Balayı için Önerebileceğiniz Oteller (Akdeniz Hariç)

gloriauuu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2014
21
3
Merhaba iyi akşamlaar, temmuzda düğünüm var ve balayı için aklımda bir yer yok. :110: Antalyada yaşadığım için de bu bölgeden istemiyorum. Tavsiyenizi ve fikrinizi bilmek isterimmHoppa

benim de temmuzda düğünüm karar veremedim.fiyatlarda bir hayli yükseldi ben normalde yurt dışı istiyordum ama malesef olmayacak:KK43: fikirleriniz olursa benim de ihtiyacım var.

Merhaba iyi akşamlaar, temmuzda düğünüm var ve balayı için aklımda bir yer yok. :110: Antalyada yaşadığım için de bu bölgeden istemiyorum. Tavsiyenizi ve fikrinizi bilmek isterimmHoppa
Kapadokyaya gitmiştik biz 2013 eylülde. Harika harika bir tatildi :KK36:

İnceledim sitesini. Hiç böyle bir tatil aklımda yoktu. Rahat oluyor mu orman içinde kalınan yerler arasında diğer yer çok uzak mı?
Diğer yer çok uzak mı sorunuzu anlayamadım. Yani rahatlık kişiye göre değişir. Rahatlıktan kastınızın ne olduğuna göre. Mesela ormanın içinde sinema geceleri var, elinizde fenerle gidiyorsunuz açık hava sineması, patlamış mısırlar filan. Dedim ya tam kafa dinlemelik. 😊

Diğer yer çok uzak mı sorunuzu anlayamadım. Yani rahatlık kişiye göre değişir. Rahatlıktan kastınızın ne olduğuna göre. Mesela ormanın içinde sinema geceleri var, elinizde fenerle gidiyorsunuz açık hava sineması, patlamış mısırlar filan. Dedim ya tam kafa dinlemelik. 😊
Otel tipi tatile alışmışız onu arıyoruz. Bu da değişik bir tecrübe olabilir. ☺️ Yemeği kendimiz mi yapıyoruz burada?

X