Azimle 18 kilo vermeyi başardım nasıl mı?

@0mayra
Bugün ne yedin fıstık? Ben daha bir şey yemedim normalde 2 öğün yapıyordum şuan biraz mide bulantısı var sanırım bugün tek öğün yapacağım belki akşama da hafif bir şeyler yerim.

@0mayra
Bugün ne yedin fıstık? Ben daha bir şey yemedim normalde 2 öğün yapıyordum şuan biraz mide bulantısı var sanırım bugün tek öğün yapacağım belki akşama da hafif bir şeyler yerim.
Canım ben kahvaltıda haşlanmış yumurta veya patates yiyorum ekmek yerine onun dışında normal kahvaltımı yapıyorum öğlen kahvemi de içtim akşam da ana yemeği yiyorum sadece ekmek yemiyorum

Canım ben kahvaltıda haşlanmış yumurta veya patates yiyorum ekmek yerine onun dışında normal kahvaltımı yapıyorum öğlen kahvemi de içtim akşam da ana yemeği yiyorum sadece ekmek yemiyorum

Ben günlük 600 kalori alıyorum öyle kilo veriyorum yani 600 kaloriyi geçmeyecek şekilde her şeyi yeme lüksüm var. Sanırım bugün piliç döner alıp gramını ölçüp öyle geçireceğim tek öğün yaparaktan. -,-

Ben yedi gündür spor yapıyorum sabahları da plates yapıyorum iki gündür tabi kılı da inme oldu mu olmadı ama olsun sabırla yapıyorum ben yediklerime de az çok dikkat ediyorum inşallah gider

Ben yedi gündür spor yapıyorum sabahları da plates yapıyorum iki gündür tabi kılı da inme oldu mu olmadı ama olsun sabırla yapıyorum ben yediklerime de az çok dikkat ediyorum inşallah gider
Canım bunu bir kürle de desteklersen tadından yenmez

bende uc cocuktan sonra 117 kiloydum suan en son dogan oglum iki bucuk yasinda ve o dogdugundan buyana diyetteyim diyette demeyeli artik aliskanlik oldu suan kilom 66 icimden bildiginiz bibisey insan cikti uzun bi sure oldu ama oldu gorenler sasiriyor ve bende cok mutluyum kendime guvenim tekrar yerine geldi cok suur ama hedef60 oda olur ins yaza kadar

bende uc cocuktan sonra 117 kiloydum suan en son dogan oglum iki bucuk yasinda ve o dogdugundan buyana diyetteyim diyette demeyeli artik aliskanlik oldu suan kilom 66 icimden bildiginiz bibisey insan cikti uzun bi sure oldu ama oldu gorenler sasiriyor ve bende cok mutluyum kendime guvenim tekrar yerine geldi cok suur ama hedef60 oda olur ins yaza kadar
Ooo süpersin canim:KK54:Valla bu kadarını başardıysan 6 kilo senin için çerez canım:super:Ben zaten yapamam diyenleri anlamıyorum ve çoğu kişi ne yaptın diye soruyor ben de keşke mucizevi bir formül olsa da ben de kolay yoldan verebilsem herkesi de kurtarsam diyorum:KK48:Bence yaza da kalmaz 6 kilo 1 ayda bile verilebilir ama yavaş verilen kilolar kalıcı oluyor.Sen neler yaptın canım tecrübelerini bizimle paylaşırsan özellikle kür anlamında çok iyi olur:dua:Sağlıcakla

Elma sirkeli sarımsak kuru acicam onu kullanicam sadece bazı akşamlar kek falan çok kaçıyorum onları yapmasam gidecek belki tabi daha regl dönemi geldi olmadım onun da etkisi var mı bilmiyorum

Elma sirkeli sarımsak kuru acicam onu kullanicam sadece bazı akşamlar kek falan çok kaçıyorum onları yapmasam gidecek belki tabi daha regl dönemi geldi olmadım onun da etkisi var mı bilmiyorum
Var tabiki de canım regl e kadar bayağı şişiyorum ben olduktan sonra hemen süzülüyorum.Ayrica bu karışımı denedikten sonra tecrübelerini bizimle paylaşırsan seviniriz canim

Tabi paylaşırım benim de böyle bir yere ihtiyacım vardı canım diyorum bazen gitmiyor diye çok canım sıkılıyor boşa yapıyorum diyorum bende stepper var onda bı saat spor yapıyorum 300 kalori yakiyorum terden mahvoluyorum bı gram gitmiyor herhalde eğlence olmadığım için diyorum yerli inme yok ama devam ediyorum bide bu abur cubur kessem harika olacak da

