Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

hatırlıyom bunları hep okumuştum:)sonucu mutluluk olursa tüm sıkıntılar misafirdir inşallah ne güzel olur bakalım Allah büyük inşallah böyle olur......
inşallah canım önceden eşim nie dert ediosun hemen olur daha ne kadar oldu falan dıodu şimdi oda olsun artık dio bugün bi aktarla görüşmüş bi karışım hazırlıolarmış onu konuşuoduk biraz önce akşm çıknca gtcz baklm

inşallah canım önceden eşim nie dert ediosun hemen olur daha ne kadar oldu falan dıodu şimdi oda olsun artık dio bugün bi aktarla görüşmüş bi karışım hazırlıolarmış onu konuşuoduk biraz önce akşm çıknca gtcz baklm
cnm bende doktoru araştırıyorum kısırlıkla ilgili gözükmüyo umarım yardımcı olur neyse bir adım atalım da hayırlısı belki iyi olur sonu.....karışım ikinizmi kullanacaksınız?

cnm bende doktoru araştırıyorum kısırlıkla ilgili gözükmüyo umarım yardımcı olur neyse bir adım atalım da hayırlısı belki iyi olur sonu.....karışım ikinizmi kullanacaksınız?
polikistik over war ya bende bunun içinmiş karışm adam demiş pkosu olupta bu karışımı kullannlar hep cocuk sahıbı oldu umut işte eşimede demiş sanada hazırlayalım bi karışım kullanın demiş işte bakalım inş olur

polikistik over war ya bende bunun içinmiş karışm adam demiş pkosu olupta bu karışımı kullannlar hep cocuk sahıbı oldu umut işte eşimede demiş sanada hazırlayalım bi karışım kullanın demiş işte bakalım inş olur
hadi hayırlısı olsun cnm net bişey öğrenmeden kullanma ama durumun netleşsin bence.........

kızlar doktorum bide hsg istedi ama kağıda bide not düşmüş.
collum tenaculumile çekilerek hsg yapılcak demiş:confused:
anaaammm yine paçalarım tutuşcak galiba:eek:

Offf bu yeni uygulamayı hiç beğenmedim telden girince kasıyor sürekli. Daha önce hiç böyle olmuyordu. Neyse buarada rahmimde bulunan Polip alındı. Bu ay bi çalışma olmayacak.eylulun ilk haftası gorumcemin düğünü için memlekete gideceğiz. Artık geldikten sonra ovulasyon testi ve preseed kullanacağız. Sonra tam gaz calismaya devam. Bu arada doktorum e vitamini verdi eşim ve ben hergün 1 tane yiyoruz.

Son düzenleme:
çektirmedim cnm ama sanırım vakuma dayandıysam biraz zor oldu ama doktor bi seferde halletti onada dayanırım gibi geliyo. şu çekme işlemi beni tedirgin ediyo sanırım vakum sırasındada yapıldı bu işlem
cnm içine tıpkı alttan muayenedeki aparata benzer bişeyle jel enjekte ediyorlar basınçtan dolayı biraz kasıklarında ağrı oluşur ama azcıııkk hayırlısı inşallah iyi sonuç alınır...

X