Babam annem ve beni öldüreceğini söylüyor.

Kararınız için tebrik ediyorum. Anneniz hala saflığa devam edicekse de siz çıkın gidin gizli bir şekilde yerinizi yurdunuzu ayarlayıp çıkarken de karakola şikayet etmeye uğrayın ve izinizi belli etmeden onun sizi bulamiycagi yere gidin. Kendinize güvenin. Siz o evde dursaniz da durmasaniz da sizi öldürme ihtimali hep var zaten

O evden bir an önce çıkın, annenize kadın cinayetlerini örnek gösterin, birilerinden akıl alın, avukat bulun ama acele edin. Bakın iş ciddiye bindiğinde babanız gözünüzün yaşına bile bakmaz bunu bilin. O şehri terk etmeniz lazım akraba yanı olmaz ve hemen boşanma davası açılıp mal kaçırmasınada engel koymanız lazım Allah kötüye karşılaştırması. Bu ülkede kadın olmak çok ama çok zor.

Aşçılık tecrübesi varsa iş kura başbursun mutlaka bulur otellerde falan kiralık ev en uygun kepez ve varsakta vardır ama fiyatlar biraz daha artmış olmalı.

Patronunuzdan veya müdürünüz den rica etseniz kendi yakın çevrelerinde çay, yemek, temizlik vs. arayan varsa annenizi yönlendirse olmaz mı ?

Benim arkadaşımın yengesi önce özel bir kız meslek lisesinde yemekhanede aşçı olarak işe girmiş, okul kapatılınca sonrasında da işitme cihazları satan bir firmada çaycı olarak devam etmiş ve oradan da emekli oldu. Anneniz içinde bu tarz işler olabilir eğer tanıdık var ise.

İş kura başvuru yapılabilir oradan da dönüş alır umarım.

evde bebek bakıcılığı da yapabilir.

Hukuk bürolarında arayan varsa çay, temizlik için belki orası da olabilir.

Şu an için aklıma gelenler bunlar.

Keşke o civarda tanığım olsa da yardımcı olabilsem.

Allah yardımcınız olsun. Umarım tez zamanda kurtulur, feraha erersiniz.

Allah yardımcınız olsun. Annenizin bebek bakıcısı / yatılı yardımcı işi bulma ihtimaliniz varmı? Bazen sahibinden de falan ilan veriyorlar. Bence tek çıkmayın eve siz giderseniz annenize dahada zulüm edebilir. Ama dayanamayacak noktadaydaniz Yurtları arastirabilirsiniz.bir arkadaşım babasından şiddet görüyordu. Özel Kız yurduna çıktı. Öğrenim görmeden yurda çıkıldığını ilk ozaman duydum. Cüzi bir miktar ödüyordu.

varsak tarafları bile uçmuş valla sorma ya
Varsaktan kanal boyunda devam ettiginde kutukcu diye geciyodu sanirim orda arkadasim 2+1 evi 650 ye tuttu ve yeni bina bence o taraflara bakin derim kezaa benim ciktigim ev 950 ydi konukseverde bide bekarken guzelobada oturuyodum oranin kiralarini soylemiyorum bile baska semt icin bi fikrim yok ama yine en uygunu varsak taraflari bildigim kadariyla

benim babamda aynı küfürsüz konuşması yoktur en ufak biseyde kavga çıkarıp annemi döverdi halada öyle ben evlensim ama gözüm arkada sürekli anneme kardeslerime zarar verir diye korkuyorum. annemdende boşanmaz ayrıca sürekli öldürme lafida agzindan düşmüyor. bizde bir kuyudayiz işte böyle

Allah razı olsun patronuma söyledim ama bildiği bir iş yok bugün bir iş görüşmesine gidecek inşallah olur

evet güzeloba çok pahalı kütükçü servis güzergahım değil

bir ev bulduk anlaştık da ama tabi en son babama tekrar durumu anlatmak lazımdı daha önce de evi bulduk tam gidecekken olaylar çıkardı biz başka yerde kalıyorduk kavga kıyamet aldı getirdi oradan
imza da vereceğiz hiçbir şey almayacağız diye dedik peşinizi bırakmam dedi iki ucu b.klu değnek

Ses görüntü kaydi vs delil olarak dosyaya eklenmez ama boşanma davalarinda bile hakim bi dinler. Genelde dinliyolar yani yaptiklari hukuka uygun olmasa da. E dinleyince kanaat oluşuyor hakim de insqn ve vicdanına göre karar verio sonucta.

Bence evden bi gidip durum yoklamasi yapin uzaktan direkt bosanma davası acmasin. Baska sehre de gitmeyin simdilik. Kiralık kucuk bi yer bulun. Sen kardeşin annen bi sure orda kalin. Adam muhtemelen yalniz kalinca iyice dagitir ve daha cok icer. Bi sure kendi kendine ölmesini bekleyin bence. Ugrasmaniza bile gerek kalmayacagini düşünüyorum.

İse falan gidiyor mu bu adam? Akıl sagligi yerinde degil kendine birine bisey yapacak diye sizin onayınızla klinige yatirabilirsiniz bu arada. Eger bunu yaparsanız ev bulmaniza da gerek kalmaz.

Parayla bi kadin bulup adamin evini arsasini ustune yaptirmasini saglayabilirsiniz bi diğer aklima gelen madem bu kadar düşkün kadinlara. Size vermedigini ona verir belki kadina bi sure para kiraya vereceğiniz parayi vermek olabilir.

Niye haber vererek gidiyosunuz ki.yeni adresinizi de verin tam olsun

Çok uzuldum arkadasim.
Ne diyecegimi sasirdim umarim annende sende o adamdan saglIkli bir sekilde kurtulursunuz.
Canakkalede yasiyorum yardimci olmayi cok isterdim.
Bir avukatla gorusun elinizdekiler delil niteligi tasiyor mu diye?
Olmadi goruntu alin sonucta evinizde sizi tehtit ederken aldiginiz kayitlar delil olarak sayilmali baska nasil oluyor hic bilmiyorum ama avukata danismaniz gerektigi kesin.

Prenses polise gittinizmi hiç,en azından durumdan haberleri olsun,uzaklaştırma bile alabilirsiniz.
Sakın olaki gittiğiniz evin konumunu söylemeyin haberi olmasın babanın..

usuyenprenses

Bence bir an önce kaç kurtar kendini. Biz çocuklar bazen annelerden daha korkusuz oluruz. Sen düzenini kur annen görüp gelir zaten yanına.

Hatırladığım kadarıyla fabrikada çalışıyordun sen. Muhtemelen Organizede oda. Döşemealtı tarafları ev konusunda ucuz oralara bir bak. Özellikle tokilere filan. Eşyalı 800-900 civarı evler vardı Bilim Üniversitesi öğrencileri için.

Sen adım atarsan gerisi çorap söküğü gibi gelir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…