babamdan utanıyorum!!!

bence annenize söylemeyin kızacaksınız bana ama.artık yaş baya ileri safhada sadece annenize bakımlı olması gerektiğini kendine bakmasını ve diğer kadınıda kendiniz halletseniz daha iyi olur.ben olsan anneme söyleyemezdim yaşı baya ileri nolur nolmaz sağlık açısından anlatabildimmi.çünki bu gibi yaşlarda üzüntü pek iyi gelmez.sanmıyorum anneniz üzülmesin .annenizin sağlığı için yani babanız için değil anneniz için.babanızı her türlü sıkıştırın.kadını çağırın bi yere konusun siz halledin bu problemi.genç olanlar bile ayrılığı zor atlatıyor birde o yaştaki kadını düşünün.bu yüzden söylemeyin diyorum.
inan bakımla hiç ilgisi yokmuş. Annem çok bakımlıdır. Hatta benden daha çok vaktini ayırır diğer kadın tam bi çöp bilakis. Hani dediğiniz gibi olsa zaten ben de uyarırdım. Ama yaş ve kaldıramama konusunu bildiğimden konuşamasım ve konuşamıyorum maalesef. Artık bir süre daha kendim çözmeye çalışıcam.

Arkadaşlar ses kaydını göndericem bi şok olcak bilmiyo böyle bişeyin olduğunu çok ağır bi yazı da hazırladım. Hatta bilen arkadaşıma gönderdim yapma öldürürsün adamı dedi. Sonra sonuna da sen itiraf et benden seğil senden duysun eğer yapmazsan ben söylemesini bilirim . Otursa elalemin yüzüne nasıl bakıcam diye düşün bu saatten sonra diye birşeyler yazı şantaj yapıcam.haşa daha devam ettiğini birşekilde tesbit edersem gerçekten söylicem. Diğer aşiftenin hesabını da ayrı görücem

Son düzenleme:
Bence annenize söylemeyin. Aynı şeyi arkadaşımında babası yaptı. Arkadaşım seni herkese rezil ederim demiş. Öyle diyince çevre baskısından korkmuş babası. Telefon numarasını değiştirtti. Kadınla babasının irtibatını kesti. Sürekli kontrl ediyor. Şimdilik birşey yokmuş. Annesinide görseniz melek gibi bir kadın. Sizde daha sert bi konşma yapsanız dünya aleme anlatacağım fln deseniz. herkes öğrenecek diye korkar belki. Birde kadınlada konuşun polise şikayet edeceğim babamı bırak diye korkutun belki çekinir. Babanızında telefonundan engelleyin onunla iletişim kurmasının önüne geçin o yaşta adam engelleme vs bilmiyordur heralde.
O ne şeytan o, her bi b.ktan haberi var afedersin bilmez mi? Benim face'im yokken onun vardı. Ama sanırım benim o olayı öğrendiğim günki yüz şeklimi çok iyi bildiğinden dünde aynısını görünce anladı ne olacağını şuan da az da olsa tutuşmuş olabilir. Dün akşam eş zamanlı olarak (kadınla birlikte) saatlerce online olan insan eline tel.i almadı dikkat ettim. O beni engellemediyse tabi !

Canım zor bir durum benim babamda çok zamparadır bikaç kadınla ilişkisi oldu hatta kadınlar utanmadan evi arayıp babamı istediler telefona tabi benden dünyanın lafını yedi ve annemde evdeydi ne bok yiyosa yesin dedi oarada babama bir sürü bağıdım tamam yok bişey arkadaşım falan dedi inan 6yıldır hala aynı anamın umru değil babada ne halt yiyosa yesin

