Gelinlik Modelleri Balık gelinlik yardım

Haritas

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2013
537
166
Merhaba kızlar ben 1.70 boyundayım 57kiloyum sizce bana balık gelinlik yakışırmı? Kabarıkta denedim balıkta ,hiç balık gelinlik düşünmememe ragmen çok yakıştırdım kendime sanırım balık gelinlik alacağım kahverengi saçlıyım kumralım duvak saç gelin çiçeği rengi tavsiyeleriniz varsa yazarsanız çok sevinirim yada beğendiğiniz balık gelinlik modelleri.:18:

$image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg
Merhaba kızlar ben 1.70 boyundayım 57kiloyum sizce bana balık gelinlik yakışırmı? Kabarıkta denedim balıkta ,hiç balık gelinlik düşünmememe ragmen çok yakıştırdım kendime sanırım balık gelinlik alacağım kahverengi saçlıyım kumralım duvak saç gelin çiçeği rengi tavsiyeleriniz varsa yazarsanız çok sevinirim yada beğendiğiniz balık gelinlik modelleri.:18:

Kızlar bunlarda benim beğendiğim tarzlar fikir olur sizede:)

Kesnlikle balık giymelisin. Ben 1.65im ve tutturdum balık diye. O boyu ziyan etme:)

Sağol canım ya valla Allah razı olsun üzülmüştüm bir ben mi balık gelinlik giymeyi düşünüyorum diye sonunda benim kafadan birini buldum ,kilon kaç canım boyu topukla kurtarırız ya:KK1:

benim boyum da 1.67 ve balık giyicem düğünümde

Sağol canım ya valla Allah razı olsun üzülmüştüm bir ben mi balık gelinlik giymeyi düşünüyorum diye sonunda benim kafadan birini buldum ,kilon kaç canım boyu topukla kurtarırız ya:KK1:

Kimseye kulak asma vala hevesin neyse giy gelin sensin. Ben ilk kaynanamla gelinlikçi gezdim gelinliği diken kız beni çileden çıkardı neymiş boyum kısaymış da kaldıramazmışım da onun boyu kadar olsaymış olurmuş da vazgeçeyimmiş. Ben burda gelinlik filan diktirmem dedim kendi annemle geziyorum şimdi ve herkes çok yakıştırdı güzelde oldu. Kilom 54tü ama bu ara nikah yüzünden kilo vermişim sanırım 52 olmuşumdur. E giyeriz 10cm topuklu platform tamamdır:)

Kimseye kulak asma vala hevesin neyse giy gelin sensin. Ben ilk kaynanamla gelinlikçi gezdim gelinliği diken kız beni çileden çıkardı neymiş boyum kısaymış da kaldıramazmışım da onun boyu kadar olsaymış olurmuş da vazgeçeyimmiş. Ben burda gelinlik filan diktirmem dedim kendi annemle geziyorum şimdi ve herkes çok yakıştırdı güzelde oldu. Kilom 54tü ama bu ara nikah yüzünden kilo vermişim sanırım 52 olmuşumdur. E giyeriz 10cm topuklu platform tamamdır:)

Bir de kaynananın yanında nı dedi bunu densiz bnmde kilom 57 bende 52 olabilsem dahada bir yakışır inş.sende topukla tamamsın sallama o kızı.Hevesime heves kattın giyeceğim inş:):KK16:

Çok güzelmiş nereden ve ne kadara aldığını sorabilir miyim

canım bu gelinlik vakkonun pronovias kataloğundan kendi fiyatı 8 bin. Ben İzmir'den vivien angel dan kalıpçısı akrabamız olduğu için 3 bine diktirdim ve tıpa tıp aynısı oldu. Mükemmel bi gelinlik.

Evet arkadaşlar ben de bu gelinliğe bayıldım diktiriyorum şuan inş.bana da bu kadar yakışır

Hayirrrrrrrr yapma bekle beni gonderiyorum , cok abartili bence
Canım evlendim ve dediğim gelinliği giydim çok güzel oldu hemde resim de ekledim Senin attığın gelinlikte güzel ama fazla sade geldi oda bana çok şükür içime sinen gelinliği giydim diktirdim ve süper oldu fikir için yine de teşekkürler☺

Eklentiler

• IMG_1409.JPG
    IMG_1409.JPG
    55,3 KB · Görüntüleme: 88
Öncelikle hayırlı olsun.
Düğünü nerede yapmayı planlıyorsunuz?
Düğün oldu yakında 2 yılımız olacak istanbulda figaro düğün salonunda oldu çok güzel bir salon herkese tavsiye ederim yürüme yolu kamera çekimi oyun alanında kolon olmayışı tavan yüksekliği herşeyiyle çok güzeldi düğünüm resim de gönderdim canım gelinliğim yukarıdaki yorumda ekli bakabilirsin☺

X