Bebek Aylık Gelişimi, Aşı Takvimi Başina gelen varmi

Bebeğimizin Aşıları, Kontrolleri, Aylık Gelişim Bilgileri

Ikizlerimcanlarim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2021
9
0
30
Merhaba hanimlar benm 18 aylik ikizlerim var yaklaşık bi 8 aydır tv izliyorlar di isimlerine tepki vermediklerini farkettim doktora götürdüm psikoloğa iki ay izleyelim dedi tv telefon kapatın ekran görmicekler dedi yaptik tabiki oradayken biri ismine tepki verdi diğeri vermedi doktorda birinde bisey olmadığını söyledi simdi evde devamli diğeriyle ilgileniyorum yavaş yavaş bakmaya tepki vermeye başladı goz temasi kurmaya basladik beraber oyunlar oynuyoruz gel git bazi şeyleri getir falan dediğimizde getiriyorlar top oynarken atta falan dediğimizde atıyor bi bebeğimiz var onu bana getiriyor onunla oyun oynamıyorum çünkü sarki söylediğimde elimi falan tutuyor ama ismine bazen hiç tepki vermiyor bazende hemen donup bakıyor doktor otizm belirtilerinin içinde bunlar var dedi ama tekbasina olmaz falan dedi takip edicez dedi neyse basina böyle bisey gelen var mi bana yardımcı olabilecek birileri yada otizm li anneleri yardim ederse cok sevinirim neler yapmam lazım bu süreçte şimdiden tesekkurler

Mrblar suan hepimiz bu surecteyiz maleseg tv en buyuk dusman...kisa surede bunlarj yapmissa bunlar iyi seyler her cocuk etkilenmiyo tvden ama bazilari o dunyada kayboluyor gecmis olsun

Çocuk büyütürken isimli başlıkta otizm ile ilgili olan konular var bi bakin isterseniz orada cocugu otizm olan veya otizm oldugunu dusunen annelerin birsuru yazilari var. Degildir insallah icinizi ferah tutun siz daha kucuk bebeginiz.

X