Kızlar sabahı zor etmiş biri olarak bu saatte yazıyorum size :KK43: Bursa'da yaşıyorum ve 27 yaşındayım. Öncelikle zaman ayırıp okursanız ve bana tavsiyede bulunursanız çok sevinirim. Çünkü çok çaresizim ,biraz uzun olabilir anlayışınıza sığınıyorum. Benim sorunum babamla ilgili.Olayın başına dönüp anlatmak gerekirse ; bundan 2 sene önce babaannem vefat etti.Geride dedem tek başına kaldı ve bakıma muhtaç bir insan olduğu için huzur evine de gitmeye razı edemedik ,halam filan çok ısrar etmişti ama babam bir türlü yanaşmadı.Dedem çok yaşlı olduğunda son zamanlarını evinde geçirsin istedi herhalde. Neyse bakıcı arayışına girdik.Bir tane türki cumhuriyetlerinden yabancı uyruklu birini buldular.Gel zaman git zaman annem kadına çok yardımcı oldu kal kanat gerdi resmen.Kendi yeni alıp hiç giymediği paltosunu bile kadına hediye etti. Deodorantına kadar alıyordu.Yapılan iyilikler anlatılmaz ama bazı şeyleri anlamanız açısından girmek zorundayım bunlara.kendi eve almayalım dediğimiz yiyecekleri aman dolap boş kalmasın diye dedemin evine taşıyorduk. Yılbaşlarında ve bayramlardaki aldığımız hediyeleri hiç saymıyorum.Annemin çok hatası var ama, bu kadar da iyi niyetli olunmazdı.Ben zaman zaman kızardım hatta. Az mı yemek taşıdı benim canım annecim. Kadın yapmazdı hastaya bakıyorum diye annem habire yemek yapardı onlara.Neyse zaman geçip gitti ve 2. sene de dedemde vefat etti. Cenazesi oldu ,toprağa verdik döndük eve .Ben eşimle annemlerdeyim. Babam ben biraz uzanıcam siz telefonuma bakın arayanlara cevap verin dedi.Telefon çalıyo ,ben cevap veriyorum.Şeytan dürttü , şifreli telefonunun tahmini olarak şifresini açmayı denedim (bildiğim 1-2 şifresi vardı ,deneyerek çözdüm) Wtsapp'ına girerimki kadınla ne 'aşkım'lar ne 'canım'lar. Babam hiçbir zaman bana doğru düzgün babalık yapmamıştır.Bir kez güzel bir sözünü duymamımışımdır hatta yaptığım evliliği bile biraz olsun ondan kurtulmak için hızlandırmıştım. Allah'a çok şükür eşim iyi bir insan, hata yapmadım. Yazışmaları görünce beynimden vurulmuşa döndüm. O kadar üzüldüm ki anlatamam .annemin o kadar çırpınmasına adeta teşekkürdü bu :KK43: Çok geçmeden 2 sonra babamla yüzyüze geldik.Ama o süreci bana sorun ne yedim ne uyudum .Kimseye bişey söyleyemiyorum onun sıkıntısı ayrı.kardeşim yok ,tekim.Eşime de anlatamadım. Neyse bu yaptıklarını bir bir yüzüne vurdum.Nasıl yapardı bunu anneme .Önce inkar etti,elimde yazışmaların var dedim. Sandığın gibi değil ,bilmem ne bir sürü şey .Elimizde tutmak için 2 güzel söz söylemiş.yoksa giderse yerine ha deyince insan bulamazmışız.Zaten dedemin ölümüyle birlikte bitmiş. İnanabiliyor musunuz bana tuttu ne dedi.Allahım yer yarılsaydı içine girseydim .Ben zaten sıfırım,2 sene önce prostat ameliyatından sonra benim hiçbir fonksiyonum yok.Konuşmadan yazışmadan ibaret hepsi ortada bişey yok dedi. Bir babanın kızının karşısında düştüğü duruma bakın. Babam inançlıdır.İbadetlerini elinden geldiğince yapar. 5 vakit namaz kılmasa da orucunu ,cumasını hiç bırakmaz.Bunu bildiğimden az da olsa allah korkusu vardır diye , Kuran'ı çıkarttım ve el bastırdım.Dini,kitabı,imanı ,peygamberi,Allah'ı ,şerefi onuru ,haysiyeti aklınıza ne geliyosa tüm insani vasıflar üzerine yemin ettirdim.Bu arada tüm konuşmaları baştan sona ses kaydı yaptım.Sonra ayrıldık.Aradan 5 ay geçti ve geçen hafta , öylesine bir bakiim dedim.Buarada olaylardan sonra kadın nosunu değiştirdi.yakın zaman önce annemin telinden aldım yenisini.Geçen hafta bi bakiim konuşuyolar mı diye WTSAPP'dan izlemeye başladım.Kızlar inanabiliyor musun o kadar yeminin ,o kadar lafın üzerine hala konuşuyolar.Gece gündüz-sabah biri çevrimiçi oluyo sonra diğeri sürekli böyle bariz konuşuyorlar yani. Bu arada dedem ölmesine yakın kadının evi yoktu birden ev tuttu kendine.Onu da sordum ona ev tuttun dimi,napmaya çalışıyosun diye ama şiddetle kendinin tutmadığını söyledi.Çok vaktinizi aldım biliyorum ama napıcam böyle kızlar. Anneme söylesem kahrolur kadın onun bir damla göz yaşına dayanamam. Zaten ekonomik özgürlüğü yok ,çalıştırmamış babam. Sersefil olur, sineyede çekemez biliyorum.Bakmasına ben de bakarım ama biliyorum benim düzenimi bozmamak için razı olur herşeye yine gelmez yanıma.Bu adam '62' yaşında bide! zaten sevmiyordum şimdi nefret ediyorum.Acaba çektiğim ses kaydını maille göndersem bir güzel de döşesem mi? Napıyım kızlar bi akıl verin lütfen :KK61:
elbet birgün baban yaşlanıp eline düşecek. o zaman intikamını alırsın

