Bacağımdaki lekeler :(

Rouge1o1

•Kitap yiyen
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2016
1.226
2.888
kızlar gece gece hortladım yine. Panikledim. Cevap alabilmek için buraya açtım.

Bi kaç gündür bacağımda dizimin üstünde böyle batmalı yanmalı kırmızı noktalar vardı. Şimdi kabarmaya başladılar. Kaşınma falan yok sadece yanıyor batıyor ilginç bir his. Üç gündür falan böyle.

Belirginleşmeye yayılmaya devam ediyor ne olabilir bu pazartesi doktora gideceğim hemen.

Eklentiler

• IMG_3715.JPG
    IMG_3715.JPG
    28,2 KB · Görüntüleme: 429

kendinehas

Kadrolu Cadı
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2015
11.175
31.429
Alerjin olabilir.
Kıyafetin dokusu,polar,keten atıyorum herhangi bir şeye.
Yediğin bir yiyecek de olabilir.
Sıcak soğuk şoklu durumlarda da olabilir.
Geçmiş olsun

Rouge1o1

•Kitap yiyen
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2016
1.226
2.888
Alerjin olabilir.
Kıyafetin dokusu,polar,keten atıyorum herhangi bir şeye.
Yediğin bir yiyecek de olabilir.
Sıcak soğuk şoklu durumlarda da olabilir.
Geçmiş olsun

Üç gündür de hep havalar biraz düzeldi diye diz üstü gecelik giydim. Üstüne bir kyafet dokusu bile değmedi işin ilginci. Çok teşekkür ediyorum ben böyle paniklerim ne görsem.

kendinehas

Kadrolu Cadı
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2015
11.175
31.429
Üç gündür de hep havalar biraz düzeldi diye diz üstü gecelik giydim. Üstüne bir kyafet dokusu bile değmedi işin ilginci. Çok teşekkür ediyorum ben böyle paniklerim ne görsem.
Bende olmuştu,ilk defa dokunduğum her battaniyede olur :KK70:
Ondan aklıma geldi.

Astoria

for whom the bell tolls... time marches on.
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2016
16.712
52.922
29
Ay geçmiş olsun nazar mı değdi bize ne oluyor yahu :) Alerjik reaksiyon gibi göründü bana da oluyor arada. Vücut losyonun falan varsa ondan sürersen azıcık yatıştırıyor bendekiler kaşınırdı bir de. Ona rağmen ertesi gün ya da birkaç saate geçerdi.

Rouge1o1

•Kitap yiyen
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2016
1.226
2.888
Ay geçmiş olsun nazar mı değdi bize ne oluyor yahu :) Alerjik reaksiyon gibi göründü bana da oluyor arada. Vücut losyonun falan varsa ondan sürersen azıcık yatıştırıyor bendekiler kaşınırdı bir de. Ona rağmen ertesi gün ya da birkaç saate geçerdi.

Valla anlamadım bugün bizim günümüz değil :eek:

Anneannem zona olmuştu yakın zamanda. Ben böyle kuruyorum hep kafamda ne olabilir ne olabilir. Sonra da gidip doktora kafa tutuyorum o değil budur diye :)

Astoria

for whom the bell tolls... time marches on.
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2016
16.712
52.922
29
Valla anlamadım bugün bizim günümüz değil :eek:

Anneannem zona olmuştu yakın zamanda. Ben böyle kuruyorum hep kafamda ne olabilir ne olabilir. Sonra da gidip doktora kafa tutuyorum o değil budur diye :)

Hahaha internette okuyorsun tabiii... Uzun süre kalırsa görün tabi bir dermatologa da benimkiler geçerdi yatıştırıcı bişeyler sürünce.

Rouge1o1

•Kitap yiyen
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2016
1.226
2.888
Hahaha internette okuyorsun tabiii... Uzun süre kalırsa görün tabi bir dermatologa da benimkiler geçerdi yatıştırıcı bişeyler sürünce.

Bende hiç olmazdı üç gündür geçmeyince gitmeye karar verdim. Pazartesi gitmeyi planlıyorum doktorun "bi fikrini alayım" :) teşekkür ederim :KK50:

ipek2890

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2016
2.727
2.054
Bence alerji olmuş ama alerjiler her zaman bir yiyecek,bir kumaştan dolayı olmuyor stresten de oluyor bazen belki öyledir.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 48 Kg. ile 65 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 161 cm. Başlangıç Kilom :75 Kg. Şimdiki Kilom :75 Kg.

zeynones2

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2016
6.626
9.351
alerjik bir durum gibi duruyor.
giyindiğin bir şey olabileceği gibi hiç beklemediğin bir yiyecekten de alerjin olmuş olabilir.
benim kavrulmamış kuruyemişler de özellikle yer fıstığında ve bal da böyle oluyor.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 28-10-2021

Hamileliğimin 22. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 132 gün kaldı.

Bu hafta bebeğinizin beyni hızla büyümeye başlayacak ve bu büyüme bebeğiniz 5 yaşına gelene kadar devam edecek. Bebeğiniz dış seslerden veya hareketlerden dolayı canlılık gösterebilir. Ani yüksek sesler, yüksek sesli müzik, araba ya da çamaşır makinesi titreşimleri bebeğinizin harekete geçmesine sebep olabilir. Bebeğinizin boyu yaklaşık 17-19 cm aralığında ve ağırlığı yaklaşık 350-400 gr civarındadır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 470 gr. - Yaklaşık boyu : 26.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Rouge1o1

•Kitap yiyen
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2016
1.226
2.888
alerjik bir durum gibi duruyor.
giyindiğin bir şey olabileceği gibi hiç beklemediğin bir yiyecekten de alerjin olmuş olabilir.
benim kavrulmamış kuruyemişler de özellikle yer fıstığında ve bal da böyle oluyor.

Midye çok yemiştim ondan olabilir belki. Geçmezse gidicem.

zeynones2

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2016
6.626
9.351

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 28-10-2021

Hamileliğimin 22. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 132 gün kaldı.

Bu hafta bebeğinizin beyni hızla büyümeye başlayacak ve bu büyüme bebeğiniz 5 yaşına gelene kadar devam edecek. Bebeğiniz dış seslerden veya hareketlerden dolayı canlılık gösterebilir. Ani yüksek sesler, yüksek sesli müzik, araba ya da çamaşır makinesi titreşimleri bebeğinizin harekete geçmesine sebep olabilir. Bebeğinizin boyu yaklaşık 17-19 cm aralığında ve ağırlığı yaklaşık 350-400 gr civarındadır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 470 gr. - Yaklaşık boyu : 26.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın