Babam evlenmemi istemiyor mu?

Bence baban nazlaniyor :) Benimki de sürekli emin misin diye soruyordu tanışana kadar . Nikah günü bile içine sinmediyse vazgeç dedi 🤷 Normal geldi bana birkaç gün geçsin tarihte ayarlama yaparsınız . Mayıs olmasın Mart ,Nisan olsun Ocaktan iyidir sonuçta :)
😅😅 Evet birkaç gün sonra tekrar sorucam bakalım 3.3.23 olsun bari diye 😂

Valla ben kızıyla evlenmek isteyen erkeğe olur olur hemen evlenin diyen bir baba hiç görmedim. Başta mırın kırın ediyorlar sürekli. Yok maaşı az, yok şu davranışı hoş değil, yok neden pilavı kaşıkla yiyor vs vs. Yani sadece sizin başınıza gelmiyor, kız anneleri evlilik için daha istekliyken babalar sürekli bahane buluyor. Eğer kesin bir dille olmaz diyorsa istemiyordur ama ya uzakta nasıl yaparsın, olur mu, biter mi vs bir tarzda konuşuyorsa ikna edilebilir. :)
Yani olmaz demiyor o aşamayı geçtik şükür şimdi biraz erteliyor gibi bir şeyleri işi yokuşa mı sürmeye çalışıyor onu da bilmiyorum da 😅 Bakalım 3.3.23 olur mu diye ikna etmeye çalışıcam şimdi de.

Yani olmaz demiyor o aşamayı geçtik şükür şimdi biraz erteliyor gibi bir şeyleri işi yokuşa mı sürmeye çalışıyor onu da bilmiyorum da 😅 Bakalım 3.3.23 olur mu diye ikna etmeye çalışıcam şimdi de.
Olmaz demiyorsa kesin naza çekiyordur 😂 sizin ilişkinizde aylık değil sonuçta itirazı olsa işler ciddiye binmeden söylerdi. O yüzden içinizi ferah tutun biraz sıkıntılı bir süreç maalesef.

Yani babandan bağımsız olarak acelen ne diye sormak istedim...adamı daha 1 yıldır tanıyorsun, onda da mesleğinden ötürü ne kadar görüştünüz belli değil, senin kaç yaşında olduğunu bilmiyorum ama 35 in altındaysan bence de seneye Mayıs nişan için ideal....Hele 25 in altındaysan baban az bile tereddüt etmiş...

Bı de asker derken erkek arkadaşıniz askerlik görevini mi yapıyor? Rütbeli subay mı? Uzman çavuş mu?

X