Balıkesir?

Elizan karar senin kararın ama şunu unutma artık kocan senin isteğine hiçbir şekilde değer vermeyecek. İstediğim başka bir şeyi yapmazsa boşanırım demişsin ya kendini kandırıyorsun bence. Çocuğu bahane edip yine boşanamayacaksın. Eşin ailesinin yanına tayin isterse yine gideceksin. Kendisi gitseymiş Balıkesir'e haftasonları gelip gitseymiş bir süre. En azından baban düzenlene kadar. Adam sana verdiği sözden bir kere caymış zaten. Yine cayacak. Eşim her istediğimi yapıyor diye devam edecek huylarına. Ben yine de gitme diyorum. Allahaşkına sana değer vermeyen, ailene değer vermeyen adamla işin ne? Çocuğu senin kadar düşünse zaten boşanmayı göze alıp tayini istemez. Adam seni yok sayıyor resmen.

Merhaba kızlar. Eşim Balıkesir'e tayinini istedi rızam dışında. Bana dert olan kısmı bu tam olarak. İstanbul'dayız bu arada. Aılem akrabalarım her seyım burada :KK43:

Bende barı kendı çevremi kendim tayin etmek istiyorum. Hıcbır fıkrım yok orası ıle ılgılı. Merkeze uzak olmayan ilçelerde oturmak durumundayız. Bebeğimiz olduğu için nezih bir semt olmalı. Orada yaşamış ve hali hazırda yaşayan arkadaslar, nereleri önerirsiniz? Nasıl bir yer Balıkesir? Lütfen içimi rahatlatacak seyler soyleyın ;(
ben ne yaparım, nasıl yaparım, gidemem diyenleri anlamıyorum?? akrabanlarından ayrılmak istemiyorsan boşan! yada evlenmeseydin.
istanbuldan 15 gun içinde karar verip fethiyenin bir köyüne yerleştik. 6 yıl olacak. tanıdıgım 1 kişi bile yoktu. hala da cok haşır neşir olmam tanıdıklarımla. az ve öz bir ilişki içindeyim
balıkesir bandırma tarafından ist. feribot gidilir. mesafede cok uzun degil. bursaya gidersin izmire gidersin. balıkesir ucuzdur, modern dir. şehri güzeldir. herkes türkçe konuşur. sıkıntı yok yanni..

ben ne yaparım, nasıl yaparım, gidemem diyenleri anlamıyorum?? akrabanlarından ayrılmak istemiyorsan boşan! yada evlenmeseydin.
istanbuldan 15 gun içinde karar verip fethiyenin bir köyüne yerleştik. 6 yıl olacak. tanıdıgım 1 kişi bile yoktu. hala da cok haşır neşir olmam tanıdıklarımla. az ve öz bir ilişki içindeyim
balıkesir bandırma tarafından ist. feribot gidilir. mesafede cok uzun degil. bursaya gidersin izmire gidersin. balıkesir ucuzdur, modern dir. şehri güzeldir. herkes türkçe konuşur. sıkıntı yok yanni..
Akrabadan ziyade aile hanımefendi. Önceki konularımı bilmiyorsunuz. Babam kanser 2. Kere nüksetti. Annem iltihaplı eklem romatizması hastalığına yakalandı. Tek kız ve en buyuk evlat olarak bana ıhtıyaçları var. Torunları da moral oluyor ona. Yanı oyle ha deyınce sızın gibi 15 günde karar vermek konusunda elımı kolumu Bağlayan nedenlerim var......

Akrabadan ziyade aile hanımefendi. Önceki konularımı bilmiyorsunuz. Babam kanser 2. Kere nüksetti. Annem iltihaplı eklem romatizması hastalığına yakalandı. Tek kız ve en buyuk evlat olarak bana ıhtıyaçları var. Torunları da moral oluyor ona. Yanı oyle ha deyınce sızın gibi 15 günde karar vermek konusunda elımı kolumu Bağlayan nedenlerim var......
üzüldüm ama gene de ben hıc dusunmeden giderdim. hatta daha iyi yasasınlar dıye ailemıde yakınıma almayı ısterdım.

Yine de gidiyorsun..

X