Azimle 18 kilo vermeyi başardım nasıl mı?

Sarkma olmamıştır da canım muhtemelen etin gevşek hale gelmiştir yani çektiğinde ele gelen cinsten. Hani zayıfsındır ama çökük görünür vücudun muhtemelen. Sende öyle mi oldu. ben 65ten 52ye sporsuz indim çekince deri geliyordu elime. :KK70:
Çok olmadı işte canım o yüzden şanslıyım diyorum zaten benim kilom orantılı değildi kollarım falan hiç yoktu eskiden de basen bölgesi problemliydi şu an sadece iç bacak kısmında biraz sarkma var o da sporla düzelir bence

Ben şuan 170e yakın boyda 51 kiloyum yani aşağı yukarı tahmin edersin 34 beden giyiyorum. Ama cılız durmuyorum kaslı bir vücudum var omuzlarım geniş vs o yüzden kilo kötü durmuyor. Ama inan en ufak bir şeyde geri alıyorum bünyem çok müsait kilo almaya. Daha yeni 55ten 51e düştüm ama biliyorum biraz salsam yine alacağım geri.

İşin kötüsü kilo vermeme rağmen iştah aynı geceleri bir tutuyor komposto ile kesiyorum kendimi 2 gündür. yoksa kesin bozmuştum diyetimi son 2 gün içerisinde.
Benim de boyum 160 aynı kilodayiz canım ben sınava hazırlandığım için 51-52 arası gidip geliyorum ki ben bile bu boya rağmen ince görünüyorum sen daha fit duruyorsundur ayrıca ben hep senin gibi bir fizik yapısına sahip olmak istemişimdir omuzlarım geniş kaslı basen kısmı dar ama maalesef ki bende durum tam tersi:110:Tarçının tatlı yeme isteğini durdurma gibi bir özelliği varmış zaten bide yağ yakıyormuş uzun vadede yardımcı olursa deneyimini paylaşırsın canım ben de denemek isterim:kahve:

Çok olmadı işte canım o yüzden şanslıyım diyorum zaten benim kilom orantılı değildi kollarım falan hiç yoktu eskiden de basen bölgesi problemliydi şu an sadece iç bacak kısmında biraz sarkma var o da sporla düzelir bence

Spor şart inan çok fark ettiriyor. Ben dedim ya 52ye sporsuz indim sonra spora başladım 2 ay nerdeyse her gün gittim ve resmen 52 kilodan sonra 2 beden daha inceldim. Böyle birşey olamaz yani şimdi etim sımsıkı kaslarım belli oluyor ne giysem yakışıyor 65 kilodan sonra mükemmel bir duygu. Şuan dövme yaptırdığım için spora gidemiyorum belli bir iyileşme süreci var 1 hafta 10 gün kadar. İyileştiği gibi spora yazılacağım haftada en az 4 gün gitme hedefi ile. :KK59:

Benim de boyum 160 aynı kilodayiz canım ben sınava hazırlandığım için 51-52 arası gidip geliyorum ki ben bile bu boya rağmen ince görünüyorum sen daha fit duruyorsundur ayrıca ben hep senin gibi bir fizik yapısına sahip olmak istemişimdir omuzlarım geniş kaslı basen kısmı dar ama maalesef ki bende durum tam tersi

Bende de popo yok omuz geniş bel ince basen dar ama anneden genetik popo sıfır. Çevremdeki herkesin şuan bana söylediği şey fiziğin çok güzel hatların çok güzel ama popon niye öyle düz sorusu :KK70: :KK70:

O yüzden acilen squat ve türevi şeylere başlamam lazım çünkü gerçekten benden daha kilolu olup daha yuvarlak ve çıkık popolu bir sürü kadın biliyorum.

