bal, çörekotu, tarçın mucizem nur'ummmm

Hım bilemiyorum günün artık 27de sabit kalacakmı ?
İnşaallah yıkılmadan bekleyelim canım elden birşey gelmiyorkiiiiiiiiiiii :KK43:
Benim bat 12 ocak dayanamadım bugün test yaptım çıkmadı. İnşaallah ikimizde güzel haberler alırız bu ay :KK16: :KK16: :KK16:
Dua ile tatlııım :KK16:

günaydın kızlarrr ben nickimi değiştirdim eski adım osaka'ydı..hatırladınız mı bilmiyorum..karapiso seninle aynıydık kür tarihlerimiz..:)
bende bekliyorum heyacanla..yalnız bat tarihim 13 -14 gibi..adet sancılarım bir haftadır var ara ara..ama forumda okuyorum öyle kasık batması tarzı değil bariz herzamanki ay gibi adet sancısı biliyorm..morelim bozuluyo..gene forumlrdan okudum bir arkadaş çok erken adetini 3-4 gn varken tetslte öğrendi hamileliğini..bende heveslendim silikde olsa çıkarmı diye yaptım sabah test tabikiiii yok bişey..valla çok korkuyorum güya takip etmeyi bırakcaktım burayı ama yapamadım gene başadım takibe..sizlerde ne var ne yok:)

kızlar bende pembe akıntılar geldi malesef..yarında adet olurum bu ay işe yaramadı bu kür ..2.kez uygulasam mı bilmiyorum..sizde ne var ne yok..

Mrb kizlar,gecen ay bu kuru uygulamistim ve sonucu bildircem demistim.. bat 5 ocakti ve bu ay olmadi.. umutlarim subat ayina kaldi ama bukez kur falan yapmadim oluruna biraktim...

Kizlar mrhb araniza yeni katildim 3 senelik evliyim ve evlendigimden beri bebis istiyoruz ama olmuyor.bu corekotu bal tarcina basladim ama gecikmistim bu kuru bulsugumda agdetim bitimi 9 cu gunu basladim 12 gun kullanicam doktor asilama dedi sebebsiz infertilite.esimin sperm sayisi 25 lerde esim varikoseldn ameliyat olmustu bu kuru kullanipta gebe kalan cok var bizlerede umut olsunlar insallah rabbim yardimcimiz olsun.

Hım bilemiyorum günün artık 27de sabit kalacakmı ?
İnşaallah yıkılmadan bekleyelim canım elden birşey gelmiyorkiiiiiiiiiiii :KK43:
Benim bat 12 ocak dayanamadım bugün test yaptım çıkmadı. İnşaallah ikimizde güzel haberler alırız bu ay :KK16: :KK16: :KK16:
Dua ile tatlııım :KK16:

merhaba arkadaşım ben halaa adet olmadım bugün 30 gün oldu Su gibi berrak bi akıntım var ama bugünde test yaptım çıkmadı sanırım benim adet yine uzyack sen nasılsın ben benden kestim umudu senin durumlar nasıl:KK14:

merhaba arkadaşım ben halaa adet olmadım bugün 30 gün oldu Su gibi berrak bi akıntım var ama bugünde test yaptım çıkmadı sanırım benim adet yine uzyack sen nasılsın ben benden kestim umudu senin durumlar nasıl:KK14:

Yaaa umudunu yitirme canım benimde 12 ocaktı oldum şimdi biraz daha iyiyim ne yapalım nasip. bu ay ovulasyon testi kullanacam kocamada keçi boynuzu kürü yapıyoruuum... Kardeş umudunu kaybetme herşey bebişlerimiz için :KK16: :KK16:
ve gelecekler inanıyorum dualarımdasınız :*
adetin gelmemiş işte ne güzel inşaallah geç döllenmedir :KK16:

günaydın kızlarrr ben nickimi değiştirdim eski adım osaka'ydı..hatırladınız mı bilmiyorum..karapiso seninle aynıydık kür tarihlerimiz..:)
bende bekliyorum heyacanla..yalnız bat tarihim 13 -14 gibi..adet sancılarım bir haftadır var ara ara..ama forumda okuyorum öyle kasık batması tarzı değil bariz herzamanki ay gibi adet sancısı biliyorm..morelim bozuluyo..gene forumlrdan okudum bir arkadaş çok erken adetini 3-4 gn varken tetslte öğrendi hamileliğini..bende heveslendim silikde olsa çıkarmı diye yaptım sabah test tabikiiii yok bişey..valla çok korkuyorum güya takip etmeyi bırakcaktım burayı ama yapamadım gene başadım takibe..sizlerde ne var ne yok:)

evet canım hatırladım e şimdi gördüm yazını ne alemdesin inşaallah adet olmadın :KK16:
Ben oldum artık bu ay gelecek bebişlerimiz :KK16:

