Bana akıl verir misiniz lütfen ne yapmalıyım?

misscaddi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2012
12
3
Bu da zaten adamın manupulatif ve bencil biri olduğunu gösterir. Yani senin belirsizlige düşmen.
Duygusal yaratıklarız🤦🏻‍♀️ Duygularım arttıkça , sahiplendikçe paniklemeye başlıyorum. Net olan tarafın gitmesi gerekiyor kesinlikle bu durumlarda. O da net olsa giderdi diye düşünüyorum ama böyle de bir sonuca varmayacak gibi.

misscaddi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2012
12
3
Çok iyi biri de olabilir, gerçekten yorgun da olabilir veya sizi istemiyor da olabilir ama bence her durumda siz kalmayın gidin çünkü 6 ayda az zaman değil bir şeyler yoluna girmiş olurdu. Ama sizin ilişkide bir şey yolunda değil. Bence kalmayın.
Teşekkür ederim yorumunuz için. Zamanla güç buldukça ve o değişmedikçe kalmamayı tercih edicem sanırım..

lila6

13.07.2020
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2020
1.186
2.351
Birbirimizin yaralarını sardık benzer yaralarımız var diyorsunuz sizinki dert ortaklığı olmuş aşık da değilmiş diyorsunuz. Ya takılmış ya aşık olmuş ise sizle ne olmuş orayı anlamadım. Bana çok sağlıklı bir ilişki gibi gelmiyor çünkü gerçek sevgi ya da aşkta insanın gözü dağlar kadar dert olsa görmüyor değil ki geçmişe hayıflanmayı tercih etsin. Sanki yapacak daha iyi birşey olmadığından birarada gibisiniz.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 168 gün geçti.

Less-is-More

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2018
5.584
15.638
32
Onunla mi daha mutlusunuz yoksa onsuz mu? Bunu iyi tespit edin. Bence mutlu degilsiniz cunku belirsizlikler her zaman mutsuzluk getirir. Tercih sizin tabi ama bence asik olmak ve karsilik bulmak herkesin hakki. Siz bu hakkinizi elinizin tersiyle itip adamin keyfini bekliyorsunuz resmen. Yazik etmeyin kendinize.

Tutunamayanlar777

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2018
412
865
Ben inandım adam dürüsttür iyi biridir ama şu an duygusal olarak boşlukta o nedenle yanınızda, siz güvenilir limansınız. O dürüstlük de ileride onun savunması olacak. Bir gün birine aşık olacak ve diyecek ki ama ben en başta söylemiştim aşık değilim diye, ben hep dürüsttüm deyip gidecek ve siz de haklı deyip kendinizi suçlayacaksınız.
O yüzden kendiniz için geri çekilin, olacağı varsa siz geri çekilince o aşık olabilir size yada biter gider. Böyle devam ederseniz ileride üzüleceksiniz. Bence geri çekilin ben de aşık olunmadan Sevilmeden ilişki yaşamak istemiyorum deyin, soğuk olun. Sonra seyredin sizin için hangisi iyiyse o tarafa gider zaten olaylar.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 783 gün geçti.

misscaddi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2012
12
3
Birbirimizin yaralarını sardık benzer yaralarımız var diyorsunuz sizinki dert ortaklığı olmuş aşık da değilmiş diyorsunuz. Ya takılmış ya aşık olmuş ise sizle ne olmuş orayı anlamadım. Bana çok sağlıklı bir ilişki gibi gelmiyor çünkü gerçek sevgi ya da aşkta insanın gözü dağlar kadar dert olsa görmüyor değil ki geçmişe hayıflanmayı tercih etsin. Sanki yapacak daha iyi birşey olmadığından birarada gibisiniz.
Hoşlantıyla başladık yani benzer yaralarımız ilişkilerden değil, geçmişten, aileden , insanlardan.. tabii ki biraz dert ortaklığı gibi de oldu. Birbirimizi her daim iyi hissettiren olduk karşılıklı. Benimle olan şey onun için mantıkla sevgi arasında gidip geliyor bence. Aşk değil tabii ki. Ben aşktan çok birini zamanla çok sevmekten yanayım. Her şeyinle mükemmelsin fakat mantığım fren yapmamı sağlıyor diyor. Her şeyden önce biz sanırım çokta iyi arkadaş olduk onunla o yüzden iki tarafta bırakamıyor
Birbirimizin yaralarını sardık benzer yaralarımız var diyorsunuz sizinki dert ortaklığı olmuş aşık da değilmiş diyorsunuz. Ya takılmış ya aşık olmuş ise sizle ne olmuş orayı anlamadım. Bana çok sağlıklı bir ilişki gibi gelmiyor çünkü gerçek sevgi ya da aşkta insanın gözü dağlar kadar dert olsa görmüyor değil ki geçmişe hayıflanmayı tercih etsin. Sanki yapacak daha iyi birşey