Ben gece acıkmıyorum sadece dedıgım gıbı yürüdükten sonra oluyor :)

Benım boyumda kısa 155 sızın boylarınız ıyı yıne ..Ve gitmeyen bır göbegım var:KK43: Ve ben spor yapmıyorum spor sureklılık ıstıyor sporu bıraktıgım an şişiyorum resmen :KK43: bende böyle bir anarmolım..

Ve gazlı içeçegı bırakmanın buyuk etkısını gördummm ben gazlı içeçek ve aburcurdan kılo aldıgımı dusunuyorum:)

Spor şart inan çok fark ettiriyor. Ben dedim ya 52ye sporsuz indim sonra spora başladım 2 ay nerdeyse her gün gittim ve resmen 52 kilodan sonra 2 beden daha inceldim. Böyle birşey olamaz yani şimdi etim sımsıkı kaslarım belli oluyor ne giysem yakışıyor 65 kilodan sonra mükemmel bir duygu. Şuan dövme yaptırdığım için spora gidemiyorum belli bir iyileşme süreci var 1 hafta 10 gün kadar. İyileştiği gibi spora yazılacağım haftada en az 4 gün gitme hedefi ile. :KK59:
Canım şu an sınava hazırlandığım icin spor yapabilme gibi imkanım yok bazen uyumadan evde birkaç hareket yapıyorum squat da yapıyorum yazın başlayacağım spora

Benım boyumda kısa 155 sızın boylarınız ıyı yıne ..Ve gitmeyen bır göbegım var:KK43: Ve ben spor yapmıyorum spor sureklılık ıstıyor sporu bıraktıgım an şişiyorum resmen :KK43: bende böyle bir anarmolım..

Ve gazlı içeçegı bırakmanın buyuk etkısını gördummm ben gazlı içeçek ve aburcurdan kılo aldıgımı dusunuyorum:)

Onlar kesinlikle kilo yapıyor zaten canım. Un tuz şekeriz kesebilirsen çok fark ettirir gerçekten de hızlı kilo verirsin. Ben bir ara kilo almıştım 5 günde 4 kilo verip attım geri hepsini. Ama resmen yumurta ile yaşadım sabah akşam.

Canım şu an sınava hazırlandığım icin spor yapabilme gibi imkanım yok bazen uyumadan evde birkaç hareket yapıyorum squat da yapıyorum yazın başlayacağım spora

Şuan bende dövme olayı yüzünden evde yatışlardayım. Senin sınavların bitince benim de dövmem iyileşince o zaman goooo spora. :emir_bebek:

Kesinlikle canım ben de diyete başlayınca kolayı bırakmıştım ki ben bagimlisiydim hergün en az 1 litre içerdim onun çok büyük faydası oldu şu an canım istediğinde içiyorum ama arada bu arada önemli olan boy değil canım bence fiziğin duzgunlugu

Onlar kesinlikle kilo yapıyor zaten canım. Un tuz şekeriz kesebilirsen çok fark ettirir gerçekten de hızlı kilo verirsin. Ben bir ara kilo almıştım 5 günde 4 kilo verip attım geri hepsini. Ama resmen yumurta ile yaşadım sabah akşam.
Un tuz yağ şeker kola makarna pilav ekmek :KK12: ben bunların hepsinden vazgeçtim hala da yemiyorum çünkü diyet değil ben yaşam şeklimi yeme şeklimi değiştirdim kendimi ara sıra odullendiriyorum beş gün diyet yapıp hafta sonu kebap veya lahmacun yerim :olamaz:

Kola cok fena ..Bide ben bı resım görmustum bu içeçekler içindekı şeker oranıyla ılgıı benım bırakmamda oda cok etkılı olmustu çayı şekersız içiyordum ama kolayıda ıcıyordum ironıye bakarmısınız :)

Göbeğim gitmiyor ısrarla yılların birikimii :) Benım aşırı kilom yoktu bellı derecede göbegım vardı oda azaltı ama ben komple gıtmesını ıstıyorum ..
Çokta zayıflamak ıstemıyorum burun amelıyatı olacagım yuzum çökuk bır goruntu olmasın ..Göbekten muzdarıp

