Bartholin Kisti (Absesi )

Merhaba gümüş nitrat koyma işlemini genel anestezi altında mi yaptılar yoksa local olarak iğneyle uyusturup mu ?

Merhaba sanırım okuduğum herkes gibi siz de genel anestezi altında nitratı koydurmus ve çıkartırmışsınız sadece ben mi local yaptırdım bunu bilmek istiyorum çektiğim acıyı tarif edemem Allah beterinden korusun ama psikolojim bozuldu

Merhaba hangi doktora gittiniz Hangi şehirde bende tamamen aldırmak istiyorum bunun için doktor araştırıyorum da yardımcı olursanız sevinirim
Hakan Topalismailoğlu. Bir ay sonra devlete kadın doğuma gittiğimde iki tarafta da kistim olduğunu söyledi. yapılan ağız da kapanmış. bir sene ara ara kistler şişti. Mantar kremi ve sıcak du tutarak indirdim hep. ama dün gece apse ile yeniden karşılaştım. bu defa çat diye apse oldu. tekrar gideceğim pztsi ama çok masraf. şimdi nereden çıktı yine bu. yürüyemiyorum yanıyor batıyor. evliyim bir de artık. herkese şifa diliyorum

Ben ameliyat olali neredeyse 1 ay olacak hafifde olsa sol bacagima agri vuruyor ve ayni yerde hafif şişlik var hemuz gecmedi dikislerimin de bi kismi duruyor hala agizlastirma kapanir mi sizce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…