Bakıcı problemi

Hayir ben eskisehirdeyim. Ve kizim 18 aylik :) yinede guzel bir butik kres buldum. Kucaginda gezdire gezdire ninni soyleye soyleye uyutan bir ogretmeni var. Simdilik iyi gidiyor surecimiz. Kres korktugum gibi olmadi.
Eskişehirde de fiyatların bu olduğunu bilmiyordum ☺️ Benimde oğlum 18 aylık ve iş hayatına dönmeyi düşünüyorum. Dediğiniz fiyatı görünce evde otursam olur dedim gece gece... sizin adınıza çok sevindim, darısı başıma inşallah ❤️

Küçük bir yerde yasiyormussunuz zaten cok fazla bir beklentiniz de yokmuş fiyat bana makul geldi açıkçası.
Kendimden ornek verecek olursam gecen sene (bizim bulunduğumuz yer de cok küçük bir ilçe) arkadas cevremden biri bir arkadasinin bakiciya ihtiyacı olduğunu anneme guvenebileceklerini soyledi. Anneminde o donem biraz maddi sıkıntısı vardi olur mu acaba dedik.
Sonra kadının şartlarını aynen yaziyorum sabah 9 da gelecek aksam 9 10 11 artik cocuklar ne zaman yatarsa o zaman gidecek.
Yemegi yapacak evde sil süpür toz al gibi isleri yapacak her gün
Bu arada kadin çalışmıyor ev hanimi. Verecegi ucret ise 450 lira.
Ha bi de sadece pazar gunu izin verirmiş
Annem zaten bizimle kaliyordu ben izin vermeyi düşünmüyordum ama sonra annem duyunca tabi ki hayir dedi.
Siz o hanim dan kurtulun konu sahibi.

Hayir ben eskisehirdeyim. Ve kizim 18 aylik :) yinede guzel bir butik kres buldum. Kucaginda gezdire gezdire ninni soyleye soyleye uyutan bir ogretmeni var. Simdilik iyi gidiyor surecimiz. Kres korktugum gibi olmadi.
merhaba hangi kreş acaba paylaşır mısınız ? özelden msj atamadım maalesef. ben de kreş arayışındayım eskişehirde

Merhaba hanımlar.
6 aylık bir oğlum var ve pazartesi işe başlayacağım.Bir hanımefendi ile hem ev işi hem çocuk bakımı konusunda anştık.7.30 da gelecek 17 de gidecek.pazartesi başladı ben evde olduğum içim 9 da gelebilirsn bu hafta diye konuştk.9 da gelip sadece ilk gün 15 te çıkabilirsn dememe rağmen diğer günlerde 15 te çıkmaya kalktı.gerekçesi benim evde olmam ve işinin bitmesi imiş.ben saat daha erken diyince işiö bitti ama istersen senle oturup sohbet ederim dedi şaka gibi.neyse çıktı gitti oda problem değil ancak ben oğluma karşı bir ilgi sevgi göremedim.ve sürekli ağzında benim işe ihtiyacım yok evde sıkıldığm için çalışıyorum falan.allah aşkına kim kimin evini ihtiyacı olmadan temizler ? Her neyse dün doktora gidecem diye aradı ve gelmedi.problem değil hastalıktır olabilir.Ama bugünde gelmedi ve ben araynca doktordaym işim erken biterse gelirim kahveni içerim dedi.ne yapacağımı nasıl davranacağımı bilmiyorum.siz değerli hanımlardan görüş öneri istiyorum.lütfen bana akıl verin :KK43:
Ahhh kanayan yara

Sahiplenmeden cocuk bakılmaz.

X