Bacak dolgusu yaptıran var mı?

Dipuka dan neden hala ses çıkmıyor acaba. Ters giden bir şeyler olmasa bari. Gören var mı onu buralarda? Çok merak ettim.

Son düzenleme:
vanillasky sen benden daha çok yaşicaksın şimdi ben de dipuka'yu soracaktım onu ben de takşp ediyorum bir de muem de bugün olacaktı değil mi?

Son düzenleme:
Dipuka dün gece girmiş foruma. Ben mi sayfaları okurken kaçırdım acaba. Yazdı mı buraya bir şey. Arka arkaya çok mesaj yolladım kızmayın.

inşallah dipuka da muem de iyidir.Şu superdry bizimkinden daha mı iyi bişey acaba bizim dr. da yapıyor mu o yöntemi?

benimki superdry denen sistem.. iki aya yaklaştı. şu anda memnunum bekliyorum bakalım eriyecek mi daha fazla. resimlerime bakabilirsin albümden.

mrb,çok güzel olmuş bacakların.bol elbiseli günler diliyorum.ama benim bacaklarım seninkilerin ilk haline göre daha kötü,bariz dışa zikzak çiziyo.umarım yağlarım yeter.bugün aradım a.k yi nisan sonuna randevu için asisitanı doktorla görüşüp dönecek bana beklemdeyim.sen istda mı yaşıyosun canım?ben zonguldaktayım çok zor olacak burdan doğru.operasyon öncesi muayeneye gidemicem.direk esteticaya gidicem.sonrasındaki kontroller de cabası.çok sık çağırıyo mu kontrole?

uf iyice kafam karıştı superdry yöntemine ve a.k.ye baktım kalın bacaklılara uygulanıyormuş. Tam benim için. Bu yöntemi mi yaptırsam acabaaa.????????Ama sadece bu dr. uyguluyor galiba superdryı galiba.

Son düzenleme:
Doktorun adı ne? Sana indirim yapmıyor zaten yaptığı fiyat bu değil mi? Çok güzel yapacak bacaklarını hiç bir gram erimeyecek ben de o doktora gidecem. Amin amin amin. :)

Canim doktorum F. B. Seninkidemi ayni doktor? Bu arada indirim yapmiyor herkeze verdiği fiyat bu. İnşallah hepimizin bacaklari çokkk güzel olur...

Canim doktorum F. B. Seninkidemi ayni doktor? Bu arada indirim yapmiyor herkeze verdiği fiyat bu. İnşallah hepimizin bacaklari çokkk güzel olur...

Yok canım nerde o günler ben henüz para biriktirme aşamasındayım. 4500 diğer rakamlara göre çok iyi ben 7000lere hazırlamıştım kendimi. Umarım ben yaptırana kadar doktor popüler olup zam yapmaz. Ama senin ameliyatını merakla bekleyecem biraz da olsa benziyor bacaklarımız zaten.

memko kusura bakma kim kim olduğunu iyice karıştırdım sen ameliyat olmuş muydun?

maleseffff henüz değil,inşallah en kısa sürede.yenideye sormuşmuydum hatırlamıyorum ama ,onunkinidemi bu fiyata yapmıştı.yada hastaya göremi değişiyor fiyat .benimkide kalın ama dizden aşağısı malesef yamuk.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…