Bargello açık parfüm kullananlar..

bende daha yenı kesfettım burayı bır haftadır hıpnoz kokusunu kullanıyorum harıka kokuyo ve orjınelıyle bıre bır aynısı tavsıye ederım :)

bende daha yenı kesfettım burayı bır haftadır hıpnoz kokusunu kullanıyorum harıka kokuyo ve orjınelıyle bıre bır aynısı tavsıye ederım :)

bende ilk onu almıştım çok memnun kaldım bu cumartesi herrera vip ve tresor in love aldım çok memnunum

Son düzenleme:
103 numara angel therry mugler aldım ben hep. kokuyu duyan mutlaka soruyor adı ne diye ve çok kalıcı. fakat biraz ağır o yüzden çok az sıkmak yeterli oluyor.

Hic fark etmez, orijinaline yakin olan , vanilya pudra meyve kokularini begeniyorum, soylediklerine bakcam tesekkurler!En Büyük KK

kızlar bargellodan 108 kodlu parfümü almıştım bir kaç ay önce kokusu çok hoşuma gidiyor da hangi orjinal parfümün açığıydı hatırlayamadım..bilen varsa yazabilir mi ya lütfen? birde benim elimde çok hoşuma giden boş bir parfüm şişem var ona istesem dolum yapabiliyorlar mı?

Son düzenleme:
kızlar bargellodan 108 kodlu parfümü almıştım bir kaç ay önce kokusu çok hoşuma gidiyor da hangi orjinal parfümün açığıydı hatırlayamadım..bilen varsa yazabilir mi ya lütfen? birde benim elimde çok hoşuma giden boş bir parfüm şişem var ona istesem dolum yapabiliyorlar mı?

merak edip netten baktım hemen amor amor muş 108 kodlu parfüm....

guccı rush - 2 nasıl kızlar orjınalıne yakınmı bırde kalıcımı? Dp'dekı hemen ucuverıyor ama kokusu guzel

Kızlarr bargello da yazlık koku tavsiyeleriniz nelerdir? şekerliler dısında hepsini kullanabilirim.Böyle hemen uçup gitmesin istiyorum,hani herkes isterya yanından geçince kokum kalsın öyle birşey işte:21:

Dün tunali bargellodan 2 parfum aldım. Biri Givenchy ange ou demon, cok hoş orjinaline cok benziyor. Cok ağır da değil. Ama kalıcı. Digeri armanı code. Biraz ağır geldi, koluma denemiştim Buram buram koktu. Esim ağır koku sevmediği icin rahatsız oldu sanırım degirtiricemm. İssey miyake denemiştim dün orjinalini kullanmıştım birebir aynı diyebilirim yazın kullanilabilen bir koku. Onla değiştiririm sanırım. Bir de lacost pour femme denemek istedim ama ellerinde yokmuş. Güzel kokudur bargello da nasıl acaba.

kızlar ben ilk defa açık parfüm alcam. Sitede biraz araştırdımda dolce gabbana blue light övülmüş baya. Bu bargellosa satılıyor mu? Yoksa d&p de mi var?

kızlar ben ilk defa açık parfüm alcam. Sitede biraz araştırdımda dolce gabbana blue light övülmüş baya. Bu bargellosa satılıyor mu? Yoksa d&p de mi var?

light blue için d&p de denememeni öneririm.çünkü tüm deneyenler beğenmemişti,ben orjinalini bilmesemde bargelloya bakmanı öneriyorum
benim d&p den kullandığım parfümler oldu ama bargelloya geçmeyi düşünüyorum artık:KK6:

X