Yaaa umudunu yitirme canım benimde 12 ocaktı oldum şimdi biraz daha iyiyim ne yapalım nasip. bu ay ovulasyon testi kullanacam kocamada keçi boynuzu kürü yapıyoruuum... Kardeş umudunu kaybetme herşey bebişlerimiz için :KK16: :KK16:
ve gelecekler inanıyorum dualarımdasınız :*
adetin gelmemiş işte ne güzel inşaallah geç döllenmedir :KK16:

ahh umarım öyledir Ama sanmıyorum soğana başlamayı düşünüyorum ben sen bal çörekotu yapıcak mısın bu ayda

ahh umarım öyledir Ama sanmıyorum soğana başlamayı düşünüyorum ben sen bal çörekotu yapıcak mısın bu ayda

yok ya ben kür yapınca bi tuhaf oluyorum bundan önce yaptığım ay hamiş kaldım. incir kürü yaptığımdada kimyasal gebelik yaşadım. son 2 ayda btç yaptım ama artık kür mür yoook kocişe yapıyorum keçi.b kürü.
hergün mutlaka havuç yerim incir fındık fıstık yeriz...
hayatımı çok şartlandırınca kasılıyorum ve mutsuz oluyorum..
bana dua ett bende size ediyorum.... :KK16:

yok ya ben kür yapınca bi tuhaf oluyorum bundan önce yaptığım ay hamiş kaldım. incir kürü yaptığımdada kimyasal gebelik yaşadım. son 2 ayda btç yaptım ama artık kür mür yoook kocişe yapıyorum keçi.b kürü.
hergün mutlaka havuç yerim incir fındık fıstık yeriz...
hayatımı çok şartlandırınca kasılıyorum ve mutsuz oluyorum..
bana dua ett bende size ediyorum.... :KK16:

benim şartlandırmam şart Artık hiçbişeyim düzenli değil Allah yardımcımız olsun kardeşim

benim şartlandırmam şart Artık hiçbişeyim düzenli değil Allah yardımcımız olsun kardeşim

YA BEN BU MESAJLARA CEVAPLARA BAKMA İŞİNİ BECEREMİYORUM GEÇ GÖRÜYORUM FALAN.. KUSURA BAKMA NETTEN GİRİYOM BİLSİSAYARDAN O YÜZDEN GEÇ YAZIYORUM..
Eğer adetin hep geçikiyorsa ilaçla oluyorsan soğan kürü birebir diyorlar. bence dene ne kaybedersinki bebişini kazanırsın inşaallah :KK16:

YA BEN BU MESAJLARA CEVAPLARA BAKMA İŞİNİ BECEREMİYORUM GEÇ GÖRÜYORUM FALAN.. KUSURA BAKMA NETTEN GİRİYOM BİLSİSAYARDAN O YÜZDEN GEÇ YAZIYORUM..
Eğer adetin hep geçikiyorsa ilaçla oluyorsan soğan kürü birebir diyorlar. bence dene ne kaybedersinki bebişini kazanırsın inşaallah :KK16:

özelden msjını aldım canım amaaa ben cvb veremedim kusura bakma Ben sana öğretirim msj takibini ben yarın olmayabilirim Allaha emanet ol canım

Mrhb havucun bi yarari oluyormu bide cevizin bende gebe kalamiyanlardanim :KK43: bu ay agdetim
Bittikten sonraya yetisebildim
Bal corekotu tarcini kullanmaya ama insallah bi yarari olur bide sicak suyun buharinda durdum.biraz

Mrhb havucun bi yarari oluyormu bide cevizin bende gebe kalamiyanlardanim :KK43: bu ay agdetim
Bittikten sonraya yetisebildim
Bal corekotu tarcini kullanmaya ama insallah bi yarari olur bide sicak suyun buharinda durdum.biraz

bildiğim kadarı ile btç kürüne adetin 2.günü başlanıyor ama inşaallah faydasını görürsün.
Canım inşaallah olur sen hergün sabah kahvaltıdan sonra 2 incir ve cevizini ye,gün içinde 1 havuç ye.
inşaallah problemin yoktur ve en kısa zamanda hamile kalırsın :KK16:
havuç ve inciri özellikle yumurtlama gününde yemeğe gayret et. yumurtanın çatlamasına vesile olur inşaallah...

ben çörek otu kürünü adetimin son günü öğrendim ve o gün başladım faydası olur mu acaba böyle de?

