TEMMUZ'da yeni umutlar besliyoruz...

Cikti kuzum 406.2 gecen hafta cuma 8.05 di iyi artmis dedi dr cok şükür rahat bi nefes aldim yinede sali gunu yine cagirdi keseyi gorelim diye

Gozunuz aydin :-) Allah saglikli ve hayirli bir evlat versin size. E tabi tum caba gosteren ailelere de. Insallah bizlerde agustos da guzel haberler veririz :-)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Gozunuz aydin :-) Allah saglikli ve hayirli bir evlat versin size. E tabi tum caba gosteren ailelere de. Insallah bizlerde agustos da guzel haberler veririz :-)

InsAllaaaaah Rabbim tum isteyenlere kariyer en yakin en hayirli zamanda saglikli ve hayirli evlatlar nasip etsin :)

Cikti kuzum 406.2 gecen hafta cuma 8.05 di iyi artmis dedi dr cok şükür rahat bi nefes aldim yinede sali gunu yine cagirdi keseyi gorelim diye

Gozun aydiiinnnn.
Allahim bize de nasip etsin ins. Dua et bnim icindr taze anne adayi :))

Gozun aydiiinnnn.
Allahim bize de nasip etsin ins. Dua et bnim icindr taze anne adayi :))

Aklimdasiniz emin ol ediyorum dun kadir gecesinde yine ettim rabbim kimsenin kucağıni bos birakmasin tum isteyenlere en yakin zamanda hayirlisiyla nasip etsin ins :)

kızlarrrrrrr ben şimdi dün değerime baktırdım ya iki gün sonra gel tekrar bakalım dedi 2ye katlaması gerekiyormuş ben şimdi yarın gidicemde dün saat 13:30 da kan vermiştim yarında aynı saattemi vermem gerekir sabhtan versem bşy olurmu ?

kizlar bisey sorucam.adetim biteli 9gun oldu ovulasyon testine basladim.bugun cift cizgi cikti cok kayu bu kadar erken yumirtlamis olabilirmiyim yoksa hamilemiyim

Erken yumurtlamis olabilirsin canim. Adet tarihi ve yumurtlama tarihi ayni olan insanlar biliyrm. Onun icin bu zamani hemen degerlendir :)

Tabiiki et belki birden fazla yum.varsa kacirma firsati

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

bi de testte aksam en gec 10 da yapin falan gibi bisey yaziyodu ve hergun ayni saatte yapilacak diyodu.ben isim nedeniyle 11:30 gibu yaptim gece bi sorun olurmu sizce?

X