Bana yardımcı olun nolur

Hayallerdualaraemanet

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2022
226
112
Bilenler bilir bi kaç kez konu açmıştım kızım ve eski eşimle ilgili eski eşimin yeni eşi kızıma cinsel istismarda bulunmuştu biz şikayetçi olduk davamız devam ediyo şimdi eski eşim kızımı görmek için icraya başvurmuş ben kızımın o eve tekrar gidip istismara mağruz kalmasını istemiyorum icra yolu ile görmesini nasıl engelleye bilirim hem cinsel taciz davamız var hemde çocuk kaçırma alıkoyma davamız var eski eşimle kızımı bu şartlarda icra alıp babaya verirmi bu arada velayeti bende ayın 2. Hafta sonu ve 4 . Hafta sonu görme izni var babanın

Konuyla alakalı bilgim yok ama benim düşüncem babasının evine götürülmesine izin vermezler.
Babası olduğu için dışarıda 1-2 saat görüşmelerine izin verilebilir.

Konuyla alakalı bilgim yok ama benim düşüncem babasının evine götürülmesine izin vermezler.
Babası olduğu için dışarıda 1-2 saat görüşmelerine izin verilebilir.
Aynı şehirde değiliz işte mesafeden dolayı verirlermi acaba birde karısı olmadan gitmiyor hiç bi yere yeryere geliyo kızımı görmesini istemiyorum o kadının

Ayrı şehirlerde olan anne,babalar hafta sonu çocuğu görebiliyor,eve götürüyorlar.
Sizin durumunuzda taciz olduğu için ev için verilmez.
Ama dışarıda görmesine izin verilir.
Mahkeme dışarıda 2 saat görüşsunler derse mecbur görecek.
Eski eşinizin eşi için uzaklaştırma alın hem çocuk hem kendiniz için o zaman gelip göremez.

Ayrı şehirlerde olan anne,babalar hafta sonu çocuğu görebiliyor,eve götürüyorlar.
Sizin durumunuzda taciz olduğu için ev için verilmez.
Ama dışarıda görmesine izin verilir.
Mahkeme dışarıda 2 saat görüşsunler derse mecbur görecek.
Eski eşinizin eşi için uzaklaştırma alın hem çocuk hem kendiniz için o zaman gelip göremez.
Subatın 7 sinde duruşmamız var talep edicim uzaklaştırma

Allah belasini versin. Babaligi mi kalmia napicak cocugu da gorcem diye tutturuyo allah bin belasini versin kopek. Olayla ilgili fikrim yok ama bu babayla cocugu gorusturen gorusmek zorunda birakanlarin da allah belasini versin

önceki olayı bilmiyorum özet geçebilir misiniz
Kızım 5 yaşındayken babasına kalmaya gitti. 2 ay kadar kaldı babası dini nikahla başka biriyle evli 2 çocuklu bi Kadınla evlenmiş tabi bunu ben bilmiyorum bu arada bende evliyim yanlış anlaşılma olmasın neyse kızım ordayken kadın kendini çıplak cekiyormuş kızım bunları hep görmüş kadınla babasının ilişki yaşadıklarını görmüş kızımı gedirdiler gelir gelmez kendi genatel bölgelerini cekmeye başladı ben uyurken yada ev işi yaparlen saklanıp saklanıp önünü arkasını videoya almaya başladı ben fark ettim pedegoga götürdüm durumu anlattım istismar olabilir dedi kızımla konuştu kızım o kadından gördüm oda yapıyo babamın önünde kocaman bi şey vardı gibi şeyler söylemiş doktora tabi bizi emniteye yönlendirdiler kızımı çocuk izlem merkezinde tekrar dilediler ordada babasının eşinden gördüğünü anlatmış mahkeme açıldı baba ve o kadın hakkında savcılık ceza istedi mahkeme süreci içinde birde kızımı 2 saatgörücem diyerek benden alıp götürdü getirmedi ondanda davamız var kaçıröa alıkoyma ben şimdi nasıl veriyim yine kaçırırsa

Kızım 5 yaşındayken babasına kalmaya gitti. 2 ay kadar kaldı babası dini nikahla başka biriyle evli 2 çocuklu bi Kadınla evlenmiş tabi bunu ben bilmiyorum bu arada bende evliyim yanlış anlaşılma olmasın neyse kızım ordayken kadın kendini çıplak cekiyormuş kızım bunları hep görmüş kadınla babasının ilişki yaşadıklarını görmüş kızımı gedirdiler gelir gelmez kendi genatel bölgelerini cekmeye başladı ben uyurken yada ev işi yaparlen saklanıp saklanıp önünü arkasını videoya almaya başladı ben fark ettim pedegoga götürdüm durumu anlattım istismar olabilir dedi kızımla konuştu kızım o kadından gördüm oda yapıyo babamın önünde kocaman bi şey vardı gibi şeyler söylemiş doktora tabi bizi emniteye yönlendirdiler kızımı çocuk izlem merkezinde tekrar dilediler ordada babasının eşinden gördüğünü anlatmış mahkeme açıldı baba ve o kadın hakkında savcılık ceza istedi mahkeme süreci içinde birde kızımı 2 saatgörücem diyerek benden alıp götürdü getirmedi ondanda davamız var kaçıröa alıkoyma ben şimdi nasıl veriyim yine kaçırırsa
ay çok kötü hukuki boyutunu bilmiyorum ama vermeyin bence hiç. çok görmek isterse dışarda siz de yanındayken gösterin. geçmiş olsun çok :KK43:

Allah belasini versin. Babaligi mi kalmia napicak cocugu da gorcem diye tutturuyo allah bin belasini versin kopek. Olayla ilgili fikrim yok ama bu babayla cocugu gorusturen gorusmek zorunda birakanlarin da allah belasini versi
Allah belasini versin. Babaligi mi kalmia napicak cocugu da gorcem diye tutturuyo allah bin belasini versin kopek. Olayla ilgili fikrim yok ama bu babayla cocugu gorusturen gorusmek zorunda birakanlarin da allah belasini versin
Daha üstü kapalı anlattım baba kızına inanmıyor kıskandımda çocuğu öğrettim sanıyor benden ayrıldıktan sonra 5 6 kere imam nikahlı evlendi çoğu başkalarıyla evli benim göstememeyi istemem kızına inanmaması 5 yaşındaki çocuk öğretilse uzmanlar bunu anlar ya kaç kere gördüler kızımı pedegoglar

X