Bal-rekotu-Tarn mucizesi

canım bence karıştırma..bi ay birini diğer ay birini kullann..ağır gelir sonra hepsiiii

kızlar soğan suyu içiyorum o kür bi bisin denicem ayın 16sında kürüm bitiyor ve o günlerde adet olmam lazım olunca başlamak istiyorum şimdi banada anlatırsanız bu kürü acaba bende uygulayayım.

kızlar soğan suyu içiyorum o kür bi bisin denicem ayın 16sında kürüm bitiyor ve o günlerde adet olmam lazım olunca başlamak istiyorum şimdi banada anlatırsanız bu kürü acaba bende uygulayayım.

Adetin 2. günü başlayıp 12. günü bitiriyorsun.
2 kaşık bal 1 kaşık toz tarçın bir kaşık öğütülmüş çörekotunu karıştır macun kıvamında
ben bu ölçüyü sabah yapıp, sabah-akşam yiyorum bitiyo ertesi gün bidaha yapıyorum.
sabah aç karna 1 kaşık , akşam 1 kaşık yiyiyorsun.
yanlışım varsa düzeltin kızlar.

daisy cnm çok teşekkür ederim biliyorum fazla soruyorum ama bal çiçek balımı çambalımı hangi marka kullanıyosunuz bide çörekotlarını nerde öğütüyosunuz

daisy cnm çok teşekkür ederim biliyorum fazla soruyorum ama bal çiçek balımı çambalımı hangi marka kullanıyosunuz bide çörekotlarını nerde öğütüyosunuz

rica ederim ne demek.birbirimize yardımcı olmak için burdayız.
sanırım hangi bal olduğu farketmiyo.marketten aldığın süzme bal olabilir.çörekotunu bana öğütülmüş olarak annem alıverdi.aktardanmı baharatçıdanmı aldı bilmiyorum ama aldığı yerde öğüttürmüş.ben onu öğrenir tekrar yazarım.ama evde çörekotun varsa kendin havanda döğüp ezebilirsin ben 1-2 gün öyle yaptım yedim.

belkide taze olarak dövüp yemek dha etki yapar belkide dövülmüş almak belkide bir zaman sonra etkisini kaybettirir.

ayrıyeten bu bal tarçın çörek otunu sadece kadın hastalığı için değil gaz sorunu yaşayanlarda kullanınca gaz filan kalmıyomuş bir siteden okudum iki günde bir sabahları 1 kaşık bu karışımdan yeniyomuş

selam kızlar.hamile olduğumu 3 gün önce öğrendim :CüvCüv: ve çok mutluyum.bu ay bu karışım sayesinde hamile kaldım bende.adetimin 2.günü yemeye başladım.süzme bal kullandım.çörek otunu kendim tabakta ezebildiğim kadar ezdim çoğunuda dişlerimin arasında ezerek yedim.inanıyorumki bu ay hamile kalmamda bana çok yardımcı oldu.zaten çörek otu ile ilgili bir çok hadis-i şerif duydum.oyüzden inanarak ve yemeden önce allaha dua ederek yiyin arkadaşlar.hepinizden önümüzdeki ay müjdeli haberler bekliyorum.

kızlar ben çörekotunu ezmiyorumm..ezdiğimde havanda yağı kalıyoo..dişlerimle öğütüyorum bendeezemuszemus

canımm hayırlı olsunn..:lepi: darısı başımızaa:Saruboceq:

çok sevindim .tebrik ederim.Allah sağlıklı bi şekilde kavuşmayı nasip etsin inşallah.
Darısı başımıza inşallah.bizde en kısa zamanda böyle güzel haberler verelim.bizim için dua et hamişlerin duası kabul olur.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

tebrik ederim arkadaşımalkisalkisalkis Allah kucağına alıp sağ salim büyütmeni nasip etsin bende eğer bu ay hamiş olmazsam deneyecem bu kürü klomen kullandım sonuca çok az kaldı olmazsa bu kür alternatif olduğu için yılmadan yine yeniden diyeceğim..:dance: not: merak ettim bu kür sayesinde kaç kişi hamile kaldı acaba:uhm:

Kızlar bende aynen bu kürü uyguladım içine birde polen ekledim, uyguladığım ilk ay hamile kaldım ama düşük oldu:sinifsinif: bence deneyin derim, kaybetcek bişey yok ....

çok çok sevindim cnm allah devamınıda getirtmeyi nasip eylesin inş pazartesi soğan suyu kürüm ilk aşaması bitiyor ve bittikten sonra inş adet olurum ve bendebaşlıcam sonrada çalışmalara başlıcam havalarda ısındı artık ondan sonracığımada orduya gidicem tatile annem babamda gelecek memleket ziyareti yapıcaz orda inş hamile olduğumuda orda onlara söleyip onları mutlu ederim yaprak dökümündeki fikret gibi

:Saruboceq:
inşallah canım ya.bende hayırlısıyla hamile kalıp işten bir an önce çıkmak istiyorum.en çokta bu haberi eşime ve aillelerimize vermeyi.Allah'ım nolur nasip et Yarabbim..

sumifer canım tebrik ederim darısı başımıza
kızlar ben 4. gün başladım bugün 14. gün bırakıyorum artık yemeyi tahminen yumurtam ne zaman çatlar acaba yani kür bittikten kaç gün sonra pelincim sen daha iyi biliyosundur yapmışsın ya canım

canım ben 15. gün yemeyi bırakıyodum..yumurtam 17. 19. yada 21. gün çatlıyo..yani her ay değişiyo..inşallah yumoşların çatır çatır çatlar bol bol çalışırsın hayırlı haberlerini alırızz:Saruboceq:

mesela diyelimki hamile kalıdk en erken nezaman belli olur çünkü diğer soğan kürüme başlamam gerekecek ve bilmeden hamile kalıp soğanı yapmak istemiyorum hamilelikrte olmaz ya

yani kanda 1 günlük bile olsa hamilelik çıkar diye biliyorum ama doğrumu acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…