Bana lutfen yardim edin

Snbn03

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2020
62
119
29
İyi akşamlar sizle birşey paylaşmak istiyorum kendimde anlam veremiyorum eski kocamdan nefret ederek ayrıldım 1 yıl olucak ekimin 3 unde 2 çocukla tek ayaktayım hiç faydası yok insan 1 tl bilevermez mi bugün sevgilisi varmış oğluma öyle söylemiş oğlumla hatta zorla konuşturmuş ( bu arada işine nasıl gelirse öyle alır ) 4 ay almadığı hiç atamadığı bile oldu ben bu sevgili meselesine çok kızdım evlenmesini hiç istemiyorum nedenini bende bilmiyorum sevmiyorum ama ne bilim hiç mutlu olmasın istiyorum sizce bunun eski kocamın yaptığı haber yollamak mi oğlumla bak benim sevgilim var der gibi dediği kişi de evlilik birliği içindeyken akrabasının kızı idi ben neden bu kadar kızıyorum kendim bile anlam verendim boşanıp böyle olan var mi ?

Zor işler. Sevmesen de sonucta güzel günlerin olmuştu. Onlar aklına gelmiş olabilir. Ayrılığın travması oldu o şimdi mutlu bu senin acını tazelemiş olabilir. Kadını tanıyorsun kim olsa gıcık kapardı.

Bunların seni etkilenmesin izin verme. Bitmiş bitmiştir.

hak weriyorum sana ayrıldıgım eşimin karsı komsumun kızıyla sewgili olduklarını duydum nedense hazmedemedim mi desem ne desem bilmiyorum aslında bwnde ewliyim mutluyum ama insan bi tuhaf oluyo çok yakındık bide o kızla eskiden bana baktıgı gibi ona bakıcak dokunucak alan hayrını görsün tepe tepe kullansın çok tuhaf duygular

Çok normal.. Zamanında his beslemişseniz hele çok çok normal. Size vermediklerini bqşka bir kadına verme fikri çok can sıkıyor en başta. Mutlu olmasınıda istemediğinden tabi. Çünki sen kötü diye ayrıldın ama bir başka kadın sanki kocan iyiymiş gibi ona sahip çıkınca sanki sen kötüydün o iyi gibi bir imajda oluşturur endişesi vs vs..

İyi akşamlar sizle birşey paylaşmak istiyorum kendimde anlam veremiyorum eski kocamdan nefret ederek ayrıldım 1 yıl olucak ekimin 3 unde 2 çocukla tek ayaktayım hiç faydası yok insan 1 tl bilevermez mi bugün sevgilisi varmış oğluma öyle söylemiş oğlumla hatta zorla konuşturmuş ( bu arada işine nasıl gelirse öyle alır ) 4 ay almadığı hiç atamadığı bile oldu ben bu sevgili meselesine çok kızdım evlenmesini hiç istemiyorum nedenini bende bilmiyorum sevmiyorum ama ne bilim hiç mutlu olmasın istiyorum sizce bunun eski kocamın yaptığı haber yollamak mi oğlumla bak benim sevgilim var der gibi dediği kişi de evlilik birliği içindeyken akrabasının kızı idi ben neden bu kadar kızıyorum kendim bile anlam verendim boşanıp böyle olan var mi ?
1tlyi mahkemeden avukatlardan değil ondan isterseniz vermez tabii evlilik sevgili durumları da sizi hiç ilgilendirmez kendi yolunuza bakın yada yolunuza bakın başka yol yok:KK12:. İçimizdeki kin nefret de bizden başka kimseye zarar vermez sizi anlıyorum ama sevmediğiniz insanları gözünüzde yok edin her gün gördüğünüz ama sizin için anlamı olmayan şeyler gibi mesela hayatımdaki görmek zorunda olduğum da sevmediğim kişiler yolumuzun karşısındaki okul yolu tabelası gibi benim için :lülülü:

