Bakireyim vajina deliğim bi ilginç?

S Siyahgiyenkiz mantardan olabilir. Kesinlikle tedavi edilmesi gerekir. Bi arkadaşım gitti bunun için jinekologa. Dr dedi ki kızlım zarın duruyor ama yıpranmış vaziyette. Mantar kızlık zarı yıpratıyor eğer tedavi olmazsan boza bilir kızlık zarını. Kızlık zarı drun kıza anlattığı gibi anlatiyim, 4küçük karenin 1karede birleştiğini düşün. Kızlık zarı böyle. Ve mantar kızın üst iki karesini yıpratmış alt kısmı duruyor ama her an bozulacak gibi.
Bilmem belki anlatımım komik gelecek ama bende anladığım kadarıyla anlatıyorum kendim bakmadım :) şimdi jinekologlar çıkıp topa tutmasınlar beni :) kısacası tedavi olun :)

Aa ciddi misiniz? O zaman yoğun çalışıyordum doktora gitmeye hiç vaktim yoktu sirkeli mendiller koyuyordum çamaşırıma geçsin diye. Ara ara kaşıntı kaldı ama o deli kaşıntı geçmişti bu yüzden gitmeye gerek duymadım. Hemen gideyim doktora sirke de zarar vermiş olabilir öyle okudum şimdi. Teşekkrler mesajınz için:)

sen aklini delikle bozmussun. 31 yasinda cinsel hayati aktif olan bir kadinim ve daha deligi incelemek aklima gelmedi.
kulak deligine bukadar baktinmi?
Hastalığım var hanımefendi bırakın da nereme ne kadar bakacağıma ben karar vereyim ya neremden rahatsızlık duyarsam orama bakar incelerim ne kadar sahip çıktınız benim olan şeye size ne kardeşim aşın şu kalıpları ya aranıyor mu oldum ahlaksız mı oldum kendi bedenimi inceliyorum diye? Ne değişik kafalarsınız ya

Ben size bakmam normal mi yoksa kafayı mı bozmuşum gibi bi soru sorduğumu hatırlamıyorum aynı derdi yaşayan bilen varsa aydınlatsın diye yazdım aydınlatıyor da sağolsun bilenler. öbürlerine noluyo acaba kendi bedenimin hesabını size mi vericem

Tabiki zarar verebilir çok hassas bi yer çok emin olmadan hiçbişey uygulamayın. Bide günlük ped kullanmayın ben evlenmeden önce benim de vardı dr günlük pedi yasakladı bide pamukçu iç çamaşırı giyin. Ha bide iyice kurulayın ıslaklıktan da kaşıntı oluyor mantar oluyor.

Günlük ped evet doktorlar kesinlikle kullanmayın diyor ben de bıraktım ama sirkeyle hata etmişim ben çok hastalandım antibiyotik kullandım maalesf bünyem zayıf ondan oluyor mantar. Kremler de daha çok kaşındırıyor aslında ama vardır bildikleri diyorum gidiyorum yarın doktora:)

Kuzucuk- sakin ol. hasta oldugunu konunda belirtseydin bu tür tepkiler almazdin. kimse kurt gibi konunun basinda bekleyip sonradan yazdigin mesajlari okumak zorunda degil. konunu okuyan insana yapdigin davranis absurd geliyor. helede hastalik gecirdigini bilmedigin icin vajinayi pür dikkat gözeklemek baya baya absurd yani. bunuda böyle kabul et.

mantar varsa doktora niye göstermiyorsun? mantar kendiliginden gecmez- zar bir yana dursun rahimine bulasir. tehlikeye atmadan kendini acil bir doktora görün

Valla hiç hele bakayım nasıl bişey demedim,dur hele az sonra ayna tutayım ikijinca bişi çıkıyormu:))))) ama iç çamaşırıyla bişey olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…