Bu arkadaşa faydası olmuş galiba gebelik çizelgesi yapmış tekrar yine gelsede anlatsa durumu :)) Umut olsaa...

Ben de bu ay uyguladım Bal - Tarçın - Çörekotu kürünü.
Bakalım beklemedeyim.
BAT 7 Aralık.
Ayrıca bu ay doktor tarafından ovulasyon takibim de vardı.
Takip için de doktorum Klomen verdi, ve de Ovitrelle çatlatma iğnesi. (Eşimde de bende de sorun yok bu arada, ama bu ilaçlar takip için rutin olarak veriliyor)
Yani kür ve ilaçları bir arada uyguladım bu ay.
Doktor oluşan yumurtalarımı çok iyi buldu, Klomen az yutmana rağmen çok güzel olmuş yumurtaların dedi, hatta ikiz ihtimali bile var dedi.
Ama çok ümitlenmek de istemiyorum tabi, sonuçta tüp bebek tedavisi görenlerin bile negatif sonuçlanabiliyor.

Bu arada kürün tam tarifini oranlarını paylaşabilirim;

12 silme tatlı kaşığı taze öğütülmüş çörek otu (30 gr.)
10 çay kaşığı toz tarçın
10 yemek kaşığı saf bal

Bu karışımdan her gün 1 yemek kaşığı adetin 2. günü başlanıp 12. güne kadar sabah akşam yenir.

Kaynak: Hamilelikte Çörek Otu - Çörek Otu
Sadece kaynak gösterilerek kopyalanabilir.

çok teşekkürler ayrıntılı bilgi için...

selam kizlar nasilsiniz...bende bu kuru uyguladim/...tabiki adetim bitmisti bir yapayim dedim...sabah aksam bir iki kasik yedim...bende yumurta olusuyor ama zayif...yedim ilacta kullaniyordum adetime 10 gun olmasina ragmen adet oldum...corek otundan mi bilmiyorum...birazdan doktora gidecem bakalim ne diyecek...ins bu ay hayirlisiyla hamis kaliriz...:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

canım bu kür sende de işe yaramış sanırım.. bi geri gelsen bi anlatsan :))

Ben bu ay ameliyat oldum laporoskopi ve histereskopi .. ufak yapışıklıklar vardı polip ve kist vardı alındı.. şansımın arttığını düşünüyorum.. inşallah önümüzdeki ay kür yapıcam .. inşallah olur :KK43: evliliğimde 3. yılım biticek...

bildiğim kadarı ile btç kürüne adetin 2.günü başlanıyor ama inşaallah faydasını görürsün.
Canım inşaallah olur sen hergün sabah kahvaltıdan sonra 2 incir ve cevizini ye,gün içinde 1 havuç ye.
inşaallah problemin yoktur ve en kısa zamanda hamile kalırsın :KK16:
havuç ve inciri özellikle yumurtlama gününde yemeğe gayret et. yumurtanın çatlamasına vesile olur inşaallah...
.

Cnm benim sorunum yumurtalar tembel tiroid ilaci kullaniyorum esimde varikosel vardi ameliyat oldu ama baska doktora gittik am yapmamislar ameliyati tekrarladi varikosel adetlerim hep duzensiz.bakalim rahim film cektirmistim tupler icin acik cikti ama 2mm boyunda etbeni gibi bisey benimsendi asilama icin doktorum histereskopi istedi o olucak bakalim
İns onumuzdeki ay eger ameliyat derlerse 3 ay ara verdikten sonra asilama dedi doktor.

merhaba arkadaşlar .bu ay bende bu kürü yapıyorum ama reglimin 4.cü günü başladım inşallah işe yarar

merhaba canım bu bal saf bal mı olucak marketten aldıklarımız olurmu esım saf olucak dıyo

X