bana fikir verin ne olur. (fotorafl)

bade_88

ben sonbahar kızıyım...
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2009
336
0
kızlar bana yardım edin saçlarım şuan böyle ama ben bengünün yeni saçı gibi istiyorum sizce o rengi nasıl elde edebilirim??

Eklentiler

• $13579-0427.jpg
    $13579-0427.jpg
    64,5 KB · Görüntüleme: 73
E

EU1

Ziyaretçi
bengü'nün yeni saç rngi diye bir topik açılmıştı daha önce canım bir ara istersen kızlar tartışıyordu rengi

yasmin45

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2009
500
9
35
şuanki rengin güzelmiş canım,eğer değiştirmek istiyorsan tarçın we bakır renklerinin de sana yakışacağını düşünüyorum.bengünün saç rengi de güzel ama ben onların saçlarının ışıklar we kameralar karşısında renginin daha farklı göründüğünü düşünerek tam o renk konusunda takılıp kalmamanı tawsiye ederim.bilirsin show dünyasında herşey farklı şakkıdı kaydirigubbakcemile3

rojdina

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2008
212
0
iide zaten senin resimdeki saçında bengünün saç rengine yakın bir renk...bengünün ki sadece koyu biraz daha...

disiua1905

Guru
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2008
2.402
104
kahve tonları olabilirmi bengünün acaba ..

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 30-06-2021

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 73 gün kaldı.

Bebeğinizin göz kapakları artık kaynaşmış olmadığı için bebeğiniz göz kapaklarını açıp kapatabiliyor. Eğer bebeğiniz rahminizin üst tarafında konuşlanmış ise tekmelerinden dolayı göğsünüzün hemen altında kaburga gölgesinde bazı ağrılar ve hassasiyet yaşayabilirsiniz. Mümkün oldukca uzanarak ve öne doğru eğilmekten kaçınarak, kaburga bölgenizdeki ağrıların azalmasını sağlayabilirsiniz. Bebeğinizin gözleri ışığa tepki gösteriyor ve kemikleri iyice gelişti.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın