Az Bilinen Güzel Şarkılar :)

mrs topuz

Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2015
194
104
31
Herkese merhabaa.
Ben uzun süredir bu çok fazla bilinmeyen grup veya şarkıcıların şarkılarını daha çok sevmeye başladım. Böyle bir konu olmadığını görünce de hemen açtım.
Elimden geldiğince paylaşacağım.
Ayrıca yeni şarkılar keşfetmeyi çok severim. Keşfedilmiş mükemmel şarkı hediye edilmesi de en sevdiğim şey! Sizlerden de "bak bunu çok az kişi biliyor ama ben 145879 kere dinledim, süper ötesi şarkı, dünyanın en güzel şarkısı" diyenler varsa buyrun :) Ama az biliniyor olsun ya da orta :p
Şunla başlayayım. Umarım beğenirsiniz :)

Son düzenleme:

Merhaba :) Konunu görünce bende bunu önermek istedim :) Bu şarkının adı ve sözleri Mevlana'nın bir şiirinden bu arada belki bu yüzden çok sevdim ben bilemiyorum :KK51: Belli bir müzik zevkim yok, kulağıma hitap edeni severim.Aklıma geldiçe paylaşacağım :)

Gel bana sor bana sevgi bu mu diye
Girsene kalbime düşmüşken elime
Boşveren boş gezen olsan da banane
Ben sevemem kimseyi senin yerine :KK49:

Merhaba :) Konunu görünce bende bunu önermek istedim :) Bu şarkının adı ve sözleri Mevlana'nın bir şiirinden bu arada belki bu yüzden çok sevdim ben bilemiyorum :KK51: Belli bir müzik zevkim yok, kulağıma hitap edeni severim.Aklıma geldiçe paylaşacağım :)

Bunu bilmiyordum. Dinleyeyim hemen :) Benim de öyle belli sevdiğim bi tarz yok, hoşuma gidenler :)
Teşekkür ederiim paylaşımlarının hepsini severim :)

En sevdiğim şey az bilinen şarkıları dinlemek. Çok bilinince değeri de azalıyor çünkü :)
Konuyu takipteyim

X