Basendeki yağlanma ömürlük mü?

Ben çok gereksiz bi takıntı yaptığınızı düşünüyorum.
Çünkü aynı boydayız şu an 66 kiloyum aynı sizin gibi incecik belim var ama alt tarafım kalındır.ki siz zaten ideal kilodasiniz.
55 kilo bi kadınin ne kadar kötü durabilir ki baseni?
31 yasima geldim ve bedenimi sevmeyi öğrendim.
Dünyaca ünlü kadınlara bi bakın koca populu basenli kalın bacaklı kadınlar çoğu.
Rihanna,beyonce vs.gibi.
Ayrıca düzenli spor yapmamışsınız ki hiç 3 günlük squatla hayatta bacak falan kalınlaşmaz.
Bacak kalınlaştırmak isteyenler çok ağırlık kaldırıp aylarca çalışıyorlar öyle kalınlaşma oluyor.
Yanı öyle bacağım şişti 3 günde gibi bi durum yok.
Istediğiniz spor egitmenine sorun aynı cevabı alırsınız.

Basendeki yaglanma ömürlük değildir evet illa ki bi tık da olsa kalır ama düzenli egzersiz ve beslenmeyle geçer o görüntü .
Spor yaptınız eridi sonra biraktiniz yine eski haline gelir.

Basen kalça bölgenizdeki genetik yapısı çok önemli bir faktör genetik yani anatomik yapıdan bahsediyorum. Kimileri ne kadar eritirse eritsin anatomik kemik yapısından dolayı basenli duran vucutlar var maalesef.

Ben mesela deli gibi basen istiyorum son senelerde kardashian kardeşlerden trend oldu, mesela 5 senedir squat yapıyorum kalça bacaklarım sert şekilli ama baseni bir türlü yapamadım genetiğim elverişli değil yani. Bu arada bölgesel zayıflama incelme diye bir şey yok. Onu yemeyeceğim, bunu yemeceğim diye kendinizi şartlandırmayın yiyin ama sağlıklı olanını yiyin beslenme düzeninize son derece dikkat edin yaşam tarzı haline getirin, günde 1 saatinizi spora ayırın. Ve her gün spor yapacağım diye bir şey yok dinlenerek araya dinlenme günleri koyarak yapacaksınız vücut kasları dinlenerek gelişir.

Aman o kardeşlere özenmesin kimse, yaratık gibi dolaşıyorlar ortada :KK12: dediginiz doğru, kimi kişiler de kalçasız olmaktan sikayet ediyor (misal benim kiz kardesim de öyle) sırf bu sebepten ötürü baska bir bolgesinden yag aldirip o bolgesine enjekte eden insanlar var.

Ben de 5 gün yapip 1 gün dinlenme taraftarindayım. Yaptigim egzersizler zaten cok agir olmadigi icn sabah ve aksam tekrar etmeyi daha uygun goruyorum.

Ben çok gereksiz bi takıntı yaptığınızı düşünüyorum.
Çünkü aynı boydayız şu an 66 kiloyum aynı sizin gibi incecik belim var ama alt tarafım kalındır.ki siz zaten ideal kilodasiniz.
55 kilo bi kadınin ne kadar kötü durabilir ki baseni?
31 yasima geldim ve bedenimi sevmeyi öğrendim.
Dünyaca ünlü kadınlara bi bakın koca populu basenli kalın bacaklı kadınlar çoğu.
Rihanna,beyonce vs.gibi.
Ayrıca düzenli spor yapmamışsınız ki hiç 3 günlük squatla hayatta bacak falan kalınlaşmaz.
Bacak kalınlaştırmak isteyenler çok ağırlık kaldırıp aylarca çalışıyorlar öyle kalınlaşma oluyor.
Yanı öyle bacağım şişti 3 günde gibi bi durum yok.
Istediğiniz spor egitmenine sorun aynı cevabı alırsınız.

Basendeki yaglanma ömürlük değildir evet illa ki bi tık da olsa kalır ama düzenli egzersiz ve beslenmeyle geçer o görüntü .
Spor yaptınız eridi sonra biraktiniz yine eski haline gelir.

Iste iki aylık sure zarfinda ne kadar erirse o bana kafi olacak. Cunku cocuk dusunuyoruz hamilelik olayi olduktan sonra kafama gore egzersiz yapamayacagim, en azindan ilk 3 ay kritik donemleri oldugu icin bu sure zarfinda ara vermek zorunda kalicam. O yuzden hamile kalana kadar olabildigince o goruntuden kurtulmak istiyorum sonra yedigime ictigime dikkat ederim diyorum.

Squatı 1-3 gün icin demedim aslinda. 2 aylik squat egzersizlerim oldu benim, 3 günlükte ama her defasinda kaslarim sisti. Yani muhtemelen kaslar yoruldugu icin anlik bir tepki vermis olup belki daha sonra gececekti bilmiyorum ama ben cesaret edip devam edemedim sahsen. Zaten squat yapan hangi kadini gorsem bacaklari benim istemedigim olculerde oluyor
Ben kalin ve kasli bacak yerine ince ve sekilli bacaklarim olsunu tercih ederim. Benim de belim dediginiz gibi cok ince hatta 63 filan, ustum de normal ama dedigim gibi sikintim sadece alttaki üst bölgemle. Beyonce, jennifer lopez vb unluler dunya ikonlari ama ben zaten bu tarz unlulerin de fiziksel goruntusunu begenmiyorum. Beyonce 170cm boyuna ragmen kisacik duruyor. beyonce gibi gorunmektense nicole scherzinger gibi gorunmeyi tercih ederim :kahve:

Bende 165 52 kiloyum 45 kiloykan bile basenlerim vardı hafif hafif. Nişanlım çok seksi bulsa da (basenlerimden ısırır) ben nefret ediyorum basenlerden. Fitness falan yaptım pek bir işe yaramadı daha da şişti dediğin gibi. Ama yürüyüş birebir. Baya incelmişti yürüyüş ile.

X