Belım 68 basenım 88 suan gayet memnunun ama arada göbegım var:p

Un tuz yağ şeker kola makarna pilav ekmek :KK12: ben bunların hepsinden vazgeçtim hala da yemiyorum çünkü diyet değil ben yaşam şeklimi yeme şeklimi değiştirdim kendimi ara sıra odullendiriyorum beş gün diyet yapıp hafta sonu kebap veya lahmacun yerim :olamaz:

Aynıyız birebir. :KK70: Ben de tamamen et süt ürünleri sebze ağırlıklı gidiyorum. Mesela son 4 gündür döndüre döndüre yediklerim yumurta biber domates ceviz elma yoğurt lor peyniri gibi şeyler. 1 gün regl olduğum için pirinç lapası diyeti yaptım o kadar onun dışında unlu hiçbir şey tüketmiyorum pirinç dahil.

Kola cok fena ..Bide ben bı resım görmustum bu içeçekler içindekı şeker oranıyla ılgıı benım bırakmamda oda cok etkılı olmustu çayı şekersız içiyordum ama kolayıda ıcıyordum ironıye bakarmısınız :)

Göbeğim gitmiyor ısrarla yılların birikimii :) Benım aşırı kilom yoktu bellı derecede göbegım vardı oda azaltı ama ben komple gıtmesını ıstıyorum ..
Çokta zayıflamak ıstemıyorum burun amelıyatı olacagım yuzum çökuk bır goruntu olmasın ..Göbekten muzdarıp

Ben de bir yerde okumuştum vücuttaki şeker bitmeden yağ depoları kullanılmaya başlanmıyormuş. O yüzden ben meyvemi bile kıstım meyve de şeker çünkü. Şekeri en aza indirip yağ yakımını arttırmaya çalışıyorum. Bu nedenle kola filan rüya benim için. :KK70: Ama canım da çekmiyor zaten artık. :)

Aynıyız birebir. :KK70: Ben de tamamen et süt ürünleri sebze ağırlıklı gidiyorum. Mesela son 4 gündür döndüre döndüre yediklerim yumurta biber domates ceviz elma yoğurt lor peyniri gibi şeyler. 1 gün regl olduğum için pirinç lapası diyeti yaptım o kadar onun dışında unlu hiçbir şey tüketmiyorum pirinç dahil.
Kesinlikle et daha çok tüketmeye başladım çünkü protein alınmazsa vücudun direnci duser

Aa bak meyve dıyınce aklıma geldi geçe meyve yemıyorum gündüzleride artık yogurtla yemeye başladım:)

Gece sadece şekersiz çay yada su içiyorum ..Onuda evdekiler birsey demesın dıye onlar ha bıre tıkınıyor :)

Aa bak meyve dıyınce aklıma geldi geçe meyve yemıyorum gündüzleride artık yogurtla yemeye başladım:)

Gece sadece şekersiz çay yada su içiyorum ..Onuda evdekiler birsey demesın dıye onlar ha bıre tıkınıyor :)

Ben de dün sabah yedim yoğurdun içine doğradım çok nefis oldu 1 yeşil elma. Üstüne de bol tarçın. Bugün de aynısını yapacağım sadece sabah yiyorum meyveyi ama.

Öncesinde 0.5 LT yeşil çay ve 2 bardak su içiyorum.:dondurma:

Canım ben geçen sene yurtta kalıyordum göbek problemi olan arkadaşlarım uyumadan yoğurdun içine pulbiber veya kimyon koyup yerlerdi işe yariyodu

Onu bende yapacağım ama neyi beklıyorum bilmiyorum. yogurt limon pul biber üçlüsünü yapacagım :)

içtiğim suyun hatti hesabı yok ..
Kendini çok zorlama canım 8-12 bardak su içmen yeterli fazlası insanı rahatsız ediyo

X