Babam annem ve beni öldüreceğini söylüyor.

Bu konu sabahtan beri aklımda. Çok üzüldüm çok. Ne tavsiye versem bilemiyorum. Size zarar verecek bişey önermekten korkuyorum. Güçlü Olun. Sakın kendinizi bırakmayın.
babalığı batsın onun. Acımasız adam.

Ben o adamla zıtlaşmamanız taraftarıyım çünkü nice koruma kararı aldıran kadınların ölüm haberlerini izledik. Bu kadar kötü kalpli bir adamdan herşey beklenir. Bırakın ne hali varsa görsün. Anneniz çocuk bakabilir. Hatta apartman görevlisi olabilir. Kira ödemeden asgari ücret ve çok ağır bir iş de değil çünkü kardeşleriniz de yapılacak işler konusunda annenize yardımcı olabilir. O adamı mümkün olduğunca olaysız hayatınızdan çıkarın derim.

Yardımlaşma kültürü kanınıza işlemiş onlar isteyecek siz vereceksiniz, yetiştirilme tarzınız böyle, DNA böyle yazılmış , erkek egemenliği ve kültürünü boyun eğip 23.24..25 yaşındakilere bol .bol para yardımını kesmeyeceksiniz kaç bin yıllık kültürü hiçe sayacağını sanmıyorum
Yardımda bulunup bize de kadınlar kulübünde sürekli dert yanacaksınız
İşleyiş ve erkek eğemem kültür devam edecek, maaleseeeeefffffffff

Son durum nedir usuyenprenses usuyenprenses ? Başka akrabalarınız veya eşiniz dostunuz yok mu araya girip olaysız ayrılmanıza ön ayak olacak veya babanı sizden uzak tutacak? Böyle durumlarda da kimse karışmak istemez gerçi ama en azından babana kızsalar biraz da en azından bir manevi destekçiniz olsa.

Bana kalırsa babanla zıtlaşmayın. Niyeti iyi değil. Ne demek zamanı var sizi öldüreceğim ya. Babalığı çok yanlış anlamış babanız.. Bir an önce uygun şartları oluşturup terk edin o evi.. annenizi de alarak tabii ki

X