Bakırköy'de ki en iyi falcılar, Bakırköy fal cafeler

Kizlar en iyisi kesin esra bence yesilkoyde o baya iyi yani ama bilmiyorum. ben bir defa baktirdim bir arkadasim da iki defa baktirdi arkadasim benden daha memnun kaldi acikcasi

merhaba arkadaşlar ben yıllardır fal baktıran biriyim ama tek kişiyle elektrigim iyi tuttu oda melisa hanım şimdi ona gidiyorum kendisi arzuhal cafe de çalışıyor her zaman ona giderim mekanın önemi yok benim için kendisi çok iyidir

Merhaba .beşiktaşta Dilek hanım varmış ev gibi bir yerde bakıyormuş.hafta sonu arkadaşım gitti güzeldi dior iyi bir referans alarak gitmişler.sonra başka bir arkadaşıma bahsettim o bilemiyor arkadaşlarıma söyledikleri çıkmamış Dedi .acıkcası kafam cok karıştı cumartesi günü içinde randevu aldım ama iptal edebilirim .bu arada Dilek daha önce kadınlar kahvesinde bakan dilekmiş.bilgisi olan varsa yardımcı olabilrmi ??

Ben iş vs konulu baktırmıştım ama sevgilimle ilgili söylediği şeyler de çıkmadı. İlginç olan iki kere gitmiş olmam ve ikisinde de aynı tarihleri vermiş olması. Ona şaşırmakla beraber falının çıkmadığını söyleyebilirim.

Merhaba .beşiktaşta Dilek hanım varmış ev gibi bir yerde bakıyormuş.hafta sonu arkadaşım gitti güzeldi dior iyi bir referans alarak gitmişler.sonra başka bir arkadaşıma bahsettim o bilemiyor arkadaşlarıma söyledikleri çıkmamış Dedi .acıkcası kafam cok karıştı cumartesi günü içinde randevu aldım ama iptal edebilirim .bu arada Dilek daha önce kadınlar kahvesinde bakan dilekmiş.bilgisi olan varsa yardımcı olabilrmi ??

çingene kafeye baktıran varmı?

bende geçen sene enfale gittim ama tutmadı söyledikleri bide 10dk sürüyo sürmüyo ... nalanı tavsiye edende var etmeyen de var kafam karıştı şimdi :)

Arkadaslar uzun zamandir girmiyordum vakit bulamadigim icin Nalan abla cafe46 dan ayrilmis 1 senedir cafe77 deymis klisenin sokaginda mor tabelali yer . Cafe46 da nalan ablanin ismini kulanip insanlari kandiriyorlarmis is yapabilmek icin bilginize

Son düzenleyen: Moderatör:
bende geçen sene enfale gittim ama tutmadı söyledikleri bide 10dk sürüyo sürmüyo ... nalanı tavsiye edende var etmeyen de var kafam karıştı şimdi :)

Enfalinkiler bana da tutmadi =) ama nalan ablanin verdigi tarihler cikti isimleri de bildi

Kızlar benim bir noktada kafam karıştı.

Şimdi Nalan hanım hangi kafede? Kafe 46 mı kafe46 vip mi? Ya da en azından Nalan hanıma baktıranlar tipiyle de ilgili yorum yaparsa bilelim lütfen :)

Bakırköy’de hangi falcıya gidilmeli?
Uzuuuun zamandır hiçbir kafede fal baktırmadım.
Yıllar oldu.
Bi tane denemek istiyorum.
Biliyorum ki çoğu sallamasyon.
Falcı Okan için kötü diyen de var iyi de.
Yorumların hangisi doğru hangisi sahte bilmiyorum.
Bir de Adrian diye birinden bahsediyorlar.
Kime gitmeli? Son zamanlarda baktırıp memnun kalan oldu mu acaba?

Kafe 77 nerede? Bakırköy’de öyle kafe var mı? Nette bulamadım da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bakırköy'de falda en gereksiz yer de Dejavu Kafe.Eskiden ne kadar iyiydi.Şimdi birbirinden kötü falcıları ile tam bir hayal kırıklığı.Paranıza yazık.Ares diye biri var sürekli kendini anlatıyor.Artemis diye bir kadın gelmiş,yabancı doğru dürüst Türkçe bile bilmiyor.Çok kötü olmuş...

ruhunu çağırıyorlar ruhu bakıyor çokta güzel bakıyor..... Eğer seni bir daha bu sitede görürsem bak inan olacaklardan sorumlu değilim. Sen sözünü tutan biri değilsin ama bak gör söz nasıl tutulur.... hodri meydan

Son düzenleme:
Arkadaslar hesabimi ele gecirip bir suru falci ismi yazmislar hepsi reklam neyseki benim adima ilk sayfanin ilk satirinda yazan isimleri sildim ben sadece nalan hanim va azize hanimi tavsiye etmistim aradan zaman gecince sisteme girdigimde benim agzimdan yazilmis 50 tane isim gordum hacklenmisim bilginize..

X