babasının derdi nedir?

oysa durumları gayet iyi adam çok değişik karısı ondan değişik
Durumları iyi görünebilir ama borç içinde yüzmediklerini bilemezsin. Borcu var sersefil kuru ekmeğe muhtaç yaşamaz ki illa. 5 bin tl için elin kızı ile yüzgöz olmuş bi adam, sana gelene kadar karısı, kardeşi, ailesi, hısım akraba, kırk yıllık dostlar, komşular falan... Hepsi bitmiş bi elin bıcırık kızına mı kalmış?

Onceki konuyu okumadım ama niye bu kadar takiyosunuzki sildiyse silmiştir sizde silin bu kadar basit kim nasılsa size karşı sizde öyle olun değer vermeyene sizde vermeyin bence

yazmalı mıyım? selamlar konuyu daha önce sizlere anlatmıştım. olaylardan sonra sevgilimin babasıyla konuşmuştu ve yanlış anlaşılma olduğunu çok özür dilediğini söyledi. annesi benimle konuşmak için arayacaktı fakat sevgilim izin vermemiş. konu büyümesin diye herhalde . o günden sonra ailesiyle hiç konuşmadım bayramlarda annesini arardım fakat bu bayramda aramadım mesafemi korumak için. bayram tatilinde gezmeye gittiğimizde sevgilimin telefonun wp durumlarına bakıyordum babası durum atmış ama bende görünmüyordu meğerse adam numaramı silmiş. bende çok şaşırdım sevgilime sordum anlık sinirle yapmıştır. evlenince aranız düzelir gibi şeyler söyledi. annesi 'de ona neden kız beni bayram için aramadı diye sormuş sevgilimde yoğunlar başı kalabalık misafirler var diye aramamıştır. demiş mesafemi korumaya devam mı etmeliyim sizce.
Daha sevgiliyken kavga edecek kadar labali olmaya ne gerek varmıydı yok silmiş yok aramamıs bunlara gerek yok aradaki mesafeyi şimdiden iki taraf yok etmiş daha hiç bir adım atılmamısken ben eşimle sevgiliyken ne annesiyle ne de babasıyla görüştüm istememe bir kaç gün kala tanısmıştım

Hadi sevgilinizin annesini bir dereceye kadar anlarımda baba ne alaka ya ayrılmak seçenek değil diyorsunuz da başka seçenek var mı sizce bu arkadaştan ayrilacaksaniz kendinize biraz zaman tanıyıp yeni bir insanla başlayacaksınız onunda gelip isteme Nisan falan olmadan kimsesi ile muhatap olmayacaksınız bunlarla bu saatten sonra mesafe falan koyamazsiniz koyarsanizda bu bir tavır olarak algılanır sonrası çıg gibi büyüyerek ilerler

9 yillik evliyim esimin babasinin numarasi yok bende. 😄
Mesafe denince ben. 😀

kpin wp durumlarini kafaya takip mesafeden bahsetmeniz mesafe koyamayacaginizi gosteriyor. Evlenince de sorun yaşarsiniz boyle her şeyi didiklerseniz.
Numaramı silmiş diye üzüldüğü kayınpeder de oğlunun sevgilisinden 5 bin lira isteyip o kadar param yok şu an cevabını alınca çalışan insanın cebinde 5 bin lira da yoksa o kişi kendini öldürsün diyen adam. 😂

Numaramı silmiş diye üzüldüğü kayınpeder de oğlunun sevgilisinden 5 bin lira isteyip o kadar param yok şu an cevabını alınca çalışan insanın cebinde 5 bin lira da yoksa o kişi kendini öldürsün diyen adam. 😂
Elalemin kızına gelene kadar etrafında 5 bin tl lik nazı bile geçmeyen kendi de kendini öldürecek mi?

Erkek arkadaşınızın dürüst davranmadığını düşünüyorum. Kendince her iki tarafı da pışpışlıyor. Onun için ona güvenmemenizi tavsiye ederim. İki taraflı oynuyor.

Ateşlere yürüyorsun konu sahibi. Allah gösteriyor ama sen ısrar ediyorsun. Ah keşke biri seni tutup kurtarsa şunlardan.

Aileden mal mülk mü var? Bu aile istemedikleri halde neden size yapışmış onu anlamadım. Evet seni sevmiyorlar ama bir yandan da eyliyorlar. Ayrıca insanın kendi babası bile 5 bini olmayan ölsün diyemez. Nasıl bir toto bunlardaki? Ne yaptınız da kaldırdınız? Bunlarla evlilik çok sürmez.

Elalemin kızına gelene kadar etrafında 5 bin tl lik nazı bile geçmeyen kendi de kendini öldürecek mi?
Etrafında borç diye alıp dolandırmadığı insan kalmamış ki oğlunun sevgilisine sıra gelmiş. Hiç bir şekilde o parayı bulamıyorsa insan sokağa çıkıp dilenir yine oğlunun sevgilisinden para istemez. Arsızlaşınca böyle oluyor demek ki.

Etrafında borç diye alıp dolandırmadığı insan kalmamış ki oğlunun sevgilisine sıra gelmiş. Hiç bir şekilde o parayı bulamıyorsa insan sokağa çıkıp dilenir yine oğlunun sevgilisinden para istemez. Arsızlaşınca böyle oluyor demek ki.
ya hayır kimseden almamış borç para sordum soruşturdum istememiş kimseden ben hariç sadece benden istedi oda 5 bin tl idi

Aileden mal mülk mü var? Bu aile istemedikleri halde neden size yapışmış onu anlamadım. Evet seni sevmiyorlar ama bir yandan da eyliyorlar. Ayrıca insanın kendi babası bile 5 bini olmayan ölsün diyemez. Nasıl bir toto bunlardaki? Ne yaptınız da kaldırdınız? Bunlarla evlilik çok sürmez.
dimi hem beni ister gibi halleri yok ama hala bunlar yaşanıyor nasıl davranacaklarını bilmiyorlar

Erkek arkadaşınızın dürüst davranmadığını düşünüyorum. Kendince her iki tarafı da pışpışlıyor. Onun için ona güvenmemenizi tavsiye ederim. İki taraflı oynuyor.

Ateşlere yürüyorsun konu sahibi. Allah gösteriyor ama sen ısrar ediyorsun. Ah keşke biri seni tutup kurtarsa şunlardan.
ah sevgilimde iki tarafı idare etmeye çalışıyor orta yolları bulacak mı bilmiyorum. sen benim evdeki halimi görmüyorsun haklı olduğunda elbette seni savunuyorum. diyor

X