Güneş Kremleri BABE mi DAYLONG mu?

Güneş kremleri, bronzlaşma

cerenicious

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2009
239
1
Arkadaşlar yüz bölgesi için kaliteli bi güneş koruyucusu araştırıyorum. Bu iki marka arasında kaldım. Cildim sorunlu, lekelenmeye müsait ayrıca karma bi yapısı var. Şöyle yağlandırmasın ve iyi korusun istiyorum.

Merhaba Cerenicious,

Ben Babe 50+ yağsız olan kullanıyorum, tam adı:
BABE - Facial Sun Screen Crream Fotoprotector Facial – Oilfree (yağsız) SPF 50+

Diğer markayı kullanmadım, dolayısı ile kıyaslama yapamam. Ama bu Babe'den oldukça memnunum, dermatoloji uzmanı doktorum da onu tavsiye etti. Sabah kalkınca sür, sonra gün boyu nemlendiricini sür diye.

Oldukça yoğun bir krem, sürünce de cilde çok hafif beyaz bir aydınlık veriyor. Özellikle açık tenliysen çok hoşuna gidebilir bu durum.

Sevgiler,
Darjeeling

ahhh eweet canım yaa kullandın mı kremii?? bende yüzüm için güneş kremi kullanmak istiyorum. yüzümee ne sürsem hemen yağlanıoo ve güneştee kalınca çok lekeleniyor. kullanıp yorumlarını yazarsan çok sevinirim canım yaaa

ben dün eczanede babe uzmanı vardı yağsız 50 lik aldım güneş koruyucu denicem bakalım.önceden laroche kullanıyodum ikisinde ki tek fark babe yulaf var içince la rochede termal su aynı sayılır dedi uzman bakalım nasıl sonuç alıcaz...

babe de kullandım. turuncu oil free yazan. sonlarına doğru gelmiyordu bende kutuyu kestim bi baktım kremle yağ ayrışmış o derece! üzerinde zeytinyağı gibi bi parmak yağ! geçmeyen sivilcelerimin nedenini daha iyi anlıyorum:KK4:

Internete cok fazls girip yorum birakan birisi degilimdir ama babe fotoprotector facial oil free spf 50 urununden o kdr muzdarip oldumki yazmaya karar verdim.
Kupkuru bir cildim vardir normalde ve bu urun hakkinda fena yorumlar yok diyerek aldim.korumasina diyecegim yok.ben esmer tenliyim ve yarim saat gunese maruz kalmam rengimi dondurur ve bu krem koruma konusunda diger kullandigim gunes kremleri gibi (avene) korum sagladi.
Yalniz gel gelelim yapisina.arkadas sen kocaman yazmissin paketin uzerine oil free diye.benimle dalga mi geciosun.herhangi bir nemlendiriciyi aninda yutan suratimin uzerine bu kremi surunce paril paril parliyorum ve gecmiyor da.
Sivilcesiz bir cildim var o yuzden sivilce de yapmadi ama resmen disari cikma vaktim geldiginde bu kremi uygulayacagim diye huzursuzlandigimi farkettim.bir de ustune terliyorsaniz gunes altinda sipir sipir akiyorsunuz.bir defasinda erkek arkadasim suratimi piril piril gorunce gulmekten olmustu.
Kesinlikle bir daha almam.
Dun deneme boyu biodermaninki denedim.sifir parlama.umarim korumasi iyidir cunku bir de onu denrmek istiyorum

Diğer markayi kullanmadım Babe güzel. Tavsiye ederim.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Arkadaşlar yüz bölgesi için kaliteli bi güneş koruyucusu araştırıyorum. Bu iki marka arasında kaldım. Cildim sorunlu, lekelenmeye müsait ayrıca karma bi yapısı var. Şöyle yağlandırmasın ve iyi korusun istiyorum.

Arkadaşım Merhaba,
Ben de doktorumun ısrarlı önerileri sayesinde Babe aldım. Alta foto ekliyorum.
Ne bir kullanıcı olarak, ne de bir parekendeci olarak Babe'nin hiçbir ürününü tavsiye etmiyorum. Diğer ürünü kullanmadım ama, Babe'nin fiyatları kalitesiyle uyumlu değil. Sadece şişirme arkadaşlar.

Mayıs aylarında almıştım alttaki ürünü, yeni bıraktım. Koruyacak diye beklerken cildim daha çok lekelendi.
Ne makyaj temizleyicisi, ne nemlendiricisi, ne güneş kremi ne de başka bir ürünü! Paranızı çöpe atmayın ...

$Babe güneþ koruyucu yüz kremi yaðsýz spf50+-500x500.jpg

biodermadan memnun kaldım fakat hafif yağlandırdı cildimi vichy de biodermaya göre daha yağsız kalıntı ve parlama yapmadı ama korumasını okadar çok beğenmedim

X