Çok normal.. Zamanında his beslemişseniz hele çok çok normal. Size vermediklerini bqşka bir kadına verme fikri çok can sıkıyor en başta. Mutlu olmasınıda istemediğinden tabi. Çünki sen kötü diye ayrıldın ama bir başka kadın sanki kocan iyiymiş gibi ona sahip çıkınca sanki sen kötüydün o iyi gibi bir imajda oluşturur endişesi vs vs..
Çalışmıyor hıc işi sevmez hep yatıp durur ekmek elden şu gölden şiddet son seviyede küfür bilmeyen yok o kız nasl konuşur anlamadım ne cesaret benim ufak oğlum daha 5 aylık allah cezalarını versin insallah

hak weriyorum sana ayrıldıgım eşimin karsı komsumun kızıyla sewgili olduklarını duydum nedense hazmedemedim mi desem ne desem bilmiyorum aslında bwnde ewliyim mutluyum ama insan bi tuhaf oluyo çok yakındık bide o kızla eskiden bana baktıgı gibi ona bakıcak dokunucak alan hayrını görsün tepe tepe kullansın çok tuhaf duygular
İlk göz ağrısı olduğu için galiba canım

İkinici evliliğin nasıl güzel demi
ilkinde ağzım yandığı için we yaşımda büyüdüğü için artık ne istedigimi biliyodum ailemin sırf alewi diye kesinlikle istemediği biriyle ewlendim çok şükür mutluyuz dine dile ırka bakmıyo bence bu işler saolsun eşimde iyidir

Çalışmıyor hıc işi sevmez hep yatıp durur ekmek elden şu gölden şiddet son seviyede küfür bilmeyen yok o kız nasl konuşur anlamadım ne cesaret benim ufak oğlum daha 5 aylık allah cezalarını versin insallah

İşsiz güçsüz adama bir de böylesine bakanda da akıl yok galiba. Allah kurtarsın.. Siz boşverin kendi hayatınızı düzeltmeye bakın.

Nasıl ayrıldığınızla alakalı biraz bu durum .

Son düzenleme:
V.

Benzer duyguları yaşayan arkadaşım var..Biran önce Allahın cezasını vermesini istiyorsunuz,mutlu olsun istemiyorsunuz haklı olarak ama en iyisi hiç haber almamak o da sizden almayacak kendi hayatınıza odaklanmak,yeterince hayatınızı mahfetmiş bi de Allah belasını vermiş mi vermemiş mi stresiyle mi ömür geçireceksiniz

Bastırılmış mutlu olamasın ben bu haldeyim adalet yok duygusu bu.... Sevgi kıskançlık özlem ile karıştırmayın çünkü ilgisi bile yok..... Zaten çoöuklara ilgisiz bu net belli.... Zaten kimbilir ne sorunlar yaşadınız boşandınız öyle değilmi.... Çıkın şu ilizyon dan aynı hata iki kere yapıldımı iki kere boşanmak olur.... İstisnalar kaideyi bozmaz.... O hala aynı erkek değişmedi ayrılmanıza sebep olan hatalarda orada onlarıda o yaptı..... Bunu es geçmeyin. Oğluna sevgilim var diyen ve maddiyatı karşılamayan baba. Gerçekten çok iyi düşünemedim.. Sanırım yalnızlık maddiyat hayat zorlukları sizi mantıklı düşünmekten alıkoyuyor... Olabilir insanız... Lakin size eş çoöuklarına Baba olmayı dengede tutamayan bu eski eş evlense ne olur evlenmese ne olur.... Mutluluğun garantisi onda değilki. . Belkide sizin ahın çıkma yeri bu... Her insan bilmeden birinin öcünü almak için girer hayatımıza hatamız varsa. . Kızmanız normal hayatını yola koyuyor bak ben geçim zorluğundan ve yalnızım çoöuklarımla hissi gayet makul..... Lakin akıl derki sen o kitabı okudun ve o kitapla yol aldın şimdi yolunu değiştirdin o tozlu kitap hala aynı bunda farklı bişey arama pişman olma 🙏🙏🙏geçer bu his aklı dinlerseniz

Neden ki ayrılmışsınız artık.Siz de mutlu olun o da mutlu olsun.Onun mutsuzluğunun size ne gibi bir yararı olabilir ki.Sonuçta insanlar anlaşamayıp ayrılabiliyorlar bunlar doğal şeyler.

X