Kızlar sabahı zor etmiş biri olarak bu saatte yazıyorum size :KK43: Bursa'da yaşıyorum ve 27 yaşındayım. Öncelikle zaman ayırıp okursanız ve bana tavsiyede bulunursanız çok sevinirim. Çünkü çok çaresizim ,biraz uzun olabilir anlayışınıza sığınıyorum. Benim sorunum babamla ilgili.Olayın başına dönüp anlatmak gerekirse ; bundan 2 sene önce babaannem vefat etti.Geride dedem tek başına kaldı ve bakıma muhtaç bir insan olduğu için huzur evine de gitmeye razı edemedik ,halam filan çok ısrar etmişti ama babam bir türlü yanaşmadı.Dedem çok yaşlı olduğunda son zamanlarını evinde geçirsin istedi herhalde. Neyse bakıcı arayışına girdik.Bir tane türki cumhuriyetlerinden yabancı uyruklu birini buldular.Gel zaman git zaman annem kadına çok yardımcı oldu kal kanat gerdi resmen.Kendi yeni alıp hiç giymediği paltosunu bile kadına hediye etti. Deodorantına kadar alıyordu.Yapılan iyilikler anlatılmaz ama bazı şeyleri anlamanız açısından girmek zorundayım bunlara.kendi eve almayalım dediğimiz yiyecekleri aman dolap boş kalmasın diye dedemin evine taşıyorduk. Yılbaşlarında ve bayramlardaki aldığımız hediyeleri hiç saymıyorum.Annemin çok hatası var ama, bu kadar da iyi niyetli olunmazdı.Ben zaman zaman kızardım hatta. Az mı yemek taşıdı benim canım annecim. Kadın yapmazdı hastaya bakıyorum diye annem habire yemek yapardı onlara.Neyse zaman geçip gitti ve 2. sene de dedemde vefat etti. Cenazesi oldu ,toprağa verdik döndük eve .Ben eşimle annemlerdeyim. Babam ben biraz uzanıcam siz telefonuma bakın arayanlara cevap verin dedi.Telefon çalıyo ,ben cevap veriyorum.Şeytan dürttü , şifreli telefonunun tahmini olarak şifresini açmayı denedim (bildiğim 1-2 şifresi vardı ,deneyerek çözdüm) Wtsapp'ına girerimki kadınla ne 'aşkım'lar ne 'canım'lar. Babam hiçbir zaman bana doğru düzgün babalık yapmamıştır.Bir kez güzel bir sözünü duymamımışımdır hatta yaptığım evliliği bile biraz olsun ondan kurtulmak için hızlandırmıştım. Allah'a çok şükür eşim iyi bir insan, hata yapmadım. Yazışmaları görünce beynimden vurulmuşa döndüm. O kadar üzüldüm ki anlatamam .annemin o kadar çırpınmasına adeta teşekkürdü bu :KK43: Çok geçmeden 2 sonra babamla yüzyüze geldik.Ama o süreci bana sorun ne yedim ne uyudum .Kimseye bişey söyleyemiyorum onun sıkıntısı ayrı.kardeşim yok ,tekim.Eşime de anlatamadım. Neyse bu yaptıklarını bir bir yüzüne vurdum.Nasıl yapardı bunu anneme .Önce inkar etti,elimde yazışmaların var dedim. Sandığın gibi değil ,bilmem ne bir sürü şey .Elimizde tutmak için 2 güzel söz söylemiş.yoksa giderse yerine ha deyince insan bulamazmışız.Zaten dedemin ölümüyle birlikte bitmiş. İnanabiliyor musunuz bana tuttu ne dedi.Allahım yer yarılsaydı içine girseydim .Ben zaten sıfırım,2 sene önce prostat ameliyatından sonra benim hiçbir fonksiyonum yok.Konuşmadan yazışmadan ibaret hepsi ortada bişey yok dedi. Bir babanın kızının karşısında düştüğü duruma bakın. Babam inançlıdır.İbadetlerini elinden geldiğince yapar. 5 vakit namaz kılmasa da orucunu ,cumasını hiç bırakmaz.Bunu bildiğimden az da olsa allah korkusu vardır diye , Kuran'ı çıkarttım ve el bastırdım.Dini,kitabı,imanı ,peygamberi,Allah'ı ,şerefi onuru ,haysiyeti aklınıza ne geliyosa tüm insani vasıflar üzerine yemin ettirdim.Bu arada tüm konuşmaları baştan sona ses kaydı yaptım.Sonra ayrıldık.Aradan 5 ay geçti ve geçen hafta , öylesine bir bakiim dedim.Buarada olaylardan sonra kadın nosunu değiştirdi.yakın zaman önce annemin telinden aldım yenisini.Geçen hafta bi bakiim konuşuyolar mı diye WTSAPP'dan izlemeye başladım.Kızlar inanabiliyor musun o kadar yeminin ,o kadar lafın üzerine hala konuşuyolar.Gece gündüz-sabah biri çevrimiçi oluyo sonra diğeri sürekli böyle bariz konuşuyorlar yani. Bu arada dedem ölmesine yakın kadının evi yoktu birden ev tuttu kendine.Onu da sordum ona ev tuttun dimi,napmaya çalışıyosun diye ama şiddetle kendinin tutmadığını söyledi.Çok vaktinizi aldım biliyorum ama napıcam böyle kızlar. Anneme söylesem kahrolur kadın onun bir damla göz yaşına dayanamam. Zaten ekonomik özgürlüğü yok ,çalıştırmamış babam. Sersefil olur, sineyede çekemez biliyorum.Bakmasına ben de bakarım ama biliyorum benim düzenimi bozmamak için razı olur herşeye yine gelmez yanıma.Bu adam '62' yaşında bide! zaten sevmiyordum şimdi nefret ediyorum.Acaba çektiğim ses kaydını maille göndersem bir güzel de döşesem mi? Napıyım kızlar bi akıl verin lütfen :KK61:
allah babanı ıslah etsin yaa bu ne biçim bir baba bence annene söyleme kahrolur kadın bu yaşından sonra sonuçta o kadar emek verdiği emeeğe üzülür pekii diğer kadını uyardınmııı onu uyarsana

