Basenli Bayanların Zayıflama Deneyimleri

arkadaşım hareketler kolay yapılabilir tarzda mı? ben 1.5 aydır pilates yapıyorum.
bu dvdye başlamak istiyorum. çok zorlanıyor musun?

canm eğer daha önce pilates yaptıysan zorlanmazsın çok, ki 1,5 aydır vücudun alışmştır.. bikaç zor hareket var ilk başlarda zorlanıyosun ama sonra kolaylıkla yapıyorsun.. ben çok memnunum belden aşağı sorunu olanlar hiç düşünmeden selülitsavar ı uygulasınlar...

canm eğer daha önce pilates yaptıysan zorlanmazsın çok, ki 1,5 aydır vücudun alışmştır.. bikaç zor hareket var ilk başlarda zorlanıyosun ama sonra kolaylıkla yapıyorsun.. ben çok memnunum belden aşağı sorunu olanlar hiç düşünmeden selülitsavar ı uygulasınlar...

mrb canım benimde basenim hep genişti armut tipi üst ince bel ince basen ve bacaklara kalın ortalama 104 cm basenim vardı fakat hamile kaldım basenim 120 cm baldır ise 72 cm oldu çok kötü bişey hiçbirşey olmuyor.neyse şubatta diyete başladım yediklerime dikkat ettim 10 kilo verdim ve şuan basenim 114 baldır ise 64 daha spor yapmadım pilates topu bandı aldım fakat biraz daha kilo verip öyle sıkılaşmak istiyorum.ebru şanlının cd aldım ama üstğnde ne yazıyor hatırlamıyorum.bu selülit savar ı kesin alacağım.peki ben evde o cd ye bakarak yapabilir miyim?birde baseni duvara vurma gerçekten işe yarıyor mu?

Merhaba arkadaşlar ,
Ben de yeni üyeyim.

Kesinlikle basenler gidiyor. Buna 2 arkadaşımda şahit oldum.
Gözlerime inanamadım. Kesinlile diyet ve sporla gidiyor.

Bende haftada bir gün plates bir günde Fitness a gidiyorum.
Sanki böyle bir sıkılaşma oldu herkes öyle söylüyor.
Bu arada hergün yürüyüşte yapıyorum.

Hepimize kolaylıklar.:KK1:

ben de en kısa zamanda duvara vurma ve pilatese başlıcam (hoş çemberle kalça hareketleri yapıyorum ama daha da sıklaştırcam)inş:)
:KK16:

benim kalça çevrem 96cm. çok fazlam yok ama bacaklarım incelsin istiyorum kalçadan fazla gitmese de olur memnunum. yaygın değil arkaya doğru toplu şekilli sarkık da değil. zaten kilolu değilim. sadece bacaklarım incelsin istiyorum. ama nasıl olcak bilmiyorum :KK43:

göğüs 95 bel 70.. basen 117 :KK53::KK53::KK60: eriteyim diyorum spora başlıyorum tık yok..

Son düzenleme:
Kızlar benimde basen sorunum var,önceden bir süre plates yaptım ve çok işe yaradı.vücudum resmen şekle girdi çok güzel olmuştu.Ama ünv. öğrencisiyim malum dersler sınavlar derken uzun süre boşladım sporu.Ama tekrar platese başlayacağım.kesinlikle plates,en az 2lt su ve azimle basenlerden kurtulmayı başarıyor insan :KK42:

Son düzenleme:
kızlar bu ebru şallı'nın selülitsavar cd si için top veya lastik gibi malzemeler gerekiyor mu?

Arkadaşlar ben iç bacaklarımı eritmek için fitness lastiklerinden aldım günlük program yaptım onunla eritmeye çalışıyorum spora vaktim olmuyor.

maalesefff.. benim kilomun toplandışı nokta vücudumun tam orta yeri.. karın basen bel........... :KK43:(((((((((((

arkadaşlar nivea body ile dinamik sabahlar yazın google orada ki hareketleri hafta da 3 gün yapın 2 cm sıkılaşıyorsunuz hem basen hem kalın üst bacaklar için (3 parttan oluşuyor ısınma ana hareket rahatlama ) bir deneyin düzenli yapınca faydası olur tabi ki:)))

kızlar her gün hafif hafif baseninizi duvara vurun bilmiyorum ne kadar sağlıklı ya da değil ama gerçekten eritiyor.. onun dışında makas yürüyüş bacağa pilates koşu squat ile birlikte yaparsan 4-5 ayda kurtulursun ben 3 aydır hareket yapıyorum neredeyse yok oldu diyebilirim şimdilik tek sorunum alt bacaklarımın kalın olması ona da inandım başaracağım :)

Alt bacağı eritmek çok kolay koşmak... istersen tin tin koş...sadece haftada 2-3 kere koş...:KK34:

Nivea body e girdim bildiğimiz hareketler...Kesinlikle sıkılaşırsınız bunları 4-5 ay yapın..

Son düzenleme:
Ben bir haftadır yediklerime dikkat ediyorum ve her gün yarım saat yürüyorum işe yarar mı acaba?:26:

Yakinlarimda yuruyus yapabilecegim bir yer olmadigi icin eve ekliptik bisiklet aldim. Basenlerde inanilmaz ise yariyor, farkedilir bir sikilasma oluyor. Ilk ay birinci seviyede gunde 20-25 dk yaptim. Olabildigince her gun duzenli olarak yapmaya calistim. Maksimum 2 gun ara verdim. Ikinci ay ikinci seviyeye getirip yine ayni sekilde tekrarladim. Onemli olan duzenli yapmak, zamaniniz yoksa bile en azindan minimum 10 dakika kullanmak bile fark ettirecektir diye dusunuyorum. Cok zor gelir de yaparken sikilirsaniz dizi izlediginiz saatlere denk getirin, zamanin nasil gectigini anlamayacaksiniz :)) umarim hep birlikte kurtuluruz bu illetten!

Yakinlarimda yuruyus yapabilecegim bir yer olmadigi icin eve eliptik bisiklet aldim. Basenlerde inanilmaz ise yariyor, farkedilir bir sikilasma oluyor. Ilk ay birinci seviyede gunde 20-25 dk yaptim. Olabildigince her gun duzenli olarak yapmaya calistim. Maksimum 2 gun ara verdim. Ikinci ay ikinci seviyeye getirip yine ayni sekilde tekrarladim. Onemli olan duzenli yapmak, zamaniniz yoksa bile en azindan minimum 10 dakika kullanmak bile fark ettirecektir diye dusunuyorum. Cok zor gelir de yaparken sikilirsaniz dizi izlediginiz saatlere denk getirin, zamanin nasil gectigini anlamayacaksiniz :)) umarim hep birlikte kurtuluruz bu illetten!

X