Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

selar coktandir giremeiyorummm hazirelik icindeyim turkiyeyye gidiyorummmm var mi hamis kalanlar allah herkese nasiop etsinn opuytorummm siziEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

Kuzucum ben cokta anlamam ama bu tip belirtiler yasayip hamile olan cok gordum bu formda psikolojik yada baska bisey degilse neden olmasin bat ne zqman

valla cnm regl oldum geldi gecti :) 2 guncuk surdu sadece bat bide bu ay erken geldi 16 sında olmam gerekirken 14 unde oldum kısmet değilmiş hepsi adet belirtisiymiş

Kızlar kotu bı haberim var ben kocamdan bossnmk ıstıyorum.bır suredır cocuk istıyorduk ve bu ay ona hamile olabilecegımı soyledim ve bana git sunun caresıne bak yani aldır dedı.ben boyle bı ınsanla beraberligi daha dusunmuyorum.burada 1bucuk senelik karısı deilde sanki gunluuk bır kıza konusur gbi konustu.sabahtan beri aglıorm morelim bozuldu.bugunde yumurtlama gunum ovilasyon testim pozitif. Az once bukadar laf etmesıne ragmen gelip yanıma beraber olmak ıstedı ve tokat atıp. İttim defol dedim.demekki kısmet degilmıs rabbim bu ınsanla dvm ettiremeyecegımı gorup bır melek vermedı bana.morelim sıfır suanda.

Deli olcam ya bembeyaz süt kesiği gbi akıntım var kasıklarım ağrıyor ve şiştim resmen.bacaklarımdada çekilmeler var adetimede 9 gün var daha adet öncesi hiç böyle olmamıstım var bende bi gariplik hissediyorum ama ne olabilir onu bulamıorm:KK52::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51:

eee hamileymiymişmişsinnnn?

Kızlar kotu bı haberim var ben kocamdan bossnmk ıstıyorum.bır suredır cocuk istıyorduk ve bu ay ona hamile olabilecegımı soyledim ve bana git sunun caresıne bak yani aldır dedı.ben boyle bı ınsanla beraberligi daha dusunmuyorum.burada 1bucuk senelik karısı deilde sanki gunluuk bır kıza konusur gbi konustu.sabahtan beri aglıorm morelim bozuldu.bugunde yumurtlama gunum ovilasyon testim pozitif. Az once bukadar laf etmesıne ragmen gelip yanıma beraber olmak ıstedı ve tokat atıp. İttim defol dedim.demekki kısmet degilmıs rabbim bu ınsanla dvm ettiremeyecegımı gorup bır melek vermedı bana.morelim sıfır suanda.

merhaba canım...seninle daha önce hic yazısmadık...tesdüfen mu mesajını okudum ve cok üzüldüm :KK43: simdi nasılsın ?? İNSALLAH iyisindir İNSALLAH aranızda konusup sorunu halletmissinizdir ?

X