Başından böyle bir olay gecen var mi?

Snbn03

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2020
62
119
29
Hayırlı akşamlar.Bundan 50 gün önce bir ev aldık müstakil iki katlı ben eşimden ayrıldığım için ailem rahat et diye üst katı bana verdiler evi aldığımızda kontrat falan olmadan 2 katta kiracılı alt kattaki sağolsun 10 günde evi boşalttı ama üst kattaki bir türlü çıkmıyor onca konuşmamıza araya adam soktuk düşünün.kendi evimiz den çıkmıyor kirayı 50 gündür vermiyor bugün de 20 gün sonra çıkıcam dedi bir türlü çıkmıyor ve yaşadığımız yerdede ev dolu kiralık ev almış öyle söylüyor hep bir düzenbazlık akıl verin bana nasıl çıkartabilirim hukukta 6 ay diyor ama kontrat yok

Kontrat yoksa eğer kiracının elinde polisi arayabilirsiniz madem kirada vermiyor şikayet edin polis zoruyla çıkarsınlar aklıma bu geldi

Noterden ihtar çekmeniz gerekiyor sanırım oncelikle. Ama bu devirde kira odemeyeni bile evden çıkarmak o kadar zor ki. Ben olsam avukatla anlasirdim.

Hayırlı akşamlar.Bundan 50 gün önce bir ev aldık müstakil iki katlı ben eşimden ayrıldığım için ailem rahat et diye üst katı bana verdiler evi aldığımızda kontrat falan olmadan 2 katta kiracılı alt kattaki sağolsun 10 günde evi boşalttı ama üst kattaki bir türlü çıkmıyor onca konuşmamıza araya adam soktuk düşünün.kendi evimiz den çıkmıyor kirayı 50 gündür vermiyor bugün de 20 gün sonra çıkıcam dedi bir türlü çıkmıyor ve yaşadığımız yerdede ev dolu kiralık ev almış öyle söylüyor hep bir düzenbazlık akıl verin bana nasıl çıkartabilirim hukukta 6 ay diyor ama kontrat yok
Tanıkla ispatlayın.

Polis sizin özel ilişkinize bakmaz kira sözleşmeniz varsa tahliye davası açacaksınız aynı amda da icra takibine başlayacaksınız , takibi kesinleştirdikten sonra tahliyeye hemen başlayabiliyoruz. Geçmiş olsun

X