Yatak Odası Dekorasyonu Balhatun yatak odasına kavuştu :)

bal_hatun

Meleğimi Sen Koru Rabbim <3
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2012
1.733
429
Avangard modellerden gözünü alamayan ben babişkonun beğenmesi üzerine işte bunu aldım :KK16: Her türlü yoruma açığım...

$ada yatak odasý.jpg

$yatakodasý lamba.jpg

$IMG-20140413-WA0024[1].jpg

$IMG-20140413-WA0022[1].jpg

Çok kibarmış gül güle kullanın:KK16: ben de bu tarz modellere bakıyorum, nişanlım beğenmiyor diğerlerini...
Rengi katalog fotoğrafında beyaz ama seninki krem gibi çok kibar...
Bu arada burda yok isor :KK50:

Çok kibarmış gül güle kullanın:KK16: ben de bu tarz modellere bakıyorum, nişanlım beğenmiyor diğerlerini...
Rengi katalog fotoğrafında beyaz ama seninki krem gibi çok kibar...
Bu arada burda yok isor :KK50:

Canım ne kadar güvenirsiniz bilemem ama mesela bir gün gezmeye filan gelin eğer İstanbula veya Ankaraya yakınsanız beğenin ücretsiz kargoluyorlar.

Canım ne kadar güvenirsiniz bilemem ama mesela bir gün gezmeye filan gelin eğer İstanbula veya Ankaraya yakınsanız beğenin ücretsiz kargoluyorlar.

Yakın olsaydık keşke ama ikimiz de doğuda görev yapıyoruz canım...
Kurulumu filan da yapıyorlar mıdır ki:KK31:
Vivenseden beğendik biz de ama onu da görme imkanımız yok o yüzden alamıyoruz:KK50:
Bellona, istikbal filan var onlar da çok çok pahalı:KK50:

Yakın olsaydık keşke ama ikimiz de doğuda görev yapıyoruz canım...
Kurulumu filan da yapıyorlar mıdır ki:KK31:
Vivenseden beğendik biz de ama onu da görme imkanımız yok o yüzden alamıyoruz:KK50:
Bellona, istikbal filan var onlar da çok çok pahalı:KK50:

Çok pahalı ya. dayımın oğlu mobilyacı o dedi ki şikayet var sitesine gir bak bellonadan istikbalden de bir sürü şikayet var tamamen etiket parası.onların yatak ve bazası çok iyimiş.

Çok pahalı ya. dayımın oğlu mobilyacı o dedi ki şikayet var sitesine gir bak bellonadan istikbalden de bir sürü şikayet var tamamen etiket parası.onların yatak ve bazası çok iyimiş.

Evet bu işler biraz da şans işi galiba:KK31: Dediğin gibi isme parayı alıyorlar bi güzel :KK31:

Son düzenleme:
canım gule gule kullan çok guzelmiş... bizde isor mobilyaya bakıyoruz nişanlımın abisi isor mobilya muhasebe muduru ek bi indirimim olur dedi.. benimde beğendiğim modellerden bu:KK66: fiyatı ne kadar acaba sitede 3 bin civarı sanırım:KK66:

canım gule gule kullan çok guzelmiş... bizde isor mobilyaya bakıyoruz nişanlımın abisi isor mobilya muhasebe muduru ek bi indirimim olur dedi.. benimde beğendiğim modellerden bu:KK66: fiyatı ne kadar acaba sitede 3 bin civarı sanırım:KK66:

evet canım :) valla benim hoşuma gitti bakalım :)

X