Balgam ve boğaz hırıltısı için

kxixnalxixperi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2007
28
0
39
boğazımda balgam oluşuyor ve sürekli bi hırıltı...ayrıca kuru öksürük...kaç defa doktora gittim. ama hiçbir faydasını görmedim.:1no2: hala balgam...hala hırıltı...hala kuru öksürük...geceleri rahatsız ediyor. tramvayda, özellikle toplulukta rahatsız oluyorum. benden başka gürültü çıkaran yoksenağlama n'olur bi formül verin artık bundan kurtulmak istiyorum.

kxixnalxixperi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2007
28
0
39
kızlar hepinize teker teker teşekkür ederim. inşallah bayramdan önce kurtulucam bu rahatsız edici durumdan. sağolasınız.

berils

Guru
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2007
175
1
kınalıperi merhaba
çörekotunu hafif kavurup öğütüyorsun bal ve saf zeytinyağı ile karıştırıp sabah ve gece yatmadan önce bir tatlı kaşığı yiyorsun
eşimde denedik hala kullanıyor çok faydasını gördü
ayrıca ebegömecide etkili oluyor

kxixnalxixperi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2007
28
0
39
kınalıperi merhaba
çörekotunu hafif kavurup öğütüyorsun bal ve saf zeytinyağı ile karıştırıp sabah ve gece yatmadan önce bir tatlı kaşığı yiyorsun
eşimde denedik hala kullanıyor çok faydasını gördü
ayrıca ebegömecide etkili oluyor

teşekkür ederim canım. sizlerden edindiğim bilgilerle daha sağlıklı olucam inşallah.:dance:

amore2

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2007
72
0
47
toz zencefil ve balı karıştırıp macun haline getirip,günde 3 kere bir tatlı kaşığı yut canım.geçmiş olsun

sifaci

Guru
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2007
418
29
zencefılı macun yapıp günde 3kere yiyeilirsin ayrıca meyan kökü balgama cok iyi gelen bir bitkidir bunuda kullanailirsin

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1162 gün geçti.

sifaci

Guru
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2007
418
29
zencefılle balı karıstırıp yıyebılırsın bırde meyan kökü balgama cok ıyı gelır tavsıye ederım

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1162 gün geçti.

hesna78

Guru
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2007
29
1
arkadaşım bende diyorumki keçiboynuzu pekmezi al çok faydalı yiyebilirsen sabah aç karnına 2 çorba kaşığı yut,benimde sürekli bitmeyen bir geniz akıntım ve sürekli boğazımda balgam varmış hissi ve yutkunmamı bile zorluyordu ve hırıltı yapıyordu,gittim aktardan bu pekmezi aşdım şimdi çok şükür rahatım,şifa diliyoruma.s.