edeceğini düşünüyorum....[/Q

k.fleks i bende yedim geçen hafta hem misafir varken daha mantıklı olur. ben evde resimlerimi buzdolabına astım. eski halimi gördükçe motive oluyorum. telefonumdada en zayıf resmim var ekranda. inşallah o halime dönücem.

İnşallah canım hep beraber döneriz...

inşallah :) artık eşimin yanında annesi gibi dolaşmak istemiyorum. annesi bile benim kadar şişman değil üstelik :KK43:

Aysebru,dönmene çok sevindim :) vazgeçtiğini sandım..bu yüzden paylaşım yapmadım...şu anda müsait değilim,ama yarın yine buradayım :) sevgiler:KK16:

Aysebru,dönmene çok sevindim :) vazgeçtiğini sandım..bu yüzden paylaşım yapmadım...şu anda müsait değilim,ama yarın yine buradayım :) sevgiler:KK16:

canım yoook vazgeçmedim :) burdayım. dün maalesef diyetim bozuldu. yesen bir türlü yemesen bir türlü derler ya o durumdu. bende 1 günden bir şey olmaz dedim.

paylaşımlarını günlük listeni bekliyorum.

:KK16:

X