misscaddi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2012
12
3
Onunla mi daha mutlusunuz yoksa onsuz mu? Bunu iyi tespit edin. Bence mutlu degilsiniz cunku belirsizlikler her zaman mutsuzluk getirir. Tercih sizin tabi ama bence asik olmak ve karsilik bulmak herkesin hakki. Siz bu hakkinizi elinizin tersiyle itip adamin keyfini bekliyorsunuz resmen. Yazik etmeyin kendinize.
Şuan biraz kötü bir dönemden geçiyorum ailemden birinin hasta olduğunu öğrendik yakın zamanda. Kesinlike bu dönemimde kaçış yerim, her şeyden uzaklaşabildiğim benim için o var. Ve yanında mutluyum. Bilmiyorum niye böyleyim anlamıyorum onunlayken içim çok rahat oluyor. Normalde bu kadar belirsizken benim delirmem gerekirdi önceki tecrübelerime göre...

misscaddi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2012
12
3
Ben inandım adam dürüsttür iyi biridir ama şu an duygusal olarak boşlukta o nedenle yanınızda, siz güvenilir limansınız. O dürüstlük de ileride onun savunması olacak. Bir gün birine aşık olacak ve diyecek ki ama ben en başta söylemiştim aşık değilim diye, ben hep dürüsttüm deyip gidecek ve siz de haklı deyip kendinizi suçlayacaksınız.
O yüzden kendiniz için geri çekilin, olacağı varsa siz geri çekilince o aşık olabilir size yada biter gider. Böyle devam ederseniz ileride üzüleceksiniz. Bence geri çekilin ben de aşık olunmadan Sevilmeden ilişki yaşamak istemiyorum deyin, soğuk olun. Sonra seyredin sizin için hangisi iyiyse o tarafa gider zaten olaylar.
Umarım dediğiniz gibi olmaz sonu😔

misscaddi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2012
12
3
nasıl bir mantık kuruyor peki?
Ona 6 aydır çok iyi geldiğimi, destek olduğumu, evini güzelleştirdiğimi söylüyor. Bana saygı duyduğunu ve oldukça sevdiğini ama yorgun olduğunu full adayarak birine kendisini vermenin onun için mümkün olmadığını söylüyor. Ama gitmemin onun için çok kötü olduğundan da bahsediyor. Mantığın balıklama dalmasını engellediğini zaten zamanında bunu yaptığını sonucunun kötü olduğunu söylüyor. Yani bu çocuk için kimse de bi halt yapmamış bu arada. Hep o insanlar için bir şeylere çabalamış. Bu yüzden de gidemiyorum sanırım

Needingvisa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2020
1.293
5.106
Ben de boşandım. Arkamda gerçekten yıkık bir adam bıraktım. 1- 1.5 senede kimse toparlanamaz. Nerdeyse 1 yıl olacak hala haberini alıyorum değişen birşey yok. Aşk ne kadar büyükse yıkımı da o kadar büyük oluyor. Boşanmayı ben istemiştim ben bile henüz bir ilişkiye hazır hissetmiyorum. Benim zamanım bol ve değersiz beklerim diyorsanız tabi ki devam edin. Ama kimsenin yara bandı, terapisti olmayın. Ama başkasına aşık olduğu an sizi gözünün görmeyeceğini bilin.

raava

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2011
2.198
6.542
Bende yaşadıklarımdan dolayı yorgun, enkaz halinde bir insanım- aşk hayatı hariç- terapi alıyorum. Bunun çaresi birini olur mu olmaz mı diye boşlukta bırakmak değil bir uzmana gidip iyi olmaya çalışmaktır. Kendi iyi olmayan adam size iyi gelmez, uğraşmaya değmez inanın. Zamanınıza, emeğinize yazık.