Bariatrik Cerrahi - Obezite Cerrahisi

_audreyhepburn_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2016
11
11
34
Arkadaşlar herkese merhaba :KK54:
Foruma yeni üye olmamla birlikte, forumda bariatrik cerrahiyle ilgili bir başlık bulamadım ve hemen açmak istedim.Yıllarca kilo vermek için uğraşıp bir kilo verip on kilo olarak geri alan biri olarak obezitede en etkili tedavinin obezite cerrahisiyle sağlandığını yaşayarak öğrendim.Birçok araştırmadan sonra en doğru hekim kararıyla sleeve gastrectomi yani tüp mide ameliyatı oldum.3 ayda 23 kilo verdim ve vermeye devam ediyorum.Bu konuda medyada gördüğümüz asılsız haberlere inanmak yerine araştırıp doğru karar vererek bu hastalıktan ve yandaş kronik hastalıklarınızdan (tansiyon,şeker gibi) kalıcı olarak kurtulabileceğinizi söylemek istiyorum.Bilgi almak, soru sormak isteyen, ameliyatı düşünen ama karar vermekte zorlanan arkadaşlara yardımcı olmak isterim.:KK39::KK58:

İstanbul Bahçelievler Medicana'da Prof.Dr.Ertan Bülbüloğlu ve Doç.Dr.Cengiz Eriş hocalarımın ekibinde oldum ameliyatımı ve çok memnunum bu kadar tecrübeli ve ilgili bir ekibe ameliyat olduğum için :) Fiyat bilgisini buradan vermem doğru olmayabilir ama gayet uygun olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.Fiyatı özelinize yazdım :)

Merhaba audreyhepburn bende ameliyat olmak istiyorum hayatim boyunca hep obez oldum lutfen banada fiyat bilgisini ozele yazarmisin cok tesekkur ederim

tüp mide ameliatı olalı 1 sene 3 ay olucak yüksek tansiyon ve şeker hastalığım karaciğer yağlanmam vardı ve utanç içinde bir yaşantım :) şuan 56 kilo ve hiç estetiksiz zayıfım:) iyi ki olmuşum ameliyatı şiddetle tavsiye ediyorum heryere yazdım yazıcam korkmayın!

X