Merhaba canım öncelikle koyverme kendini diyeceğim fakat bu çok zor bir durum.

Anneni düşün...
Annenin akşamları babanın önüne koymuş yemek tabağını düşün.
Birlikte senelerdir yattığı çiftli yatağı düşün ama küs ama saygı ile.

Bazen diyorum ki iyi ki kadın olarak dünyaya gelmişim. Allah öyle yaratmış ki öyle bir nefs vermiş ki üzülüyoruz ağlıyoruz fakat geçiyor be.
Benim annem de aldatıldı fakat boşanmadan babam vefat etti. Aralarında anlattıklarına göre çok büyük aşk vardı. Babam vefat edince annem çok ağladı arkasından. Şiimdi sadece allah rahmet eğlesin diyor.

Bence annene alıştıra alıştıra söyle. Üstünden kalkacakdır. Çok üzülecektir belki geceleri kalkıp salonda tek başına oturacaktır. Ama eminim atlatacaktır.
Ben senin yerinde olsam anneme anlatırdım. Evde kıyamet kopacağını bile bile anlatırdım.

Evet baban aldatıyor ama sende bunu saklayarak anneni aldatıyorsun.Elinde ses kaydı var mahkemede bunu delil olarak sunarsan maddi olarak herşeyi alırsınız babandan.Yani annen ortada falan kalmaz merak etme.Sadece sağlam deliller yeterli olacaktır.

Kadını bence bul bir güzel yol. Yaşlı adamı kandırıp elindekini yiyor. Kadını karakola götür kaçak mı değil mi öğren. Gerekirse sınır dışı ettirin. Babana da şöyle seni rezil ederim elaleme diye

kadını tut kolundan önce bi,r karakola götür kaçak mı değil mi onu öğren kaçaksa buyrun bunu bu ülkeden ....edersiniz de babana da anam avradım olsun seni kapıdan çıkamayacak hale getirir rezil ederim de.

Kızlar öyle bir şey yaptım ki ama sonuçlansın öyle söylicem. Aranızda avukat var mı çok küçük birşey danışıcam?

X