Tabi paylaşırım benim de böyle bir yere ihtiyacım vardı canım diyorum bazen gitmiyor diye çok canım sıkılıyor boşa yapıyorum diyorum bende stepper var onda bı saat spor yapıyorum 300 kalori yakiyorum terden mahvoluyorum bı gram gitmiyor herhalde eğlence olmadığım için diyorum yerli inme yok ama devam ediyorum bide bu abur cubur kessem harika olacak da
Abur cubur yerine işlemenmemiş kuru yemiş tuketebilirsin canım hem tok tutar hem zayıflamaya yardımcı olur

ben kür olarak iki yeisl elma bir limon iki cubuk tarcin bi cay kasigi karabiber dort adet karanfili bi itre suya koyup kaynatip suzdum ve hergun iki bardak ictim bunun yanisira sabah uyandigida ilk isim limonlu su icmek ara ogunlerde yesi cay limonlu cok icti ve hergun yuruyus yuruyus yapamadigida evde leslie yaptim hep hala yapiyorum artik aliskanlik oldu bi gun yapmasam kendimi eksik hissediyorum yemeklerimide hep kendime ozel isirdim hasama yada mangal tarzi tuzu sekeri ekmegi nerdeyse hayatimdan cikardim sayilir keske valla bi sihirli deynek falan osa dokunsa bi gunde verise butun fazlalikar okadar yol geldim aa su 6 kilo gozude buyuyo ve artik oyle koayda gitiyo

Selam kızlar ben kendimi bildim bileli hiçbir zaman zayıf bir kız olamadım ortaokuldayken bile 60 kiloydum daha sonra lise dönemlerinde hızlı bir şekilde 75 e kadar çıktım ama hala kendimi zayıf hissettiğim için yemeye devam ediyordum ta ki çevredekilerin tepkileri sinirime dokunanı kadar önceleri akşam ekmek yememeye başladım fakat onun açığını hep pilavlı kapatıyordum.Derken üniversiteye başladım ve kilom hala 75 ilk 2 sene kilo vermek için bayağı uğraş verdim ve hep yiyerek zayıflama yolunu arıyordum.En sonunda bir gün bir karar verdim ve zayiflayacagim dedim kendi kendime o zaman spora falan da gidiyordum yine fayda etmiyordu 68 ile başladım ve 8 ay gibi bir sürede 18 kilo verdim.Ekmegi tamamen çıkardım hayatımdan pilav,makarna,kola,tuz,şeker her şey gitti.Kahvaltida bile haşlanmış patates,yumurta yiyodum.Gunde iki öğün tek yiyorum zaten öğlen aciktigimda neskafe veya Türk kahvesi içiyordum tabi yanında bir küçük kek falan atistiriyordum.Aksam yemeklerinde sadece ana yemek salata yiyip ayran içerek 18 kiloyu devirdim.Herhangi bir kür denemedim belki bu sebepten süre biraz uzadı ama bol bol gezip dolaştım bunun yanında.Su anda 50 kiloyum ve benimle kilolu diye dalga geçenlerden daha zayıfım.Umarım yardımcı olabilmişimdir ve darısı zayıflamak isteyenlerin başına diyelim.Her şey tamamen kafada bitiyor ekmeği tamamen silince ve hiç yemeyince unutuyorsunuz bir süre sonra.
Benim canım 0mayra 0mayra m dolanırken tesadüfen buldum seni saçlardan sonra burda da tavsiyelerini bekliyorum :) bende şu an 69.5 kgyum

ben kür olarak iki yeisl elma bir limon iki cubuk tarcin bi cay kasigi karabiber dort adet karanfili bi itre suya koyup kaynatip suzdum ve hergun iki bardak ictim bunun yanisira sabah uyandigida ilk isim limonlu su icmek ara ogunlerde yesi cay limonlu cok icti ve hergun yuruyus yuruyus yapamadigida evde leslie yaptim hep hala yapiyorum artik aliskanlik oldu bi gun yapmasam kendimi eksik hissediyorum yemeklerimide hep kendime ozel isirdim hasama yada mangal tarzi tuzu sekeri ekmegi nerdeyse hayatimdan cikardim sayilir keske valla bi sihirli deynek falan osa dokunsa bi gunde verise butun fazlalikar okadar yol geldim aa su 6 kilo gozude buyuyo ve artik oyle koayda gitiyo
Teşekkürler canım tavsiyelerin için vücut bazen durgunluk dönemine giriyor benim 1 ay boyunca aynı diyeti yapmama rağmen kilomun aynı kaldığı zamanlar oldu o dönemde metabolizmanın hızını değiştirmek adına arada yemek gerekiyormuş sonra tekrar rutin diyete dönülmeliymiş :KK48:

ben durdugu zamanlarda yukarida yazdigim kuru uyguladim metabolizmayu tekrar canlandiriyor canim

X