bana yardm edin ne olur.

inglish

nişanlı bir hatunn
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2009
62
0
sevgiimle ayrıyız onun için bısey yapmalıymsım.bi fdakarlık ozel oldugunu hıssstırecek bısey.bulamıyorum bısey de.riskli olması gerekıyo sanırım.bana yardım edın

Ayrısınız ve senden bir fedakarlık bekliyor...
Fedakarlık beklediğinden nasıl haberin oldu?
Fedakalrlıktan kasıt ne..Seni seviyorum inanmazsan kulağımı keseyim de gör..Gibi bişey mi?

benımde özel olmasını hissetirecek 2 şey olabılır bırısı cinsellik ikinciside Allah korusun onun için ölmen.

Ayrısınız ve senden bir fedakarlık bekliyor...
Fedakarlık beklediğinden nasıl haberin oldu?
Fedakalrlıktan kasıt ne..Seni seviyorum inanmazsan kulağımı keseyim de gör..Gibi bişey mi?

sanırsam arkadaş ayrılmış ama tekrar beraber olmak istiyor

ayrılırken erkegi çok kırmış (ya da erkek geri dönmesini bahane ediyor) bunu telafi içinde kızdan bir fedakarlık istiyor

onu ne kadar sevdiğini gözterecek birşey olmalı
:lepi:

bu zamana kadar sevgine ,özel olduğuna inancı olmadıysa bu yapacağın şeyinde faydası olmaz,fedakarlık zor zamanda belli olur,ayrıyken uçakla pankart uçursan önünden,2 gün sonra başka şeyleride görmek ister,onu üzmediysen,ona değer verip saygı gösterdiysen zaten ayrı kaldığınızda bunları düşünür,tekrar birleşirsiniz.Senin daha önce içtenlikle yaptığın hareketlerin olması önemli.

Son düzenleyen: Moderatör:
ayrılma nedenımız bu sayılır.eskı sevgılımınailesinin yanına gıttıgımı ogrenmış.benım aılemle tanışmadın benım için rıs almadın fln fılan.eskısıyle kıyaslıyor.barısıyoruz tekrar onun ozel olduguna ınanmıyo.onun aklına heran bısey gelıyomus ama benım gelmıyo.cınsellık deıl kasteetgı.soruyrum ne dıye.sen bul dıyo

ayrılma nedenımız bu sayılır.eskı sevgılımınailesinin yanına gıttıgımı ogrenmış.benım aılemle tanışmadın benım için rıs almadın fln fılan.eskısıyle kıyaslıyor.barısıyoruz tekrar onun ozel olduguna ınanmıyo.onun aklına heran bısey gelıyomus ama benım gelmıyo.cınsellık deıl kasteetgı.soruyrum ne dıye.sen bul dıyo

sizde eski sevgilinizin ailesinin yanına niye gittiniz ki? eski eskide kalmalı.. geleceğe taşınması böyle problemlere sebep olur..

yeni erkek arkdaşınızın da ailesiyle tanışın... bence istediği bu..:nazar:

sizde eski sevgilinizin ailesinin yanına niye gittiniz ki? eski eskide kalmalı.. geleceğe taşınması böyle problemlere sebep olur..

yeni erkek arkdaşınızın da ailesiyle tanışın... bence istediği bu..:nazar:

yok galiba eskiden eski sevgilisinin ailesiyle tanışmış,sevgiliyken yani.Şimdiki sevgiliside onun ailesiyle tanıştın benimkiyle hala tanışmadın diye darılmış galiba...

ayrısınız ve suan sızı affedıcem barısıcaz ayaklarında olupda sızden bısı yapmanızı beklıyo?..
ne beklıyo dıye keşke kendısıne sorsaydınız nasıl bısı beklıyosun dıye..
seven erkek fedakarlık ve onun ıcın sevgılısınden bısı beklemesı sasırttı benı dogrusu..
cınsellık anlamındamı bı beklentısı olabılırmı?....

Son düzenleme:

bu yüzden ayrınılmaz ki

saçma:1ninca:

asıl sebep ne?

ıyi yapmış çocuk sana küsmekle..Ne işin var ex sevgilinin ailesinin yanında?
Ben olsam bende küserim..

Cinsellik değilse ne ? Ona kaçmanı mı istiyor Allah Allah..:bbo: Evlilik düşünüyorsa onun sana söylemesi gerek bunu...

ne kadar esrarengizzzzzzzzzzzz çözemedim
aklıma özel diyince seks geldi ne istiyor başka bu herkesin aklına bu gelir..
eğer buysa bekaretini verde ..
ailenle gireceğin riskleri görr...

allah allaaaahhh roller deişti erkekler kız,kızlar erkek oldu o sana yapsın sürpriz süprizzzzz beyfendiye bak hele, süpriz istiyormuş oh ne ala, yan bahçemin nadide gülü!!!şakkıdı

canım eğer cinsellik değilse ozaman ailesiyle tanışmanı falan bekliyor senden başka da ne olabilir ki:uhm:

yaaa aşkın içinde böyle saçma oyunlar olmamalı yaaa ne bu böylee kız gibii naz napıyor:bbo: neyse erkek gibi davransan istediğini söylesinn kıvırmanın anlamı nee sen bul falan fişman:eek:lmaz:

bi ihtimal daha var bu çocuk senden ayrılmak istiyordu sebep bulamadı bunu bahane ediyor...başkada bi şey olamaz heraldeCADIARZU

o olay taşırmış bardagı

sebep tam olarak o değilmiş "sayılır" mış:kahve:

erkek nesli tukeniyor kız nesli çogalıyor

roller tabi değişecek :jeyyar:

X