Tüp Bebek Merkezleri Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Hastaları

Merhaba kızlar. Bi şey soracağım doktor progestan fitil verdi bugün kullanmaya başladım aldıktan sonra bi saat kalkmıyorum uzanıyorum ama fitilin çoğu geri çıkıyor. Kullanan bilgisi olan var mı
Bana doktorum ger çıkabilir işe yaramıyor vs düşünme dedi vücut gerekeni alıp eritemediğini atıyormuş ama istenildiğinde kadar itecekmişizzz

16500 olmuş ben bu ay başladım zam gelirmi bilmem
Merhaba, acaba bu fiyata kullanılacak ilaçlar dahil mi?

Bir de genel olarak bu merkezde tedavi olup hamile kalmış anne adaylarına danışmak istediğim bir şey var. Gebelik takibi ve doğum için de burayı mı tercih ettiniz? Yoksa hamile kaldıktan sonra başka bir hastaneye/doktora geçmeyi önerir misiniz?

Merhaba,
Yeni fiyatlar hakkında bilginiz var mı? Son durum nedir bahçeci'de?
Maalesef son fiyatlarla ilgili bilgim yok. Ama maalesef herşey gibi orada da her işleme zam gelmiş. Size tavsiyem ücretsiz on görüşmeye giderken tahliller; hsg; spermiyogram testlerinizi yaptırıp gidin.

Bir de genel olarak bu merkezde tedavi olup hamile kalmış anne adaylarına danışmak istediğim bir şey var. Gebelik takibi ve doğum için de burayı mı tercih ettiniz? Yoksa hamile kaldıktan sonra başka bir hastaneye/doktora geçmeyi önerir misiniz?

İlaçlar değişiyor. 1 hafta kullanılanlar da var sonrasında devam edilenlerde. Ben takibi Zeynep Kamil de ve kendime yakın tıp merkezinde devam ettim

İlaçla r hariç cnm ortalama 30 bini buluyor

Merhaba ben altı aylık oldum neredeyse hala kullanıyorum bi iki kere fitil olarak aldım. Sonrasında benim de içim rahat etmediği için hap olarak kullanmaya başladım ilk zamanlar mide bulantısı baş dönmesi yapıyor evet ama bence zamanla alışıyor vücut şuan benim için paroldan farksız oldu. Eğer tek doz alıyorsan günde mutlaka yatmadan önce al etkisini azaltıyor böyle olunca

Merhaba, Bahçeci Tüp Bebek Merkezinin, hangi şubesinde yaptırdinız tüp bebeği? Bana siz hamile kaldıģınız tüp bebek merkezin yaza bilir misiniz, rica etsem.

kızlar bu sayfa sessşz kalmış bende ne zamandır giremiyordum allaha şükür hamileyim sizler neler yapıyorsunuz herkese iyi ramazanlar
Hayırlısıyla sağlıklı bi şekilde kucağınıza alın bebeğinizi İnşallah 🤲🏻 ben kucağıma aldım çok şükür 2 aylık olduk bile rabbim herkese nasip etsin inşallah.. hamilelik güzel belki ki benim için çok zordu ama kucağına alınca şahane bişey isteyen her kadın yaşasın bu duyguyu inşallah 🤲🏻 kaç haftalık oldunuz ? Ve dr kimdi?

X