Bakire miyim

Tabii ki isterim, benim içinde zorlu bir süreç gerçekten, gidip gitmeme konusunda oldukça kararsızım. Sadece tek bir arkadaşım biliyor o da gitmemin daha iyi olacağını söylüyor, fakat ben utanıyorum. Ayrıca ismim Melike değil canım öylesine koydum o kullanıcı ismini.🥹
Ben size özelden mesaj atıyorum hemen 🥹

Günümüzde kadınlar bakire kurban edilmek gibi bir misyona sahip olmadığına göre bunun nasıl bir önemi var anlamıyorum ayrıca bakirelik biriyle birliktelik anlamına gelir ergenlikte mastürbasyon yaparken iki parmak atılıp ortadan kalkması gereken zarın bekaretle alakası yoktur hatta bu zar kadınların önemli kısmında ya kanamaz ya bulunmaz neyini kontrol ettireceksin bu kadar bilinçsiz olmayın orta doğu kekosunun biri kan görmek istiyor diye kendinizi kasmayın ahlakçılıkları bir tek türk kadınına söküyor yabancı kadın olunca 30 kadın kişiyle yatsa da kapısında kul köle oluyorlar kan görmek isteyen erkek kendisi kan işesin. Kalıcı hasar diyorsun bir de kalıcı hasar nedir kulak zarın delinirse kalıcı hasar olur kızlık zarının zaten delinmesi gerekiyor delinmezse anormal ve kadın doğasına aykırı bir durum 😅😅

Günümüzde kadınlar bakire kurban edilmek gibi bir misyona sahip olmadığına göre bunun nasıl bir önemi var anlamıyorum ayrıca bakirelik biriyle birliktelik anlamına gelir ergenlikte mastürbasyon yaparken iki parmak atılıp ortadan kalkması gereken zarın bekaretle alakası yoktur hatta bu zar kadınların önemli kısmında ya kanamaz ya bulunmaz neyini kontrol ettireceksin bu kadar bilinçsiz olmayın orta doğu kekosunun biri kan görmek istiyor diye kendinizi kasmayın ahlakçılıkları bir tek türk kadınına söküyor yabancı kadın olunca 30 kadın kişiyle yatsa da kapısında kul köle oluyorlar kan görmek isteyen erkek kendisi kan işesin. Kalıcı hasar diyorsun bir de kalıcı hasar nedir kulak zarın delinirse kalıcı hasar olur kızlık zarının zaten delinmesi gerekiyor delinmezse anormal ve kadın doğasına aykırı bir durum 😅😅
Siz de haklısınız ama some türk ailesi problems hahahahahaha

Merhaba,konuyla ilgili özelden birçok mesaj almaya devam ediyorum. Hem buradan hem özelden yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim 💗

Öncelikle yargılamamanızı rica ediyorum
Iki sene once erkek arkadasimla ciddi bir iliskim vardi buraları geçiyorum biraz açık yazacağım kusura bakmayın
Böyle içime çok az girdiğinde duvar gibi bir şeyin önünde durduğunu hissettim sonrasinda da hiçbir gelgit vb. Durum olmadan istemediğimi söyledim devam da etmedik
Aynı zamanda reglimin 4. Veya 5. Günüydü
O an hiç kan gelmedi ancak yaklaşık iki saat sonra tuvalete girdiğimde benden öyle bir kan çıkışı oldu ki gerçekten çok çok korktum
Sonrasında peçeteyle sildiğim zaman da hafif hafif lekelenme oldu ancak bu reglden de olabilir açıkçası emin olamadım
Ailemden birine danıştığımda o yapının gitgel olmadan çok da kolay bozulmayacağını uygulanan baskıdan dolayı birikmiş regl kanının gelmiş olabileceğini söyledi.
Sizin düşünceniz nedir,kendimi kontrole gitmeye psikolojik olarak hazır hissetmiyor ancak içten içe de çok merak ediyorum.
Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ediyorum :)
Bence erkekleri tatmin edecek kadar bakiresin, fazlası lazım değil zaten. Sen takılma dokunulmamış olmak bakireliktir meselesine, erkekler öyle bir kızı hakedecek kadar bakir olmuyor zaten

arkadaşlar kendim incelemeye calıştım şekil genel itibarı ilr yuvarlak çentik yok ancak bir taraf dümdüz ve altta asagı sarkma var hafif

arkadaşlar kendim incelemeye calıştım şekil genel itibarı ilr yuvarlak çentik yok ancak bir taraf dümdüz ve altta asagı sarkma var hafif
Bunu yazdığım için linç yiyeceğim belki ama umurumda da değil. Bu kadar düşünme, orada değilse ve sen onun varlığına ihtiyaç duyarsan da gerekeni yaptır. Sözün parana geçer. Bu ülkenin erkeği tutarsız, özellikle son yıllarda iyice zıvanadan çıktılar. Her takıldıkları kızla yatmak isteyip yatmayana kezban demek, evlenmeye kalkınca da kezban aramak adet olmuş. Hepsinin canı cehenneme, böyle karaktersiz tiplere acımaya vicdan yapmaya da gerek yok. Hayatına bak, sorgulama, mesleğine başlayınca öyle ahlaksızlıklar göreceksin ki neleri hakettiklerini kandırdığını (!) Düşünenlerin az bile yaptığını anlayacaksın.

Bunu yazdığım için linç yiyeceğim belki ama umurumda da değil. Bu kadar düşünme, orada değilse ve sen onun varlığına ihtiyaç duyarsan da gerekeni yaptır. Sözün parana geçer. Bu ülkenin erkeği tutarsız, özellikle son yıllarda iyice zıvanadan çıktılar. Her takıldıkları kızla yatmak isteyip yatmayana kezban demek, evlenmeye kalkınca da kezban aramak adet olmuş. Hepsinin canı cehenneme, böyle karaktersiz tiplere acımaya vicdan yapmaya da gerek yok. Hayatına bak, sorgulama, mesleğine başlayınca öyle ahlaksızlıklar göreceksin ki neleri hakettiklerini kandırdığını (!) Düşünenlerin az bile yaptığını anlayacaksın.
İnanın bana çok haklısınız cidden yani benim merakım tamamen kendi özsaygı ve değer kavramlarımdan kaynaklı

X