Barışmak istemesi benim kafamın karışıklığı

Kızın davranışlarını giyinimi söylememdeki sebep bu zaten. İsteyen istediği şekilde konuşur giyinir yapar beni ilgilendirmiyor. Fakat karşımdaki insan erkek elbet aklı kayar gözü kayar kafamda bunları kurmadan duramıyorum. Aldatacak bi insan değil bundan eminim ama emin olmadığım tek şey sevgilime mi güvenmiyorum kendime mi güvenmiyorum bu kadar kafamda kurup kıskançlık yapıyorum çözemiyorum.
Merhaba canim , senin durumuna benzer seyler uasadim ben de gecmiste..
SEni anlayabiliyorum bu yuzden ve bir kadin bir seyden supheleniyorsa bosa degildir diye dusunuyorum genelde dogru cikar .
Arkadaslarinin kizla alakali yorumlari dogru olmamis bunu da soylemek zorundayim . Giyim tarzindan dolayi elestirmek cok cag disi ve basitlik . Ama senin sorunun zaten bu degil , sen bundan rahatsiz degilsin . Sen sevgilinin o kiza daha fazla deger verdigini dusunuyorsun ve kendine guvenin azalmis kendini kiyas etmissin acaba onu begeniyor mudur diye dusunmussun. Bence bunu kendine itiraf etmelisin . Krndine karsi durust ol ki sorunun kokune in ve toptan kafandan at

O kizi sevgilin onceden taniyordu, istese emin ol ona adim atardi ve senle sevgiliyken de pesinden kosardi demek kibsevgili olarak onu dusunmemis hic
Benim sevgilkm ise knka ayagina yatiyordu boyle cok kiz arkadaslari vardi onlar benim icin cok drgerli vs derdi
Beni acik bulurdu , giyimime karisirdi benim normal arksdaslarimi kiskanirdi vs
Ben aldatildim ve ayrildim ( bu kizlardan biriyle aldatmadi)
Asla sans vermedim bir daha
Ama kankim dedigi jizlardan biriyle flort etmis ve cikma teklif etmis bunu da biliyorum
Insan hayal kirikligina ugruyor
Peki benim onlarca erkek arkadasim var nedej hicbirinin sevgilisi beni kiskanmadi?
O kadar mini giymeme ragmen , onlar muhafazakar ben alkol vs kullanirim neden rahatsiz olmqdilar ?
Tam tersi beni cok sevdiler
Yani ben erkek arkadasina da cok guvenip kendini suclamani istemiyorum
Eger bu durum degismeyecekse ayrilmalisin

X