Saç Kesim Şekilleri Banyo sonrası saçlarınıza neler yapıyorsunuz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
Body shop üzüm serumu kızlarr harika bir ürün banyodan sonr sür yumuşak oluo

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kızlar ben bunu hep merak etmişimdir bakalım sizler nasıl yapıyorsunuz:)arkadaşlarım geliyor mesela saçlarını yıkıyorlar sonra hiç bir şey yapmıyorlar ama çok güzel oluyo kabarmıyo elektriklenmiyo yani makinayla kurutsalarda saçları çok güzel oluyo sağlıklı,ama benim takıntım oldu artık ben evden başka bir yerde saçlarımı yıkayıp öyle duramıyorum çünkü çok kötüler kıvırcık desen değil düz desen değil dalgalı düz arası at kuyruğu yapsam kötü duruyo her gün örmektende sıkılıyorum ,siz neler yapıyosunuz saçınıza fön,düzleştirici,maşa,jöle?saçınızı yıkadıktan sonra napıyorsunuzda hepinizin saçları güzel oluyor yaaa:))

eminim ki benim saçlarım senden kat kat kötüdür. tarasam kabarır taramasam yolunmuş tavuk gibi. ve saçlarımdan dolayı çok laf yedim çevremdekilerden. fakat her gün düzleştiremiyorum.zaten iş yerine 1,5 saatte gidiyorum sabahın saat dördünde kalkıp her gün düzleştirmek çok zor. saçlarımı yıkayınca mavi su sıkıp tarıyorum. yoksa taramak mümküğn değil.ensedeki saçlar koyun tüyü gibi birbirine giriyor.kış mevsiminde saç kurutma makinesiyle kurutuyorum. yazın kendi halinde kuruyor. kendi halinde kuruyunca maşayla sarmışım gibi pürüzsüz buklelerim oluyor.o zamanda dünyanın iltifatını alıyorum. eger düzleştiriyorsamda bu sefer pürüzsüz parlak saçlarım oluyor. yani baya uğraştıyor beni. arada sırada yağ bakımlarınıda ihmal etmiyorum. bu arada artık saçarımı boyamaktanda vazgeçtim. idare edioz öle işte. saç meselesi şans canım :KK31::KK31::KK31::KK31::KK31:

saçlarımı ayırıyorum istediğim yere önce. Sonra belki tarıyorum bazende elimle yapıyorum ki zaten tarağım geniş kalın dişli taraktan. sonra bazen uçlara doğru biraz üste badem yağı argan vb iyi gelen bir yağdan çok hafif sürüyorum ve elimle avuçlayarak kurutuyorum hoş bir sonuç aluyor ama ben çok daha fazla kıvırcıklık istiyorum

Bebekten önce; nemini havluyla alır keratin sıkar güzelce tarar. Kuruyunca da şekil verirdim.
Bebekten sonra; havluya sar çık.

ben duştan çıkınca saçlarımı bi güzel havluyla kurutuyorum daha doğrusu nemini alıyorum sonra glissin şu mavi olan sıvı saç kremi mi desem spreyimi desem neyse işte onu sıkıyorum mat saçlar için olanını :) iyice saçıma sıkıyorum sonra pantene argan yağını saçımın uçlarına iyice yediriyorum sonra saçımın diğer yerlerinede sürüyorum sonra iyice yediriyorum saçıma sonra tarıyorum taradıktan sonrada örgü yapıyorum saçlarımı :))

duştan sonra saçlarım hafif nemli iken saç bakım yağı ile masaj yaparak sürüyorum fön makinesi ile kurutunca parlak güzel görünüm oluyor çok hoşuma gidiyor :))

Elseve yağ sürüyorum. Hem de bol kepçe. Yumuşacık oluyor. Ama hala tülerme sorununa bir çözüm bulamadım. Benim asıl sorunum tülerme (kabarma-elektriklenme)Hoppa

Duştan çıktıktan sonra elsevin yağını sürüp tarıyorum sonrasında kurutmadan kendi haline bırakıp yatıyorum kalktıgımda hacimli ve kbarmamış oluyo saçlarım uzun ve katlı kesimli ondan belkide tam olarak istediğim şekilde duruyo gün içinde sönüyo ama :) saçları dalgalı olanlara tavsiyemdir katlı kesim ve kendi haline bırakılmış saçlar bence çok hoş ve doğal duruyo

X