Bana bi akil verin lutfen dayanamiyorum artik.

Ezdirmiyorum o yarım yamalak yuvayı evlatlarıma bende yaşatmak istemiyorum sadece

Numaranızı değiştirin ve görüşmeyin. Neden görüşüyorsunuz ki? Çok düşkünse, yavrularına sahip çıksaydı? Yapmayın Allah aşkına... Görüşmeyin. Emin olun o zaman kıymete de binersiniz. Ama siz yine de dönmeyin. Yazık gençliğinize...

Dedim engelliycem seni bak gör napiyorum ortalığı birbirine katmıyor muyum deri bilmiyorum her şey iyice çıkmaza sokuyo

Tamam işte çalışıyorsanız mis gibi kurarsınız hayatınızı, anneanne bir süre idare edilir, çocuklar biraz toparlansın yolunuza bakarsınız, eşiniz gibi bir adamı çekmekten daha evladır anneanne, biraz sabırlı olun ve bu adama boyun eğmeyin, şiddet uygulayan bir adamdan ne baba ne de eş olmaz

Ortada yuva mı var ?
Böyle leş bir ailede büyütmeyin bebeklerinizi.
Anladığım kadarıyla teyzeniz size destek oluyor. Tutun kendinize 1+1 ev teyzeniz baksın bebeklerinize siz çalışın , boşayın o basiretsiz kocanızı da .

Annem başka bir adamla evlenmiş sonra şimdi 2 çocuğu varmış keske arasam gelse belki yaralarımı sarar Bi kişiye ya çok değil bir kişiye ihtiyacım var kocama haddini bildiren kimse yok bari yanımda olabilcek bir kişiye ömür gerçekten yapayalnız gecmiyo kalbimi sanki sıkıp sıkıp bırakıyorlar öylesine derinden aciyo ki

Kesinlikle çok haklısınız. Doğru söylüyorsunuz şiddet Bi sefer başladıysa devamı gelir dayımı çağırıp adam akıllı konuşup bu işi bitirmem lazım artık

Haklisin aslında kaybetcek neyim var ki düzelecek dedikçe hersey çıkmaza giriyo yada niye ben düzeltiyorum düzeltmesi gereken o değil mi zaten ilk boşanan aile çocuklarımın ailesi olmayacak sonucra ama işte Allah ıslah etsin valla bu hale getirdi ya bizi

Çok üzüldüm umarım rahata kavuşursunuz kolaylıkla ama annenizi aramayın bence, çünkü o sizin yaranızı sarmaz, anca yeni bir yara açılır. Tabii ayrıntı bilmiyorum, yazdığınız kadarıyla yorumluyorum, yanlış yönlendirmek istemem ama, sizi terketmiş, anneannenizin yanında olmanıza rağmen gelmemiş. Gelebilirdi oysa. Hadi babanızla kalmış olsanız göstermedi diye düşünülürdü. Kendi annesini kardeşini bile görmemiş. Arasanız yine yüz üstü bırakır bir kez daha kırılırsınız. Eşinize de akıl fikir merhamet diliyorum, neden bu kadar değişti anlamadım. Kendi ayaklarınız üstünde durun. Huzursuz bir ortamda yaşamaktansa anneleriyle mutlu yaşasın bebekleriniz.

babalarından ayrı büyümelerine sebep olmak istemiyorum
Pardon ama babaları annelerine sevgi ve saygı dolu mu? Sevecen bir baba mı?
Tam tersi, şiddet uygulayan ve ruh hastası bir babanın yanında büyürlerse çok çok yazık olur lütfen aklınızı başınıza alınız.

Lütfen bosanin gidin boyle bir babayla buyuyeceklerine sen buyutursun bu nasil biseydir ya Allah yardimcin olsun Lütfen kendine bunu yapma.

Merhaba, öncelikle şöyle düşünün lütfen 'zor bir süreçten geçiyorum ama geçecek aydınlığa çıkacağım'. Ben bakanlık personelinin anlattıklarınıza benzer çok durumla karşılaşıyoruz. Yalnız değilsiniz haklarınız var, tam olarak ne istediğinizi kafanızda netleştirin. Mesela boşanıp sosyal destek almak istiyor olabilirsiniz veya evliliğiniz için aile terapisi almak istiyor olabilirsiniz. Cesur olun çocuklarınıza ve en zor günlerinizde sizi yalnız bırakmayan teyzenize iyi bakın

Çok üzüldüm durumunuza ahh anne baba olmayınca işte kimsesiz çaresizsiniz bu hayatta

Allah o koca denen yaratıga bir merhamet duygusu verir umarim

benim annem babam da boşandılar. boşanmadan önce evin içinde sürekli kavga ve huzursuzluk vardı. okuldan çıkıp eve dahi gitmek istemiyordum. emin olun ben bir arada durmalarını o çocuk halimle istemiyordum. hergün eve gidip onların kavgaları yüzünden ben ve kardeşim ağlıyorduk. çocuklarınızı mutsuz yuvada büyütmek çocuklarınıza yapacağınız bir iyilik olamaz bunu unutun lütfen. boşandılar annem yine annem, babam yine babam olarak kaldı. her ikisiyle de görüştük her ikisiyle de kaldık. en önemlisi artık huzurluyduk ve kavga ortamında değildik. neden sürekli çocuklarınız için diyip duruyorsunuz ben anlamıyorum. çocuklarınız böyle babayla böyle aile içinde çok mutlu olacaklarına inanıyor musunuz? bazen çocuklar için boşanmayı bilmek de gerekir. siz mutlu olmayınca çocuklar çok mu mutlu olacak?

Allah yardımcınız olsun . Lohusalık üst üste gelen bu olaylar kendinize olan güveninizi kırmasın. 3 maymunu oynayıp bebekler ve siz toplanana kadar 3-5 ay idare edin. Zaten adli tatil başlayacak. Baharda da açarsınız davanızı . İlk bakıcıyla büyüyecek çocuk sizinki olmaz. Bu ortamda sağlıklı olmaları imkansız zaten. Tavsiyem böyle bi aile sizden özür dilese bile düzelmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…