Başını telefondan kaldıramayan ilgisiz koca bıktım artik

Canım şuan tüm erkekler hemen hemen aynı durumda.Ben çalışan biriyim,hobilerim var,kitap okuyorum arada 2 dk da eşimi görürsem nasılsın iyi misin bu kadar :) kocanı seviyorsan o da seni seviyorsa çok da bunlara takılma.Hobi edin,kursa falan git gezmene bişey demiyorsa arkadaşlarınla gez sen de kafana göre takıl .Sorumluluklarını biliyorsa çok takılma
sizin erkeğiniz öyle diye her erkek aynı mı oluyor. valla annem babam kaç senelik evli hala fingirdiyorlar. ikisi de telefona bakıyor reels izliyorlar ama izlediklerinj birbirilerine atar en azından attığım şeye bak derler. bir günde kaç saat var. ilgisiz sevgisiz erkeği böyle genelleme yapmayın kendinizi kandırıp iyi hissettiriyorsa karışmam

İşte böyle insanlar aslında evliliğe uygun değiller. Bunlar evlenmemeli. Ama işte bizim toplumumuz bir kadının başına yıkıyorlar sorunlu çocuklarını.
En iyi yöntem interneti kapatmak.

5 senedir evliyim benim kocam oldu olasiz ilgisiz bir insan sevgiliyken nisanliyken böyle değildi sadece cinsellik için geliyor onun dışında hiç bişey yok bıktım yoruldum birde telefon çıktı şimdi sürekli YouTube dan video izleyip duruyor gömülüyor iki sohbeti yok kaç defa konuştum neler yaptık ya anlamıyor ben yoruldum artık canım sıkılıyor küsüyorum adamın umrunda olmuyor ya hanımlar Allah aşkına yardım edin ya
öyle durumlarda kendine daha fazla vakit gecir disari cikacagin zamanda bazen cocugu babasina birak sorumlulugun farkinda varsin neticede o da bir baba.. ilgilenmiyorsun vs diye sikayet etme derim daha önce etmissinizdir bundan sonra sizin ona karsi yoksaymanizdir. Bi gün farkederse sorarsa sakince cevap verirsin kisa ve öz senin yaptigin gibi yapiyorum kendime vakit ayirmaya karar verdim sonucta zaman hizli akiyor dedip gülümsersin sonra hemen başka konuya ufak bi sey deyip isine dönersin. Evlilikte bazen itip cekersin kalp kirmadan

X